Guest optimus

Postavi pitanje

381 poruka u ovoj temi

Ja krivo shvatio (opet) :)

Sve OK. ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Kako se stručno zove kada su oči prerazmaknute ili preblizu? Ne mogu se sjetiti. :nugget:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da li se za vrijeme pijenja svih antibiotika ne smije na sunce ili samo zbog nekih određenih?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Erm, prvi put cujem ovako nes.. smile.png ne, nitko nikad to nije spominjao.. ne znam na koj nacin bi to imalo veze jedno s drugim.. :)

Uredio EL__

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Da li se za vrijeme pijenja svih antibiotika ne smije na sunce ili samo zbog nekih određenih?

Kad pijes antibiotike, nebi bas trebala ic n sunce( citaj: na more)
Nepitaj kako i zas, al preklani kad sam po ljeti imao 4 upale uha za redom, tako su rekli ;) Uredio Inevitable

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moja mama je nedavno pila antibiotik za kašalj pa su joj rekli da ne smije na sunce, pa me zanimalo je li to iznimka zbog tog lijeka ili nekakvo pravilo.

Uredio sammi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nepitaj kako i zas

Zato se tema zove 'postavi pitanje' :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovo nitko nije spomenuo u svih 6 godina, ne spominje se u knjizi iz farme, valjda je to jedna od onih stvari koji steknes s godinama prakse i prenasa se "s koljena na koljeno".. smile.png
@inevitable - si siguran da je "nemoj ic na more" povezano s antibiotikom? prije bi bilo povezano s recidivirajucim upalama..
zanimljiva pojava, dakle tetraciklin, sulfonamidi i makrolidi (eritro, azitro i klaritromicin)..
Evo da nadopunim.. ispravak - mozda su nam i spominjali, ali na dermi, a kome se da slusat derma kad je sve skoro isto i sve se svodi na crvenilo-ljuskice-kortikosteroidi.. dakle evo c/p s nekog portala..

Cuj...prije 2 godine, preko Ljeta imao sam 4 upale uha za redom (nakon 3. je proslo 2/3 tjedna i opet se vratila)....
pio sam Cefixin 2 bočice....onda to nije radilo...dala neki drugi...OCITO ni taj nije radio pa sam otisao u posjet otorincu...i damo mi dao neke trece pilule i acidi borici u uho...i Proslo biggrin.png

A Sta se tice sunca.....REKLI SU MI: Dok pijes antibiotike, nemoj ic na more, suncat se bla bla bla....to da ne mocim usi bilo je pod normalno...Kako i zasto neznam....ALI....posto si ti tu napisao sta i kako...sad znam ;) Uredio Inevitable

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jedno pitanje samo: kako se kaže medicinska sonda (koju koristimo na vježbana) na engleskom?

Probe?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kojim vježbama, tj. u kojem postupku? Malo konteksta ne bi škodilo.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

niti u jednim. treba mi samo ispravan naziv da si sa ebaya narucim nekoliko komada za koj $, pošto je u nas neshvatljivih 50kn.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

niti u jednim. treba mi samo ispravan naziv da si sa ebaya narucim nekoliko komada za koj $, pošto je u nas neshvatljivih 50kn.

Ako to kupuješ za anatomiju, uzmi 15cm obične tanke žice i izravnaj u oblik "probe". Ako poznaješ nekog tko ima radionicu kod kuće, vjerojatno će ti dati besplatno. (Meni je deda pomogao, čak ih je izravnavao. :) )

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo jedno pitanje koje me muči već neko vrijeme...
Na kojem principu funkcionira magnetski remen Dr. Levine-a?

Gledam tu reklamu već godinama pa me zanima u čemu je caka...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Placeba i gluposti

E, da, zanima me gdje se odvija pretvorba prostaglandina H2 u tromboksan A2? Pretpostavljam da je u trombocitima, ili je mozda na nekom drugom mjestu....

Uredio boeing

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mislim da da, neka je moju iskljucivost po tom pitanju poljuljao jedan tip sa svojom demonstracijom magnetske narukvice. Prvo je testirao snagu mog prijatelja bez narukvice testovima tipa naslanjanje na njegove ruke spojene iza leđa i ovaj bi naravno propao. A iste je stvari ponovio kad je ovaj stavio njegovu narukvicu i Petera od 100 kg nije mogla potisnuti njega prema zemlji... Prijatelj je također bio skeptičan prema tome...

I dalje mislim da se radi o nekoj placebo gluposti, ali tko zna...

Ako nađeš kakav članak o mehanizmu djelovanja podijeli ga sa nama.

Uredio boeing

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hmmm...
Evo link...
Ima još hrpa toga samo utipkajte "magnetic treatment of arthitis" u google...

Bah, šta se nisam sam sjetio to prvo proguglati...
Nema veze, ovom forumu tako i tako treba increase postova/dan...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hm dva identična istrazivanja i dva dijametralno razlicita rezultata....

sutra cu nac te clanke i procitat, sad iden ucit, fizika ceka...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu