Rale

Preporuke

107 poruka u ovoj temi

Preporučite film,koncert,knjigu,izložbu,predstavu...Bilo što!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Najslavnija svjetska crossover violinistica, Vanessa Mae, po prvi puta nastupiti će 21. svibnja u KD Vatroslav Lisinski.
Na ovo bi se moglo ići. :yes:

Pa znas da da

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zgodna je, a i svira pre dobro. Pogotovo Nessun Dorma od Puccinija

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zgodna je, a i svira pre dobro. Pogotovo Nessun Dorma od Puccinija

Ma svira odlično.
A ja obožavam crossover.
Kad sam bio na koncertu Maksima Mrvice dva dana nisam mogao doći k sebi. Bilo je fenomenalno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

post-4-1218541709_thumb.jpg

Film Stardust dolazi u kina 10.8.
Po najavi izgleda čist ok. Snimljen po istoimenoj knjizi. Radi se o svijetu magije i sl.
Među glavnim glumcima su Michelle Pfeiffer i Robert DeNiro.

Trailer

UdW7rbcfGzs&mode=related&search=

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Noćni život polako se s uzavrelih plaža vraća u Zagreb, pa i u klub Piranha na jarunskom jezeru, u kojem se za srijedu, 22. kolovoza priprema prava poslastica. Za glazbu na Index.hr "Back To The City" Partyju zaduženi su stalni gosti Piranhe, DJ-evi Oli Dobolli i Zrna, koji će plesni podij zagrijati recentnim r'n'b hitovima.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
post-4-1218541858_thumb.jpg

Špancirfest je zamišljen kao ulični festival, te su organizatori, unatoč širenju programa kroz sve izražajne vrste i podvrste, uspjeli očuvati tu nit vodilju. Ovogodišnja će nam ulična pozornica pružiti nekoliko izuzetnih događaja koji se bez sumnje mogu svrstati u A europsku uličnu produkcije, te ih morate vidjeti.

Jedna je od specifičnosti Špancirfesta i koncepcija za svakoga ponešto, ali ipak s jasno zadananim gabaritima izričaja i kvalitete izvođača, koji su u rasponu od anonimnih uličnih izvođača do etabliranih umjetničkih imena.

Više obavjesti:

http://www.spancirfest.com

OBAVEZNO DOKURIT KO IMA VREMENA I MOŽE!!! JER BUDE PREDOBRO!!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

DEEP PURPLE 5.11.2007. u Splitu

Deep Purple, bend nazvan po najdražoj pjesmi bake nekadašenjeg gitarista Ritchiea Blackmorea, nalazi se na svjetskoj turneji več dvije godine na kojoj promovira aktualan album "Rapture of the Deep" i dolazi po prvi puta pred splitsku publiku 4. studenog u dvorani Gripe. Osnovani 1968. godine u Engleskoj, prva tri albuma, "Shades of Deep Purple", "The Book of Talyesyn" i "Deep Purple" su polučila uspjehe u SAD-u, dok su u rodnoj Engleskoj prolazili nezapaženo.

Nakon tih albuma, u bendu je došlo do promjena te je na mjesto vokala došao Ian Gillan a na mjesto basista Roger Glover što je doprinijelo planetarnom uspjehu benda. Njihov eksperimentalni album koji je trebao biti fuzija klasične glazbe i rocka "Concerto for Group and Orcherstra", nije ostvario komercijalan uspjeh, Blackmore je uzeo stvar u svoje ruke i usmjerio bend ka puno snažnijem zvuku. Sljedeči album jednostavno nazvan "Deep Purple in Rock" bio je prekretnica u njihovoj popularnosti.

Uslijedio je album "Fireball", a pjesma "Smoke in the Water" s albuma "Machine Head" postala je bezvremenski rock klasik i najprepoznatljivija pjesma benda.

Bend je izdao niz albuma, prošli su kroz nekoliko promjena članova, te dramatičnu promjenu iz grandioznog progresivnog rocka prema heavy metalu. Postali su dio počasne britanske hard rock zajednice te su uvršteni u Guinnessovu knjigu rekorda kao najglasniji bend na svijetu. Do sada su prodali preko 100 milijuna albuma.

Ulaznice kreču u prodaju u srijedu,12. rujna u svim ovlaštenim prodajnim mjestima: Integral (Pothodnik ZG), Dallas Music Shopovi, Dancing Bear, Aquarius CD Shopovi, New Sound (RI), te putem Eventima (link na muzika.hr - Kupovina ulaznica), te call centra 01- 4811-900, po preporučenoj cijeni od 175 kuna.

Kupci koji svoje ulaznice naruče putem lupapromotion.hr ili tickets@lupa.hr svoju če ulaznicu moči dobiti po cijeni od 160 kuna.

muzika.hr

Na ovo idem deeeefinitivno, to se ne propusta.
Bili su prije 4 godine u ZG i nisam mogao ici, al ovaj me put nista nece sprijecit...... pa ni cinjenica da je tjedan iza 5.11. ispit iz MKBK2.... majke mi pocet cu ju ucit vec od iduceg tjedna samo da mogu na taj koncert :drunk000:
tananannnnnnnnnn a a a aaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuu :yay: :yay:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
DEEP PURPLE 5.11.2007. u Splitu

post-4-1218541955_thumb.jpg

Da, da, frendica mi je pričala o tom koncertu. Inače ne slušam Deep Purple previše, ali dam se kladiti da će koncert biti stvarno super... I ja preporučam odlazak tamo!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Film Stardust dolazi u kina 10.8.
Po najavi izgleda čist ok. Snimljen po istoimenoj knjizi. Radi se o svijetu magije i sl.
Među glavnim glumcima su Michelle Pfeiffer i Robert DeNiro.

Ovo De Niru stvarno nije trebalo...

28. 9 na Cvjetnom trgu u Zagrebu nastupaju Zabranjeno Pušenje i Majke, dobrotvorni koncert

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

eto, ako je netko zeljan plesa i opustanja uz psihodelicne zvukove chilla i trance-a, slobodno neka se pojavi na nasipu 29. 09. (subota). priustite si to u ovo postispitno vrijeme, hehe.. :drunk000: :evil:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

@no.1 - ne zanm zašto je toliko cinestaru trebalo da ga otkupi, ali ovaj tjedan je tek premijera.
Budem ga ja uskoro pogledao, pa ti javim.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

za cijeli vikend je prognozirano lijepo vrijeme, tako da je veselje na nasipu osigurano :DD:

ako netko odluci doletit neka se javi, pozz

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nije dosta samo se naslikati tamo? :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hvala, hvala :D
bilo je nekih malih problema sa opremom, ali ok - ja zadovoljan. :P

piratrone, drago mi je da smo se upoznali :lol:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U petak 12.10. Tuborg party po gradu
Britanac - Majke & Psihomodopop :drunk000: - besplatno
Tvornica - Le3, Pipschips&videoclips, Kawasaki 3P $
Sax - Elemental $
.......
A na Borongaju otvorenje kampusa - TheBeatFleat & KUD Idijoti - valjda besplatno

mislim ono.... misec dana nema ništa, a onda u jedan dan utrpaju sve dobro....... :pokey:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

post-4-1218542122_thumb.jpg

Kosheen Aquarius club 4.11.2007.

Engleska drum'n'bass grupa Kosheen nastupit će u zagrebačkom Aquariusu 4. studenog u sklopu svjetske turneje Damage. Kosheen su zvuk iz studija vjerodostojno transformirali na pozornice diljem svijeta. S peteročlanim bendom i novim vizualima koji ilustriraju 'urbani život', te novim studijskim albumom "Damage" trenutno se nalaze na turneji u sklopu koje će posjetiti Zagreb.

Već s prvim albumom, "Resist" osvojili su titulu jedne od najvećih glazbenih atrakcija iz Velike Britanije. Brzo su osvojili naklonost kritičara i veliki broj obožavatelja. Kombinacija različitih stilova, poput drum'n'bassa, dancea i popa, dovela ih je do vrhova svjetskih top lista.

Hitovi "Catch", "Hide U" i "Hungry" još su uvijek sastavni dio svakog radijskog programa. Kosheen su primili mnoge prestižne nagrade u izborima za najbolje nove dance izvođače, album godine, te za najbolji nastup uživo.

Hrvatski ljubitelji dance ritma, u glazbi grupe Kosheen moći će uživati na koncertu u Aquariusu u nedjelju 4.11. S obzirom da je grupa svojim nastupima pridobila i najzahtjevniju publiku diljem Europe, njihov nastup ne bi trebalo propustiti.

Ulaznice su od subote u prodaji u novootvorenom ticket shopu u Importaneu: Kartomlat. Cijena ulaznice u Kartomlatu će biti 10 kn niža i iznosit će 160 kn, dok će na ostalim prodajnim mjestima koštati 170 kn.

Hide U

1mFaBxE1OzE

Catch

02exfOzdQOI

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

L.M.Bujold - Miles Vorkosigan

Za ljubitelje SF-a i one koji će to tek postati :lol2:

Ovaj serijal me doslovno oduševio, pa se nadam da ga je još netko pročitao :)

Glavna priča se odvija oko Milesa Vorkosigana, tj. većina serijala. Postoje dvije knjige kao uvod, a tu se radi o njegovim roditeljima, te jedna o Kvadrima koja je nevezana uz glavnu priču, ali isto odlična. Serijal je jednim dijelom i saga, a pun je dobrog humora i zanimljivih obrata pa se nadam da će se svidjeti još nekome ^^

Još kad bi filmove snimili.. :wub:

p.s. pardon na fulavanju topika ^^

Uredio togepi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Dragi moji,

ako ste ikada u duši osijećali da vam uz medicinu nedostaje onaj fantastičan, slikovit i šaren svijet mašte, onda se možete regenerirati na Chagallovoj izložbi u Klovićevim dvorima.

I naša draga dekanica je danas bila na predotvorenju, i mogu vam reći da mi se čini da je jedina znala u što gleda.

Izložba je zbilja divna, i imate vremena odlučit se. :DD:

Možete i mene pozdravit, bit ću tamo cijelo vrijeme! :)

Više o Chagallu...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

NOĆ MUZEJA

Veliku kulturno-turističku manifestaciju hrvatskih muzeja Noć muzeja priprema Hrvatsko muzejsko društvo u suradnji s 47 hrvatskih muzeja, 25. siječnja od 18 sati do 1 sat poslije ponoći. Bogati programi u "Noći muzeja" bit će realizirani u muzejima i galerijama hrvatskih gradova - Bjelovaru, Čakovcu, Dubrovniku, Karlovcu, Kastvu, Koprivnici, Korčuli, Makarskoj, Ogulinu, Osijeku, Požegi, Puli, Rijeci, Slavonskom Brodu, Splitu, Umagu, Virovitici, Vukovaru, Zadru i Zagrebu.

Sve dopune (i moguće izmjene) programa redovito će se objavljivati na web siteu HMD-a, a konačni program bit će objavljen na konferenciji za novinare 23. siječnja 2008., u 11 sati u Muzeju za umjetnost i obrt u Zagrebu. Program Noći muzeja (ažuriran 22.01.2008.) => http://www.hrmud.hr/admin/fckeditor/File/N...%20program8.doc

U Zagrebu se ove godine 16 muzeja i galerija uključilo u "Noć muzeja".

U prošlogodišnjoj "Noći muzeja" održanoj 26. siječnja 2007. zabilježeno je više od 70.000 posjeta atraktivnim programima 26 hrvatskih muzeja.
Interes publike za ovogodišnju noć muzeja izniman je i potvrđuje tezu o važnosti hrvatskih muzeja za ukupnu kulturno-turističku ponudu.

Uvjereni smo da će ovogodišnji programi izazvati veliku pozornost publike i doprinijeti uspjehu iznimno atraktivnih, edukativnih, ali i zabavnih programa koje su pripremili hrvatski muzeji. Očekuje se velika posjećenost, a napominjemo da je u sve muzeje tijekom "Noći muzeja" ulaz slobodan. Svi popratni materijali dijelit će se besplatno.

Kontakt:
Hrvatsko muzejsko društvo
predsjednica
mr. sc. Dubravka Osrečki Jakelić, muzejska savjetnica
tel: 01/4882-134
e-mail: dubravka.osrecki.jakelic@muo.hr

Marketing manifestacije
mr. sc. Vesna Jurić Bulatović
tel: 01/4882-123
e-mail: marketing@muo.hr

Uredio Sv. Æaæa

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

preporučam da ako još niste svakako odete pogledat "magic act show" u Kerempuh.....
sat vremena vrhunske komedije.... još ako ste u dobrom društvu....(može i s Ožujskim)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

preporučam da ako još niste svakako odete pogledat "magic act show" u Kerempuh.....
sat vremena vrhunske komedije.... još ako ste u dobrom društvu....(može i s Ožujskim)

a ja bi preporučla METASTAZE (isto u kerempuhu)!
traje "malo" više od sata. :D
odavno me neka predstava nije tako oduševila! :eusa_clap:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a ja bi preporučla METASTAZE (isto u kerempuhu)!
traje "malo" više od sata. :D
odavno me neka predstava nije tako oduševila! :eusa_clap:

O da,da...idem to gledat. Najvjerojatnije idući tjedan!

A Magic act show :rofl: Tarik i Rene su fantastični. Najbolja mi je srpska verzija latinice tj ćirilica :DD:

Isto u Kerempuhu preporučam Brak iz računa... Isto jako dobra predstava!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu