Rale

Preporuke

107 poruka u ovoj temi

Sherlock Holmes 2

Odličan nastavak. Puno bolji od prvog. Sa mnoštvom komičnih scena te odličnim dijalozima. Guy Ritchie je opet napravio dobar posao. ok.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

* Tap ( 1989 - Nick Castle) - američki step + jazz + blues i starci koji plešu kao da im je 20....ah, kako volim vidjet ljude da se kvalitetno zabavljaju.

* Sweeney Todd - i nije mi nešto posebno...no, Johnny svejedno obara svojom, kako da to fino nazovem, nenormalnom pojavnoću. :D

* When You´ re Strange - A Film About The Doors.... definitivno L.A.Woman sadrži najbolje od njih što se toga dijela tiče...nije mi bio dosadan za gledanje tako da fino to. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sherlock Holmes 2

Odličan nastavak. Puno bolji od prvog. Sa mnoštvom komičnih scena te odličnim dijalozima. Guy Ritchie je opet napravio dobar posao.

ja osobno i 90% ljudi koje sam pita misle da je drugi dio lošiji, šta po meni i je :)
humor je tu, sve je na mistu, ali je pretjera sa specijalnim efektima i sl... a vidi ovo, moga bi to napravit, a vidi dimnjak od 50m, amo ga srušit pa da preživi, ajmo ovo..... Ritchie je odličan, al često postane sklon pretjerivanju u akciji

dobar film, svakako, al prvi dio je meni osobno bolji :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Parada

Srbi su se opet pokazali kao genijalci u snimanju komedija.
Film za svaku preporuku.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

http://www.imdb.com/title/tt0477507/

Yet another police show, samo što je ovaj neusporedivo bolji od CSI sranja, tj. općenito sranja američke produkcije. Mračna, brutalna serija - toplo preporučujem

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

"Tito i ja"

http://www.imdb.com/title/tt0105602/

Nisam jugonostalgičar niti obožavatelj naših filmova, ali ovaj film ima toliko duha, jednako mi je smiješan danas kao kad sam ga gledala kao mala.

Uredio Minion

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu