Guest optimus

Postavi pitanje

381 poruka u ovoj temi

Imam ja primjerak, original, ali nemam skener. Ako netko ima skener i voljan je nasnimiti, neka se javi.

Uredio ~Sentinel~

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Pozdrav. Da li mi neko moze reci da li se pri trazenju zaposlenja u nekoj zdravstvenoj ustanovi, mislim na doktore medicine, mora cekati natjecaj ili se moze predati molba za posao i bez natjecaja. Hvala unaprijed...:)  

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav ljudi,

U ponedjeljak sam se probudila sa parezom facijalisa. Odma sam isla u doktora i vec u utorak pocela sa terapijom ( decortin, heplex, kapi za oci, vitamini te galvanska struja i fizikalna terapija). Svaki dan lice mi je sve spadnutije, ne znam koji vrag, lagano mi sve to ide na zivce. 

Moze li neki savjet ili iskustvo? Znam da je oporavak individualan, ali u ova 4 dana mi se samo pogoršava.. :angry:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Za početak čekaj dok prođe samo od sebe, u najgorem slučaju će trajati još 24 dana.

Osim ako se u međuvremenu ipak ne ustanovi da je pareza simptom, a ne (primarna) bolest.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Danas sam napravila EKG, magnet mozga, spirometriju, rengen pluca i bila u baokomori. Svi su nalazi bili uredu tako da se pareza kao simtop valjda iskljucuje. 

Ovo je uznapredovalo od prije 7 dana, a moglo je biti zaustavljeno. Medutim nije zbog jedne jako jako neljubazne i neobzirne liječnice ORL koja me prva primila. 

Ali dobro, nadam se da ce se kroz 20ak dana sve vratiti. :rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu