Rale

Filmovi koje ste gledali u zadnje vrijeme

651 poruka u ovoj temi

Koje ste filmove gledali u zadnje vrijeme? Dajte preporuku...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ja sam prije par dana gledala Bijeli Peterai. Na pocetku filma mi je raspolozenje naglo palo kad sam cula da je zena progovorila njemacki :( ali nakon samo par scena se i uho navikne. :P
Film me je odusevio. To je vec drugi film u zadnjih tjedan dana koji govori o Africi, o ljudima koji tamo zive i njihovoj tradiciji, kulturi i obicajima.
Iako je film pomalo cudan, sa jako malo konverzacije, meni se svidio i samo jos vise u meni rasplamsao zelju da jednog dana sama dozivim kako je to zivjeti u nekoj siroPeternoj africkoj zemlji.
Ma koga zanima, neka si svakako pogleda.
masai.jpg

Uredio Nevidljiva

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Very touching .

Edward Scissorhands - film govori o tome kako ljudi (Petere :devil-smiley-095: ) ne znaju prihvatiti ljude drukčije od njih samih, a ima i ljubavnu priču :love: .

:wavecry::boxed:

Edward_Scissorhands-Snowing_Babydoll-FC.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne propustite večeras na RTLu ultimativnu tinejdžersku sapunicu, legendarni film rađen prema knjizi francuskog pisca Choderlosa de Laclosa "Les Liaisons Dangereuses." Jest, film je sranje, ali tko ga nije pogledao, nije bio tinejdžer. Uglavnom, najbolje što je izišlo iz tog filma su soundtrackovi :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Povratak Supermena

Ok, je to je baš klišej al mi se film sviđa. Dobro izveden, i tehnički i pričom, zgodni frajer u uskom kostimu :wub: , meni dovoljno da 2 i pol sata provedem u kinu. Ostavljeno je narvno dovoljno prostora da dvojku gledamo i sljedeće ljeto. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo bas neki dan bijase, mislim u subotu legendarna komedija svih vremena (jim carey a.k.a. ludnica) film Ja, ja i Irena :hug00000:

Film je po meni jedan od ponajboljih humora, a za posebnost je same komedije odgovoran stvarni genij na polju komedije, humora, zabave i inog -- gore navedeni svaka mu cast :eusa_clap:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja sam bila na moru 10 dana i mislim da sam zaboravila kako funkcioniora daljinski upravljač... :blink:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Cruel Intentions na RTL-u, prvi put sam ga gledao... i ne znam zasto bi to bio los film, meni bas fora bio...
Ma o cemu mi tu pricamo, film u kojem se koljacica vampira i Selma Blair ljube ne moze biti los! :lol2: That's like my opinion, man.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
film u kojem se koljacica vampira i Selma Blair ljube ne moze biti los!

Mudro zborite, kolega :eusa_clap: :D :icon_pray:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

He he, ne znam, proslo je vremena od kad sam gledao verziju s Glenn Close, Malkovicem i Fajfericom i ovako, s vremenskim odmakom dok gledam, Cruel intentions mi vise seksi film, jbg (se smije to tu napisati?) valjda zato sto mi krinoline nikad nisu bile forte! :blink:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jeste li vidjeli novi film Sentinel-agent u bijegu.Da nisi novce od zarade ove stranice uložila u produkciju ovog filma?Znam samo da se isplati pogledati Evu Longoriu!
http://www.vecernji-list.hr/freetime/kompa...593237/index.do

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

The Fast and the Furious Tokio drift- mljac mljac film! Dobar je osim što je frajer koji glumi gl.lika ružan ko pomoć! Zato ostali glumci nadoknađuju! (padam na etničke manjine ;) ) Uz sve to dobra(brza) vožnja i lijepi autići!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Cruel Intentions na RTL-u, prvi put sam ga gledao... i ne znam zasto bi to bio los film.
Ma o cemu mi tu pricamo, film u kojem se koljacica vampira i Selma Blair ljube ne moze biti los!

I meni je isto bilo prvi put da ga gledam. Film je bezveze, a one dvi šta su se ljubile ne mogu popraviti moje mišljenje o filmu jer su se ljubile tisucinku sekunde.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
I meni je isto bilo prvi put da ga gledam. Film je bezveze, a one dvi šta su se ljubile ne mogu popraviti moje mišljenje o filmu jer su se ljubile tisucinku sekunde.

Kvaliteta, ne kvantiteta. Zasto ti nije dobar film?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Zasto ti nije dobar film?

Prosječan je i podsjeca na sapunicu (ima negativca-Sarah Michelle Gellar38m.jpg, pozitivca-Reese Witherspoon38m.jpg, negativca koji se podobri zbog pozitivca-Ryan Phillippe48m.jpg, i na kraju pogine jer je negativac spletkario, a negativac na kraju plati za to.
Više volim akcijske i znanstveno-fantastične filmove (npr.: Resident Evil residd.jpg ili Resident Evil: Apocalypse 7892770011200.jpg), a Cruel Intentions nije jedan od njih.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma ok, jasno mi je da ne volis mozda taj zanr (kojem ne mogu dati ime, neki freakin combo :lol2: ), ali film je zabavan... reci da podsjeca na sapunicu je isto kao da to kazes za romea i juliju (kao oni se vole, starci im ne daju, ona glumi da je mrtva, on se stvarno umrtvi, ona se stvarno umrtvi :roll2000: ), ako je neki klasik predlozak, drugo ne mozes ni ocekivati. ;)

Jel gledao tko Ivkovu slavu? Ja to neki dan, ok mi je.

Uredio Ruki

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni je isto Resident Evil bio OK, ali samo prvi dio. Jedna od najboljih scena koje sam vidjela je ona kada Milla izaðe iz kompleksa, shvati da je sve bilo uzalud, da je sama, da je svijet u rasulu, ali onda ide onaj prkosni pogled, uzme sačmaricu i sve ispočetka. Drugi dio me razočarao. I da, Michelle Rodriguez je bila fantastična. Koji pogled ženska ima!

Još bih preporučila Kocku, jedan niskobudžetni kanadski film, nevjerojatan je, toliko mi se urezao u sječanje. Isto prvi dio. Nečete požaliti.

Sutra svakako ne propustite na RTLu u 21.40 Lock, Stock and Two Smoking Barrels, britanski, Guy Ritchie (Madonnin muž, Obelisk mislim da če ti se svidjeti :D )... Još jedno remek-djelo.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Joj, kocka je prestrašna....nešto u tom rangu mi je isto film od nekog indijca7tibetanca7nepalca gdje i j.lo (oriđiđi :) ) glumi sam sam zaboravila kak se zove...e to su meni dva najpsihodeličnija filma koje sam gledala

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

The Cell ti je taj.
Ja se iz kocke sjecam samo da su me, geek as I am, zivcirale matematicke nelogicnosti. :unsure:
Nadam se da cu se sjetiti pogledati lock stock, dobar mi taj film, dobar mi i guy bio, dok nije poceo raditi polufilmove tipa revolver! :lol2:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam neki dan na HRT-u od dosade (mislim da je bila srijeda navečer) gledao po mislim treći put neprijatelj u mom krevetu s Julijom Roberts.
Dosta je star film (1991). Film je solidan triler i bar mi je negdje otišlo sat i pol vremena.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Za Lock, Stock and Two Smoking Barrels su mi svi rekli da je odličan. To cu obavezno pogledat. Morat cu propustit X-mena u 21:05 na HRT1. :bicycle: Jedva cekam da se fax otvori da mogu skinit treceg. x-men3-banner.jpg

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Cellural s Kim Basinger...... super, super super filmić.....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Slagalica strave!!

Ja preksinoc Lucky number Slevin u Cinestar, Ruki likes, svima preporucujem! ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Danas sam gledao po drugi put Harry Pottera i plameni pehar ( četvrti dio).

247_l.jpg

Sve pohvale filmu... :eusa_clap:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu