Tilia cordata

Materijali iz anatomije

29 poruka u ovoj temi

anatomija je predivna, ali vrijeme u koje je trebamo cijelu nauciti je jednostavno PREkratko. znam da glupo zvuci kad to kazem, ali k vragu kad nisam u mogucnosti skoncentrirati se na nju nekoliko sati dnevno, kako bih je MOGLA nauciti, bez obzira na svu volju?? :(

justice for anatomy ;D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

anatomija je predivna, ali vrijeme u koje je trebamo cijelu nauciti je jednostavno PREkratko. znam da glupo zvuci kad to kazem, ali k vragu kad nisam u mogucnosti skoncentrirati se na nju nekoliko sati dnevno, kako bih je MOGLA nauciti, bez obzira na svu volju?? :(

justice for anatomy ;D

Ako svaki dio anatomije ponoviš barem 4 puta, ne če te nitko srušiti. Dobro, osim ako se baš našteli srušiti te, ali to je jedna druga priča. Odradi fiziku i biologiju, kojim več slijedom da jesu, idi za vrijeme njih van, na kave, na roðendane, vjenčanja itd. i sl. jer češ stiči. Ali onda kad doðe anatomija prioni i rezultat ne če izostati.

Eto ;) :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hej,nadam se da ce vam makar malo pomoci,ali organi ovdje nisu lose odradjeni:)
Nemoj te zloupotrij***ti ovaj trud:)
Peace!!!

Jel ovo tvoj trud?
Ako je, svaka cast :thumbup1: Sve i da nije, sto mislis o tome da pomognes u razvijanju perpetuum wiki sustava? Sigurno si ga dosad primjetio. Pomoc ne bi bila naodmet. Cak bi i Doktorku odusevia :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ah, marusicka je moja bolna tocka... samo mi treba da ju dobijem na usmenom... inace, sentinel hvala na ovome, mozda i meni pomogne...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala, po ovakvim tablicama je puno lakše učiti. Ja imam Sobottinu što sam kupila uz atlas, ali su samo misšići i zglobovi. I stvarno puno pomogne.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Čini mi se da je ovo odlično za ponavljanje kralježnice

Ovo ne da je dobro za ponavljanje, nego je odlično za učenje ...
Prekvalitetne slike!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Morphine, materijali za anatomiju su ti super! tnx

..ja sam trenutno u anatomiji i pitam se , nebi li svima bilo lakše da se to polaže u dijelovima??
Mislim da danas imam sretan dan da sam otkrila ovaj forum. Nadam se da ću i ja jednom svojim iskustvom moći pomoći drugima. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Èačkala sam danas po starim folderima i iskopala tablicu mišića ruku (rađenih po Križanu i Sobotti) koju sam si složila dok sam štrebala anatomiju. Imala sam i tablicu s mišićima noge, ali ta se negdje izgubila.
Tablica je rađena po principu polazište, hvatište, funkcija, inervacija jer su moju generaciju u Rijeci s time jako pilili.

Ispričavam se na eventualnim pogreškama i nadam se da će nekome biti od koristi.

Uredio Guardian
fajl prebaèen u prvi post! Hvala!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kolegice hvala, tablice su lijepe i sigurna sam da će mi dobro koristiti sve što si napravila!!! Hvalahappy.png

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Dođe mi da vam svima koji ste sudjelovali u ovome izljubim stopala. Mauridia_22.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima li neko tko želi prodati antomski atlas sa latinskim nazivljem u nakladi medicinske naklade?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Admini, imam problema sa skidanjem fajlova,izbacuje mi Šifra greške: 2C171/1

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Admini, imam problema sa skidanjem fajlova,izbacuje mi Šifra greške: 2C171/1

​Koji točno fajl?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ni meni ne radi, svi ovi od vekili
zatim mišići noge
onda ovaj s jezgrama kranijalaca
ni ovaj s mesenterijem i organima

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ni meni ne radi, svi ovi od vekili
zatim mišići noge
onda ovaj s jezgrama kranijalaca
ni ovaj s mesenterijem i organima

​Sad bi svi trebali raditi :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Imam sobottin atlas, što mi još treba uz njega ? udžbenik, itd. ? kako je najbolje učiti ? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Imam sobottin atlas, što mi još treba uz njega ? udžbenik, itd. ? kako je najbolje učiti ? 

​Da, treba ti još neka knjiga iz koje ćeš učiti :D 

Imaš jako puno rasprava na tu temu, koja je knjiga bolja, o načinima učenja isto tako. Svatko razvije svoj nekakav način kroz učenje.

Preporučujem da malo pročačkaš PLab, sigurno ćeš naći neku temu s korisnim informacijama. :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Je l' bi mogao netko od vas, ako imate, staviti Sinelnikova (sva tri toma) - osobno ga smatram super atlasom jer ćete u njemu naći stvari koje ovi noviji atlasi nemaju, pogotovo ako učite anatomiju po Križanu... Slike u Sinelnikovu prate Križanove opise... 

Hvala vam unaprijed. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu