Rale

Puls Foruma

80 poruka u ovoj temi

-3..

Opet je mrtav.... <_<

Zašto??

Naaah :lam:

Nije li ovo napisano onog dana kad sam ja bio suspendiran... :D:P

Nego, moja trenutna ocjena foruma je +3, al pari mi se da če bit bolje...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

forum mi je 3.

definitivno mjesto gdje se mogu najprije naći najtočnije info vezane za aktualnosti na faksu.
brojati brojalice mi je dosadno, upuštat se u raspravu u kojoj neću imat vremena sudjelovat mi je glupo, tako da sam većim djelom godine pijavica i downloadam skripte i pitanja. AL osjećam potrebu da ako imam što orginalno da to stavim svima na raspolaganje. što i radim. više volim RL.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1.5

U jednom trenu je bio tako žestok i čak bi se odlučila na neku trojku, 3.1 eventualno... :) , ali sad...da nema Zabave i Nastave, kao i moje forumske ovisnosti...mislim da bih pobjegla glavom bez obzira :unsure:
A što učiniti da poraste brojček? Još ne nađoh rješenje. :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

+4

Ili ja imam manje vremena pa me forum iznenadi količinom novih postova ili je to rezultat sve veče aktivacije novih nam članova... Uglavnom vrlo veoma solidno stanje...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

slabo, koliko god mi bilo drago nailaziti na poznate profile, nekako mi se čini kao da se smanjio broj onih koji su tu redovito a novi ne dolaze,
da malo tužakam, opet sam naišla na tipične primjere onih koji su donwloadirali Peterovno a imaju par postova,
ali ne može se nikoga na ništa natjerati, no potencijal ovog foruma je još uvijek neiskorišten

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

po meni trenutno 3, možda i manje

forum raste po kvaliteti, ali je malo ljudi aktivno, možda jedva 10 ljudi i to uvik istih.... neki stari su uzeli godišnji, a novi se registriraju, tu su, al ništa ne pišu.... aktivnost je loša.....
i sam shoutbox je malo glup ovako, samo narančasti i plavi u njemu, i di koji sivac, večinom Osiječani, kojima svaka pohvala za aktivnost

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja se svaki put lomim zbog naziva za offtopic hahahahaha Jadranka kosor ™ hahahahah

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

trenutno.... jedva -3, al jedva...
nema shoutboxa, a ni nekog topica normalnog.... a ovi stari dobri su totalno zamrli....
(politiku da se razumimo ne računam ni u kom pogledu)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

trenutno.... jedva -3, al jedva...
nema shoutboxa, a ni nekog topica normalnog.... a ovi stari dobri su totalno zamrli....
(politiku da se razumimo ne računam ni u kom pogledu)

E, da... a di je nestao shoutbox? :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A tako.... ja se već bojala da nije ukinut :shutup00:

Ali dobro, bit će ga opet :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa, ne ču niti ja davati ocjenu, ali čini mi se poput mrtve prirode. Bar zasad. Ma bit če bolje, mora biti :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

imam nešto jako originalno za reći

SHOUTBOX!!!

ok, sorry

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne želim odgovoriti...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ocjenjujem sa 5, jel to zato sto sam u ovih nekoliko dana dok me nije bilo skuzio koliko mi zapravo znaci...ili zato sto ima dosta stvari koje jos nisam procitao...neam pojma :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nekako mi je mrtav zadnjih dana. Možda je to posljedica raznih nemilih događaja koje su pratile ovu stranicu u posljednje vrijeme... Ko će znati...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja.. vaša vječna kritičarka.. imam potrebu reć.. da smo/ste se ulijenili..
bilo bi lijepo kad bi se rasprava preselila sa shouta.. kad bi netko otvorio koji novi topic (ja nemam ideje trenutno)..
i tak to.. ugl.. želim reć.. probudite se!!!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Znači zato ima nekoliko novih topica koji če nedvojbeno privuči ljude da ih popune postovima? :D

Mene samo čudi zašto je nastava blago zamrla. I malo mi je krivo da u Ispitu zrelosti nije živo kao prošle godine u ovo doba.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
0,0000001

Ajde ajde kolega :)
Raspiši se malo pa če bit bolje...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Znači zato ima nekoliko novih topica koji će nedvojbeno privući ljude da ih popune postovima? :D

Mene samo čudi zašto je nastava blago zamrla. I malo mi je krivo da u Ispitu zrelosti nije živo kao prošle godine u ovo doba.

Well, excuse us ako imamo drugih stvari za raditi nego strepiti nad prijemnim ispitima... :P Bez brige, Æaća, počet će nas hvatati strah uskoro, morat ćemo se međusobno hrabriti i tad ćeš ti imati pune ruke posla s Ispitom zrelosti... :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
0,0000001

Ah, zaboravio si još jednu nulu... :rofl:

Sinko, najbitnije je da ti nas muzeš sa pitanjima, skriptama i informacijama, jel? Eh, što volim takve :bicycle:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Well, excuse us ako imamo drugih stvari za raditi nego strepiti nad prijemnim ispitima... :P Bez brige, Æača, počet če nas hvatati strah uskoro, morat čemo se meðusobno hrabriti i tad češ ti imati pune ruke posla s Ispitom zrelosti... :D

I prošlogodišjni maturanti su bili u jednakoj situaciji, pa je opet dnevno bilo po, hm, valjda 4-5 postova u tom subforumu. Nisu bili samo postovi ohrabrenja, raznoraznih je postova bilo :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu