~Sentinel~

Savjeti i iskustva

670 poruka u ovoj temi

U ponedjeljak mi počinje fizika predavanje i vježbe , da li moram pripremiti unaprijed vježbu-u bilježnicu napisat iako je prvi dan ? :(

Mislim da moraš... bit če ti lakše, ako si zapišeš formule i sve što trebaš napisati prije nego predaš vježbu na pregled, i ne samo lakše, nego češ brže završiti, izbječi gužvu i popiti kavicu u Radiča. :eusa_dance:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Nisam još ništa nabavio, u ponedjeljak ću .Nemam odmah vježbe poslije predavanja pa ću valjda stići napisat. :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nisam znao da treba odmah sve nabavit, a nisu ni drugi koliko sam čuo . Valjda će sve proći dobro :(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Joj, kako su ovi brucoši uplašeni, čisto mi žao :bicycle:

Dajte kolege, opustite se, bit če sve ok, tek je prvi dan.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

lako vama reći. ja sam tak zmotana da sam u petak u obilazak išla s krivom grupom, tj. za krivim mentorom, hahaha :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
lako vama reći. ja sam tak zmotana da sam u petak u obilazak išla s krivom grupom, tj. za krivim mentorom, hahaha :D

Nije bed... događa se. ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kad je već netko on line, ja bih odgovor na jedno jednostavno pitanjce.

gdje se skrivaju 'normalni' ljudi na faksu? nisam još ni pomirišala predavaonu a kamoli nogom kročila u nju, a cijelo vrijeme slušam o nekakvim skriptama, knjigama, profesorima, ovome, onome... svi samo o tome bruje. polako mi je zlo od svega toga, a još nije ni počelo. griješim li što nisam toliko euforična kao i ostali?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa normanlni ljudi su ovdje, na forumu. Zar to još nisi skužila. ;)
Ma daj ne brini...nije medicina taka..imaš za sve vremena....savjet- ne izbacuj izlaske. Ja se evo upravo krećem spremat za večerašnji bal. :P
Vidit ćeš da ćeš ti već u srijedu razmišljati šta ćeš obući u subotu. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ha ha, mi smo uvijek online. :devil-smiley-095: Svaki odgovor je za manje od 10 min. Dakle, mi nismo normalni, pa ovdje nemoj tražiti normalne ljude :P

P.S. O normalnosti u Raletovoj dimenziji, tj. razmišljanja srijedom što če obuči u subotu neču diskutirati, strah me.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam samo to njoj napomenuo jer je ženskog roda. A žene kao žene uvijek razmišljaju šta će obući dan-dva unaprijed

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

not this woman ;) nou wej man :D
hm, možda sam trebala definirati pojam normalnog. al čini se da ste vi moje 'fele', što mi je baš drago :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam ZA!!! Al ne isti dan kad je ova "regularna" brucošijada...
:drunk000: :drunk000: :drunk000: ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel triba onaj bili mantil za vjezbe iz biologije? A nevezano uz to jel triba za biol ili ne , di to ima kupiti?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne, za biologiju ne trebaš kutu, ali če ti trebati za biokemiju, možeš ih kupiti negdje u Ilici koliko se sječam, a ima i jedna trgovina tamo blizu importane galerije, ne sječam se više... uglavnom, negdje u Ilici s desne strane kada ideš od Trga, proðeš malo Frankopansku... Raspitaj se :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kuta ima za kupiti na gore opisanom mjestu, a taj dućan ili kaj već se zove Hospitalija ;)

da odmah priupitam, je li dovoljna samo ona skripta za biologiju?

ili baš moram kupiti i one dvije knjige koje se obavezne, Cox i još jedna... ne znam koliko se to isplati?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne, nemoj ništa kupovati, dovoljna ti je skripta! Možda češ morati nešto dodatno iz Coopera, ali tih nekoliko stranica ti je lako kopirati... Ne isplati se davati 400-500 kn za te knjige...

Ne brini ništa, biologija je predmet sladak kao med... jedan od najboljih kojih češ imati na medicini.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Jel triba onaj bili mantil za vjezbe iz biologije? A nevezano uz to jel triba za biol ili ne , di to ima kupiti?

Za biologiju ti ne treba..bar nama nije.. a imaš kupiti u

Hospitalija- jedna stanica od trga tramvajima br. 6, 11, 1 u pravcu Èrnomerca (prema Ilici) i odmah kada izađeš iz tramvaja vidiš Hospitaliju. bouncingbluesmiley.gif

Al tek će ti biti potrebna na anatomiji. Uredio Rale

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Al tek će ti biti potrebna na anatomiji.

Odnosno na kemiji, ako ju slušaš prije anatomije..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ide im prvo anatomija, pa kemija... zar si zaboravila? :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma zabrijala sam da neki možda imaju mkbk1 u prvom semestru, al to niej slučaj sa njima nego sa mkbk2....skužajem se...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel možda neko zna kome i gdje se treba obratit za tjelesni? dobili smo informaciju za Sljeme i aerobik u kombinaciji. šta je sa ostalim?!??!?!?!?!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
jel možda neko zna kome i gdje se treba obratit za tjelesni? dobili smo informaciju za Sljeme i aerobik u kombinaciji. šta je sa ostalim?!??!?!?!?!

Ta kombinacija mislim da se odnosi na one koje vodi prof. Ivana Pećar-Mraković.
Kod prof. Ozrena Straže (onaj koji vas je između ostalih pozdravio na uvodnom predavanju) postoji komb Sljeme(4 boda)+Jarun-dok je lijepo vrijeme(3 boda)+ klizanje-od 11.-og mjeseca(2 boda).

E sad kako doći do kabineta TZK-a: e ovako. Dođeš do kata gdje se nalazi biološka dvorana (do nje se dolazi stepenicama gore odmah kraj statue Hipokrata) i kad se popneš gore imaš jedne stepenice koje vode u "Guantanamo (čitaj Zavod za kemiju)". Kad si došla dolje ideš lijevo i opet se spustiš nekim malim stepenicama, pa lijevo skroz do kraja uđeš kroz vrata gdje piše PRAKTIKUM ZA KEMIJU (da, nije greška), uđeš, OPET se spustiš stepenicama i vrata sa desne strane ti je kabinet. Na vratima ti piše kada se možeš konzultiarti sa profama.

Eto! Nisam mogao preciznije...bar mislim! ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Tko će odi biti dobar pa mi pojasniti di je ona neka crkva od koje krecu ture na Sljeme?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu