Rale

Puls Foruma

80 poruka u ovoj temi

I prošlogodišjni maturanti su bili u jednakoj situaciji, pa je opet dnevno bilo po, hm, valjda 4-5 postova u tom subforumu. Nisu bili samo postovi ohrabrenja, raznoraznih je postova bilo :)

valjda je ova generacija pametna pa im ne trebaju savjeti.. primili su se knjige.. i zaboravili na komp, net i ostale stvarčice koje te ometaju u učenju..
druga mogućnost je da još nisu počeli učit :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
valjda je ova generacija pametna pa im ne trebaju savjeti.. primili su se knjige.. i zaboravili na komp, net i ostale stvarčice koje te ometaju u učenju..
druga mogućnost je da još nisu počeli učit :D

Druga mogućnost je naša mogućnost... tj. stvarnost :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Prazno, prazno, možda je zbog blagdana, ko zna zbog čega, al trebalo bi se malo trznuti...

Ja sam na odmoru, trenutno me boli brigaaaaaaaa :snijeg:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Super je forum. Bilo bi lijepo da su mefovci i "uživo" ovako kul.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moram priznati da sam primjetila kako su (za sad) mefovci uslužni, i tu na forumu, i uživo na faksu. I naravno, pohvale forumu! :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Trenutno - noola! Moja oaza je presušila :-(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bilo bi fora okupit se negdje..oni koje ja znam su the same as here.:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Moram priznat da shout poprima neku toplu sferu i u tu svrhu dajem ocjenu 2,7. :rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

forum je prva liga... da se bar čim više kolega učlani cool1.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ne sviđa mi se baš forum....jer je preozbiljan tj. dosadan......shout, hm....kaj je to? Tražilica? :mellow:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ne sviða mi se baš forum....jer je preozbiljan tj. dosadan......shout, hm....kaj je to? Tražilica? :mellow:

Imaš i malo manje ozbiljnih foruma...pa tko voli nek izvoli...:lol:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hm, više od pet i pol tisuća registriranih, a danas ih devetero napisalo po jedan post.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

nakon dužeg dosadnijeg perioda (bar meni), poiskakalo je par simpatičnih topica i to mi je baš ok :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nula. Joj,nekad je tako dosadan ovaj forum!!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

premalo je ljudi, koji aktivno postaju...
da ti netko odgovori na post, treba čekati oko dan-dva...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

premalo je ljudi, koji aktivno postaju...
da ti netko odgovori na post, treba čekati oko dan-dva...

Ovo NIJE služba za korisnike koja dobiva plaču za svoj rad. Nego forum gdje odgovori na neka - ponekad stvarno sramotna pitanja - ne doðu odmah.

Inače moram ustvrditi da je aktivnost na forumu stvarno manja nego što je bila recimo u istom razdoblju od 2007. do 2009. Ne znam što bi mogao biti uzrok. Ili su sve pretkliničke nedoumice več riješene, ili se na klinici više oslanjamo na usmenu predaju, ili je facebook učinio svoje pa sada sve rasprave koje su se inače vodile ovdje idu preko facea, ili nešto što nisam naveo. Možda i sve skupa.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne bih znala je li manji broj postova, ne vjerujem da jest. Prije recimo ljeti nije bilo nikoga na forumu, prošlo ljeto se tuklo 24h dnevno. Mislim da je manji broj postova u ovom "zabavnom" dijelu, što se tiče faksa tu je negdje. Broj klikova je zapravo duplo veči nego prije. Mislim da sada imamo relativno dobro pokrivena pitanja vezana uz pretkliniku, rijetko što treba i pitati.

Facebook sigurno jest komunikacijska konkurencija, no zato radimo da ponudimo stvari koje Facebook nema. Mislim da če od 9. mjeseca to sve malo drukčije izgledati ovdje :)

Takoðer treba uzeti u obzir i da je na faksu sve nekako umrtvljeno otkad je ovaj dekan. Nema DDS-a da blebečemo, Sportmef-a skoro i nema, sve izvan faksa se svodi na pokoju akciju Cromsica i Medicinar dva puta godišnje.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovo NIJE služba za korisnike koja dobiva plaću za svoj rad. Nego forum gdje odgovori na neka - ponekad stvarno sramotna pitanja - ne dođu odmah.

Inače moram ustvrditi da je aktivnost na forumu stvarno manja nego što je bila recimo u istom razdoblju od 2007. do 2009. Ne znam što bi mogao biti uzrok. Ili su sve pretkliničke nedoumice već riješene, ili se na klinici više oslanjamo na usmenu predaju, ili je facebook učinio svoje pa sada sve rasprave koje su se inače vodile ovdje idu preko facea, ili nešto što nisam naveo. Možda i sve skupa.

ne mislim na ono tipa "kolega, pomozi" i te stvari, tamo je što se odgovoranja tiče super, više mislim na ove obične podforume Državna itd.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ne mislim na ono tipa "kolega, pomozi" i te stvari, tamo je što se odgovoranja tiče super, više mislim na ove obične podforume Državna itd.

To tebi možda je "običan" podforum, al večini nije... prije si ima prijemni o kojem su svi sve znali zato šta je godinama bija na isti princip, a sada je tek druga generacija državne mature, i to se opet za medicinu uvodi neki oblik prijemnog, tako da nije čudo šta ti nitko nezna odgovoriti ili čekaš par dana, pre malo je informiranih ljudi.

A šta se tiče deficita postova u drugim temama, u nastavi opčenito, mislim da je tu facebook jedan od glavnih razloga... staviš na status ako te zanima za nekog profesora ili da ti neko pošalje pitanja mailom... i voila. Mora se priznati da je jednostavnije i direktnije.
A i sam offtopic dio foruma je manje aktivan vjerovatno isto zbog fejsa... ja kad sam bija 1. i 2. godina fejsa nije bilo pa smo ode pisali gluposti i koristili msn i skype.... sad je fejs sve preuzeja, skype se barem kod mene jedini još drži zbog poziva.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A šta se tiče deficita postova u drugim temama, u nastavi općenito, mislim da je tu facebook jedan od glavnih razloga... staviš na status ako te zanima za nekog profesora ili da ti neko pošalje pitanja mailom... i voila. Mora se priznati da je jednostavnije i direktnije.
A i sam offtopic dio foruma je manje aktivan vjerovatno isto zbog fejsa... ja kad sam bija 1. i 2. godina fejsa nije bilo pa smo ode pisali gluposti i koristili msn i skype.... sad je fejs sve preuzeja, skype se barem kod mene jedini još drži zbog poziva.

po mom mišljenju bi se trebao ukinuti shout, jer je to nekako postala platforma za ljude, koji ne znaju kako skidati stvari i omogućiti neku vrstu privatnog shouta, gdje se mogu uključiti nekoliko ljudi, ali da nije svima vidljivo...
i ono meni je forum super, ali bi puno pridonijelo povećanju postova da se malo ljudima olakšava stvar, npr. da se forumi poredaju po zadnjim postovima i da se naprave druge klasifikacije, tako da sam npr. zanimljive subforume kao Doctor's Lounge možda tek prije nekoliko dana "skužio"...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

npr. da se forumi poredaju po zadnjim postovima

Kad otvoriš glavnu stranicu foruma, pri dnu ti piše Danas aktivan sadržaj (plava štanga neposredno iznad Statistike foruma). Klikneš na to i izredaju ti se nedavni postovi... Ne znam jesi li znao za to.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ne dirajte shout....samo ću se na tome zadržati :wicked:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu