Rale

Filmovi koje ste gledali u zadnje vrijeme

651 poruka u ovoj temi

Galaxy Quest. Odličan geek film :D

Je li netko gledao ovaj Cowboys & Aliens s Oliviom?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ja sam gledao, i nije loše...
Pogotovo je bilo lijepo gledati Oliviu Wilde... :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

X-men first class - ok, onako lagani zabavni filmic za kisno subotnje popodne/vecer..
Hangover part II - trebale su mi pelene..
Resident Evil 1. 2. i 3. dio.. lose, jaako lose, ne znam zasto sam buljio u to 7h.. ocito nisam imao pametnijeg posla (u odnosnu na to i buljenje u tocku je pametan posao..)

Uredio EL__

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pogledati obavezno! Ovakav film sa ratnom tematikom nisam uvjerljivo nikad bio pogledao. A i rasprava na IMDb-u po jednom pitanju je bila vrlo zanimljiva

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja san jučer pogledala se7en, dobar film iako san nekako očekivala više, valjda da će me oduševit...ne znan zašto, al dobar film.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pogledah Up. Odvalio sam se na jednoj sceni kad pas progovori. Film je odličan, ko i više manje svaki od Pixara :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo na što će me riječ "apex" uvijek podsjećati. Nezavisan film koji je super i fora kad ga gledate sa svojih 7-8 godina i ne tako super i fora kad imate 24, no i dalje zanimljiv i ne loš film. Nije trash i ima jedan predobar citat koji je tako dobar da se pitam zašto ga na imdb nitko nije stavio:

I'll slap your ass so hard your first child'll be born dizzy!

:D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

the artist. slatki film, zabavni i simpatični :) i zgodni glavni glumci ^^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

John Carter...nemojte to ić gledat...stravično....bezveze

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne le dis a personne

Najbolji film koji sam gledala ne pamtim od kada. Najbolji triler koji sam gledala ikada.

http://www.imdb.com/title/tt0362225/

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

http://www.imdb.com/title/tt0918927/

Sinoć, dobar je. Čini mi se, na neki način, "spor", opet zanimljiv, a i dosta mi je da gledam Meryl.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

"Time travel has not yet been invented but 30 years from now, it will have been. I am one of many specialized assassins in our present called loopers. So when criminal organizations in the future need gone, they zap them back to me and I eliminate the target from the future. Loopers are well paid. We live the good life and the only rule is never let your target escape, even if your target is you." -----> LOOPER, awesome movie!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

LOOPER, awesome movie!

Ovo zvuči odlično, sad potražih, nema još dvd rip, jedva čekam da izađe. SciFi FTW!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovo zvuči odlično, sad potražih, nema još dvd rip, jedva čekam da izađe. SciFi FTW!

Ja ga gledala u kinu, neki dan je tek premijera bila, otiđi i pogledaj, nećeš požaliti, pogotovo ako si SciFi fan! :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kraljev govor, jedan od boljih filmova koje sam pogledala.. i Gran Torino :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

The Martian

Odlični efektivni,doživljaj u 3D kao da si tamo ali radnja razvučena u 2 i pol sata te u pojedinim dijelovima film poprilično

statičan i dosadan.Uglavnom,isplati se pogledat jedino u kinu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

The Martian

Odlični efektivni,doživljaj u 3D kao da si tamo ali radnja razvučena u 2 i pol sata te u pojedinim dijelovima film poprilično

statičan i dosadan.Uglavnom,isplati se pogledat jedino u kinu.

​Ja sam ga gledao prije par dana i za mene je veliko razočaranje.

Film je jako generičan i predvidljiv. Traje jednostavno predugo i već me pred kraj počela glava boljeti. Neke scene traje brutalno dugo.

A 3D filmove ću ubuduće izbjegavati u širokom luku. Par puta sam znao skinuti naočale za vrijeme filma i slika je bila potpuno normalna. Samo je u pozadini kao neki objekt malo zamućen ( ˝dvostruk˝ ). Ne isplati se radi par scena nosit naočale na nosu i gledat kroz te tamne naočale jer slika je puno lošija.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Izdvojila bi Dope (2015). Crnac streber koji izbjegava dilat drogu nade se na krivom mistu u krivo vrime i sad mora dilat drogu.  7/10

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

La la land preporučujem svakome tko se razumije u filmove jer će ga oduševiti. Scenografija i kinematografija su inovativne i nevjerojatne. Mjuzikl, ako ga tako uopće mogu nazvati, se često ne svidi ljudima jer očekuju nešto stila Mamma Mia, ali ovo je na toliko načina posebno da ga preporučam svim romanticima i sanjarima, a i realistima jer će svatko izvući nešto iz kraja filma.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ghost in the Shell (2017) 

Film rađen po animeu iz 95'  - našu heroinu Miru white washa Scarlett Johnsnes u tijelu robota s ljudskim mozgom pa je ona eto spešal i odma ide prebijat zlikovce u izmišljenom ? epileptogenom gradu ala tokyo. Fora je i ima oke soundtrack, idite ako vam se ide u kino. Meni je bilo napeto uz ogromne nachose s tri umaka. 

Your Name (2016)

Anime filmić. Decko i cura iz različitih mista sanjaju živote ovog drugog utoliko da to nisu snovi nego stvarno zamjene tijela i zive naizmjenicno dane jedan od drugog. Vizualno lip. Oke je za mamurne nedilje. 

Uredio Amy Pond

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 4/10/2017 at 6:49, Amy Pond said:

Your Name (2016)

Ako hoćeš još neš dobro od Makota Shinkaia pogledaj 5 centimeters per second ili Garden of Words. Još jedan animirani film za preporučiti je Paprika od Satoshija Kona, originalni Inception (izašlo 4 godine prije Inceptiona).

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 9/25/2017 at 11:40 AM, TheThing said:

Ako hoćeš još neš dobro od Makota Shinkaia pogledaj 5 centimeters per second ili Garden of Words. Još jedan animirani film za preporučiti je Paprika od Satoshija Kona, originalni Inception (izašlo 4 godine prije Inceptiona).

uuuuu 5CPS mi je već odavno na watchlisti. budem pogledala ove. samo za animee nisam uvijek raspoložena, moram doći u taj ~~mood~~

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

The Next Three Days (2010)

Odlican triler, Russell Crowe u glavnoj ulozi, americki rimejk na francuskog Pour Elle. 
Suprug odlucuje da uzme pravdu u svojim rukama nakon sto mu je supruga nepravedno optuzena zbog ubistva njenog shefa.
Kako je sve bilo tako inteligentno izvedeno... Russell je u svemu odlican. Topla preporuka. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu