~Sentinel~

Skripte iz patofiziologije

35 poruka u ovoj temi

E, a sta je s pitanjima izmedu 8 i 58? Gdje su, kud su nestala?
I da li postoji kakva skripta s algoritmima (tocno rijesenima) iz patofize?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ne znam zaista što je s tom skriptom, svi kažu da je super, tako da, ako fale ta pitanja, vjerojatno na usmenom nisu ni potrebna...

No pitat ču nekoga starijega tko je koristio skriptu, pa ču reči što saznam...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

joj ovo je super! baŠ sam tražila tu skriptu! eto ja malo istražujem da vidim šta sve ima pa da napišem super članak za medicinar! pozdrav ekipi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ehej
i sta onda s tim pitanjima sto fale u skripti?to ne treba ili..?

Sa STUDMEF parliamenta

PITANJE (poslano 08-10-2006)

U skripti iz patofiziologije koja se nalazi na stranicama studmefa nedostaju odgovori na pitanja 9-57. Gdje su nestala?

ODGOVOR (student Lovro Lamot, autor skripte):

Smatrao sam da su pitanja dovoljno dobro obrađena u knjizi i da nije bilo potrebe za dodatnim sažecima. Ukoliko se zaista ukaže potrebe i za tih 40tak pitanja moguća je nadopuna.
(odgovoreno 11-10-2006)

eto...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

okay neznam di bi drugdje napisala jedno veliko HVAAAAAAAAALLLLLLAAAAAAAAA dragom lovri na divnoj skripti i čestitam na diplomi :thanx:
a ostalim ljudima najte bit lijeni pročitajte i ispišite si sami ona pitanja kaj vam fale :rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

neznam jesam li ja negdje previdjela password za ovu skriptu, al molim vas da ju ponovite...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala za skriptu!!!!! I još bi bilo super ako netko ima neku skriptu s riješenim algoritmima da i to ubaci ovdje....

Ali ako i ne, veliko HVALA!!!! :hug00000:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U prvi post dodana skripta iz patofize koju su napravili kolege iz Splita. :mig:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
U prvi post dodana skripta iz patofize koju su napravili kolege iz Splita. :mig:

Jesi li ju pokušao otvoriti? Meni ne želi, kaže da je nešto oštećeno... Jel to greška s mojim kompom ili s datotekom?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Jesi li ju pokušao otvoriti? Meni ne želi, kaže da je nešto oštećeno... Jel to greška s mojim kompom ili s datotekom?

Meni radi savršeno!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja isto ne mogu otvorit ovo :). Btw jel znate nekog tko je ucio iz ove skripte i položio?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam "učio" iz ove skripte i položio patofizu.

Međutim, ja se patofizom bavim još od drugog srednje, u raznim inkarnacijama, a osim toga, jedem patologiju za doručak.
U suštini, meni je patologija iznela taj ispit.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ok, nakraju, koja je skripta bolja?? Od Lamota ili ova iz Splita? koja ima manje grešaka? podijelite iskustva ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

našao sam jednu staru skriptu, po kojoj su neki ucili prije par godina (i položili) pa ako ce nekom koristit... downloadajte.

[EDIT by Æaća]: Skripta prebačena u prvi post. Puno hvala na ovome malycrve. :pray: :pray:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovogodišnji splitski ispit iz patofize bez problema se mogao položiti po ovoj skripti. :cool: ja doduše još nisam :lol2:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Skripte iz patofiziologije sa starog Perpetuuma. Nisam siguran cije su, pa ako netko prepozna svoje autorstvo, neka javi, pa cemo to srediti. Skripte obuhvacaju:

evo imam i ja nešto...

[EDIT by Æaća]: File prebačen u prvi post. Hvala na ovome Kraken :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

meni piše da se dogodila nekakva greška kad sam ju pokušala skinut

Zato što imaš samo 3 posta, treba ti najmanje 5 :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako je ikome od pomoći, upravo sam iskopala još jednu skriptu s odgovorima na pitanja za usmeni jer sam vidjela da se netko raspitivao tu za nju, a tu je nema. Na žalost, ne znam tko je autor. Ako se netko prepozna, nek se slobodno javi. :)
Fali dio odgovora (31-44, 76, 86-97, 108-110 138-180, 191-203), ali pokriva dio pitanja (8-30 i 45-58) kojih nema u Lamotovoj skripti.
Premda sad kad sam pogledala onaj komplet skripti s starog perpetuuma vidim da su to zapravo dijelovi ove skripte.

Uredio Nukleusri
prebačeno u pdf i prvi post, hvala ti :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Preporucujem ovu skriptu napisanu po Gamulinu.Iskreno ne bacajte novcde na knjigu,koj kosta nekih 700-800kuna,jer je knjiga usitinu pravi shit.Toliko nepotrebnih raspisivanja,krajnje nerazumljivi pristup za razinu znanja 3.godine....kao da je intencija bila da knjiga ima sto vise stranica,valjda da vise kosta ili da dobije status "hrvatskoga Guytona"-sto rece jedan kolega ovdje na forumu...stil pisanja kao da citas "Bascansku plocu"..mislim da bih tekst bolje razumio na kineskom nego na takvom hrvatskom.
Za moj dojam,ubjedljivo najgore napisana knjiga na medicini.Poslije Gamulina,shvatite da je Damjanov 'mila majka"
One gluposti od seminarskih problema,s novopravopisnom rijeci"zadatci" bolje da ne komentiram.Bezvezno stivo za namaknuti jos nekih 300 kuna.
Dakle,koristite skriptu,barem je skracena.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu