~Sentinel~

Savjeti i iskustva

670 poruka u ovoj temi

kakve su sankcije ako ostanemo bez potpisa iz nekog od bezveznih predmeta koji nose npr jedan ili nijedan ECTS?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

kakve su sankcije ako ostanemo bez potpisa iz nekog od bezveznih predmeta koji nose npr jedan ili nijedan ECTS?

Odi još u referadu pitaj, no mislim da ti to znači pad. Ne znam vrijedi li to i za slučaj kada je potpisu indeks ujedno i status da je predmet položen, no idući onom logikom: potpis u indeks = pravo izlaska na ispit, provjerio bih u roku odmah je li najgori scenarij moguć.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ok hvala, onda idem pisati esej za prokleti izborni

Idi, to sigurno moraš imati potpis. Makar ti izborni bio nepoložen, potpis moraš imati, to je provjereno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Općepoznato je da je kod nas na faksu puno teže dobit potpis iz izbornog nego i položiti isti...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

za ove demonstrature tipa biologija jel se dobiva love kaj za to....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

na biologiji i kemiji 20 kuna sat, pa računaj isplati li ti se...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

anatomija na kraju godine dobijes do 1500 kn, al anatomija se radi iz drugacijih motiva

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

primjetio sam da se ovi na Štamparu i ovi na dekanatu baš nevole. Štamparovci kude ove što nemaju prostor prilagođen osobama s invaliditetom, ovi opet huškaju nas mlade i totalno neupućene brucoše da damo ovima na uvodu, socijalnoj i povijesti JEDINICE NA ANKETAMA jer nisu u LMS-u......hahahahahahahahah, cirkus xD

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

anatomija na kraju godine dobijes do 1500 kn, al anatomija se radi iz drugacijih motiva

Kojih?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sadizma u mom slucaju :P .... Ma anatomija se radi iz gusta, zbog toga sto volis anatomiju, i zato sta zelis brucosima bar malo nesto olaksat. Radi se takodjer da bi se sto manje zaboravila, i radi boda za specijalizacije iz operativnih struka koji se dobiva ako budes demos 2 ili vise godina... Ugl., vise manje se radi prestiza radi...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sadizma u mom slucaju :P .... Ma anatomija se radi iz gusta, zbog toga sto volis anatomiju, i zato sta zelis brucosima bar malo nesto olaksat. Radi se takodjer da bi se sto manje zaboravila, i radi boda za specijalizacije iz operativnih struka koji se dobiva ako budes demos 2 ili vise godina... Ugl., vise manje se radi prestiza radi...

Ovo je novo. Imaš link na to?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovo je novo. Imaš link na to?

Link nemam, novi pravilnik o specijalizacijama sam davno pročitao ali nigdje ne pročitah to, ali ekipa koja se pali na kirurgiju je malo "zabrijala" na to....
Također kruže neke priče da recimo jedna godina u nekoj studentskoj sekciji vezanoj uz određenu specijalizaciju nosi bod pri natječaju za istu ali neznam koliko tu ima istine....

Mene iskreno boli briga, ovi 20-godišnji karijeristi neka brinu o tome...

Ali znam da Vinter intenzivno izdaje neke potvrde o držanju demonstrature, dakle ekipi očito to nešto znači...

Demonstrature nose i određene bodove za specijalizaciju i znanstveno novaštvo.

Neznam odakle im ovo, evo link: http://www.mef.unizg...m-mjestu-3.html

Ugl, nema službene, tj. potvrde iz narodnih novina, a intenzivno se govori u studentskim krugovima...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Link nemam, novi pravilnik o specijalizacijama sam davno pročitao ali nigdje ne pročitah to, ali ekipa koja se pali na kirurgiju je malo "zabrijala" na to....
Također kruže neke priče da recimo jedna godina u nekoj studentskoj sekciji vezanoj uz određenu specijalizaciju nosi bod pri natječaju za istu ali neznam koliko tu ima istine....

Mene iskreno boli briga, ovi 20-godišnji karijeristi neka brinu o tome...

Ali znam da Vinter intenzivno izdaje neke potvrde o držanju demonstrature, dakle ekipi očito to nešto znači...

Neznam odakle im ovo, evo link: http://www.mef.unizg...m-mjestu-3.html

Ugl, nema službene, tj. potvrde iz narodnih novina, a intenzivno se govori u studentskim krugovima...

Ne će to ni pisati u pravilniku o specijalizacijama, već o onom o bodovanju kandidata kad se natječe za istu.

http://zakon.poslovn...363/zakoni.aspx
http://medicinar.mef...specijalizacije

Između ova dva, osim datuma objave, ima samo jedna razlika, a ta je bodovanje stranoga jezika, po jednoj je to 0,5, a po drugoj 1 bod za jedan jezik. Demonstrature nigdje nema. Isto tako nigdje nema ni određenih sekcija.

To je bit će netko pročitao taj isti članak sa studmefa pa proširio glas. Članak je iz 2007., a oba ova pravilnika sa samog kraja 2008. Od troje ljudi sa svoje godine koji su tamo demosi i koji žele nešto kirurško nisam čuo ništa slično.

Potvrdu o demonstraturi izdaje svaka katedra, no nigdje ni za koju demonstraturu ne stoji crno na bijelo da će kandidat dobiti neke bodove zbog toga. Član/ovi komisije mogu to smatrati prednošću pri odabiru, no niti to nije pravilo.

Ali nemoj to reći ovima da im se ne rasprsnu tlapnje :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako smo nadobudni i mislimo da mozemo bio i fiz imat 5,dal da ucimo preko skripti ili sluzbene literature?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako smo nadobudni i mislimo da mozemo bio i fiz imat 5,dal da ucimo preko skripti ili sluzbene literature?
skripta iz fizike je ustvari knjiga, tako da se uopće ne isplati kupovat, a i bio koliko znam možeš iz skripte. ne znam baš ljude koji su učili iz coopera

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

skripta iz fizike je ustvari knjiga, tako da se uopće ne isplati kupovat, a i bio koliko znam možeš iz skripte. ne znam baš ljude koji su učili iz coopera

oke fala :) ..jer cooper mi se cini glomazan ,sumnjam da uopce sve to trebamo naucit.. socijalnu da isto ucimo preko skripti ili knjige? Ako skripta jel to onda ova iz 2010 s ovog linka :

http://perpetuum-lab.com.hr/forum/forum/221-socijalna-medicina/

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

da, socijalnu isto iz skripte, možeš ako hoćeš pročitat u knjižnici knjigu čisto reda radi. ili ako vam posebno kažu da nešto treba pročitat onda to, ali baš učit socijalnu iz knjige ja mislim da nema smisla :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

da, socijalnu isto iz skripte, možeš ako hoćeš pročitat u knjižnici knjigu čisto reda radi. ili ako vam posebno kažu da nešto treba pročitat onda to, ali baš učit socijalnu iz knjige ja mislim da nema smisla :)

oke fala puno ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu