Guest mercury

stvari koje želite podijeliti (a nemaju veze ni sa èim)

6354 poruka u ovoj temi

http://sprdex.com/2013-01/povampireni-homoseksualci-upali-u-prostorije-bbb-a-i-redizajnirali-interijer/

:rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Karte za West Ham - Tottenham u džepu, jeeeeej

Navijati za Tottenham na West Hamovoj tribini navodno nije pametno, dobit ću batine, ali briga me! London calling.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ono kad napišeš tekst za wiki i skužiš da si ga već napisao prije pola godine. Ironičnije bi bilo samo da je o senilnosti. :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Odeš na kavu s profesorom s drugog medicinskog fakulteta. Pokažeš mu Perpetuum. A on veli, pa znam ja za to, meni moji studenti stalno nešto donose odatle <3

Hvala studenti, you made my day.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Odeš na kavu s profesorom s drugog medicinskog fakulteta. Pokažeš mu Perpetuum. A on veli, pa znam ja za to, meni moji studenti stalno nešto donose odatle <3

Hvala studenti, you made my day.

Jeeeej!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ispalo mi dugme za mijenjanje frekvencija na radio budilniku i sad me svako jutro budi Antonija Blaće; and I can't do anything about it :wallbash:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Probati dobiti na telefon nekoga u bolnici je kao igranje onog brzog prsta u milijunašu... Trebaš pogoditi baš tu sekundu u punom satu kad je linija slobodna. :uhuh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ajsbaket čalendž najzgodnije (prave) slavne doktorice na svijetu :DD: Drogba, nisi ti lud što si se vratio u Chelsea. :rolleyes:

Evaaaaaaaaaaaaaaaaa :grouphug:

https://www.youtube.com/watch?v=WqbkHEQpZlM

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Možeš uživo to, 70 eura karta do Londona + 150-200 funti za kartu do klupe :P Ja štedim :DD:

Do tada, gledaj slike ko i ostali normalan svijet :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Koji egocentrizam kod pacijenata... Ja ne znam zašto ih ne počnu ovi liječnici kojima to rade tužiti. Treba ih tužiti za sve. Čuj njoj ne paše što je bolnica oronula i što je morala kakati u kahlicu jer je skupila salmonelu, i zamisli bizarnosti, bolilo je jer se otrovala. To što su je pregledala tri specijalista, što joj nije rađeno ništa nestručno ni van smjernica, što je dobila sve što struka nalaže u razumnom vremenu, to je svejedno. Derle.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gabrijela-iz-poreca-jedva-prezivjela-ne-daj-boze-nikome-ovakve-bolnice/804409.aspx

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Fala bogu i neko je to reka. Ko da su doktori krivi jer je bolnica ruševina, a ne oni koji stavljaju pare u džep di stignu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne znam, ja mislim da ti ljudi imaju nekih ozbiljnih problema. Ili misle da je posrijedi nekakva globalna zavjera protiv njih, ili su totalno nestabilni, pa s njima moraš kao po jajima, ne smiješ ništa direktno reći, sve moraš tapkati, moraš se smješkati, držati ih za ruku itd... Slušati probleme koji veze s medicinom nemaju, i to. Kao da su jebeno hipersenzitivni i nemaju ni skim porazgovarati o svojim problemima osim s liječnikom. Nemaju prijatelje, obitelji i sl. da ih drže za ruku i pričaju s njima, pa ti moraš kompenzirati. I onda nas treniraju "terapiju osmijehom" umjesto da psihijatri izađu na tv i kažu im da su depresivni, osamljeni, očajni, preosjetljivi i da to ne trebaju svaljivati na liječnike. Da se u bolnicu ide po dijagnozu i terapiju, ne po osmijeh i držanje za ruku. Da nije tragedija obaviti nuždu u kahlicu, a ne da moraš imati dvije sestre da te nose u wc jer je tebe bruka u kahlicu.

Neka plate sebi psihoterapiju 350 kn po satu, ili neka im država plati, briga me, ovo više nema smisla. I sad cijela država pljuje po toj liječnici što je derletu uzela mobitel, njena bolnica je ne brani, komora je ne brani, ona se ne može braniti jer tko smije reći nešto ružno o djevojci koja se otrovala, dok je ova pljuje po medijima. I tako bar jedan slučaj tjedno.

Kao da ljudi žive u vakuumu prije nego se prvi put razbole, pa im je šokantno kako ih ne dočeka 5 osobnih liječnika s osmijehom i 10 sestara s još većim osmijehom. Jer je osmijeh važniji od adekvatne terapije, pošto pojma o životu nemaju. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ono kad kupiš auto i skužiš da ti je vozačka istekla. Prije godinu dana. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovak, na zidu u dvorani za sekciju na 1. katu na zavodu za anatomiju je uokvirena jedna predivna pjesma u koju sam se bio udubio dok sam pisao kolokvij i bio okrenut baš prema tom zidu na kojem je izvješena :D Sad se nikako ne mogu sjetit ni autora ni naslova pa bih zamolio nekoga ako ima saznanja ili brucoše da pogledaju pa napišu ovdje :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Koji chat? Shoutbox? Nije mi se dalo instalirati ga, i tako su tamo samo moji monolozi :D Ljudi valjda preferiraju chatati preko Facebooka, Vibera, Whatsuppa ili što je već u modi danas. Samo ja još po forumima poluanonimno trakeljam :D 

Iako, ova tema je kao chat, bilo je u njoj genijalnih postova. Fali mi stara forumska brbljava ekipa. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

da da shoutbox je bio!

a nezz, forumi su ljubav stara <3 u grupama na fb nitko nije aktivan nit se dijele korisni dojmovi :( a ja baš volim neko mjesto di bi pitala stvari prije usmenih, a i ovako generalno bacala komentare ala "vani pada snig" 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma Facebook je odgojio novu generaciju, onih koji tipkaju s mobitela pa imaju kratke komentare s vrlo specifičnim informacijama, nema tu nekog dijaloga. I kratice, zaboga kratice - jučer mi frendica pošalje preko whatsuppa poruku "vidimo se u pet", rekoh, ok, naravno, pojavim se jučer u pet, ali nje nema, jer je njoj ta poruka značila "vidimo se u petak". Onako, što sad znači otipkati još dva znaka, nije mi jasno.

Ali ajde, opraštam Fejsu, donio je recimo Modnog Mačka :D , bar se možeš smijati njihovim ultracool isfotošopiranim životima :D 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu