Rale

Æevapi u Zagrebu

55 poruka u ovoj temi

Kvragu, imam ja najbolju čevapčičarnicu u Zg i cijelom širem kraju (meni bar je najbolja), ali se dovraga nemrem sjetit kak se zove, ali znam da je u Augustinčičevoj ulici! To vam je... pa kak da objasnim, pičiš po Maximirskoj ulici, i pičiš hrabro, proðeš zoološki, al se na jednom dijelu zakreneš na desno pa proðeš pored onog šumraskog faxa il škole il šta je več to i blizu si. Eeeeee, sad mi več slina curi kad mislim o tom, al kajmak, čovječe, najbolji koji sam ikad jela, ja si zemem 2 porcije samo za sebe i jedem ga na žličicu ko sladoled kolko je dobar, stvarno ne pretjerujem, uf sad me nostalgija hvata, mislim da ču svratit tam jedan dan :sliin: :sliin: :sliin: :sliin: :sliin: ...

Na vratima piše M. Z., pravo ime Croatia, ali u narodu poznat kao "kod Srbina". :D

Ne pitajte me zašto. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
Na vratima piše M. Z., pravo ime Croatia, ali u narodu poznat kao "kod Srbina". :D

Ne pitajte me zašto. :)

Eeeeeeeeee taj :hug00000: ma zakon hrana zaaakon

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ima jedan hmm...restoran malo izvan zagreba,tocnije u raktiju...mislim da se zove kod marka a u narodu je jos poznato kao i kod prljavog marka :D najbolji cevapi ikad videni...porcija 30 kuna...ali vjerujte vrijedi izdvojiti ;)
Dobar je jos i M.Z na ravnicama i cignac naravno :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Na Kvatricu, Gianni (šiptari znaju svoj poso..hheheh) veliki ćevapi 15kn. Ako naručiš dvoje imaš i đabe dostavu. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
ima jedan hmm...restoran malo izvan zagreba,tocnije u raktiju...mislim da se zove kod marka a u narodu je jos poznato kao i kod prljavog marka :D

:unsure: :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bolje da ne znaš kako izgledaju kuhinje picnutih (u ovom konkretnom slučaju kineskih) restorana. ;)
I to u ovom slučaju pričamo o restoranu u Nici. Tj. nekom gradiću nadomak Nice.

Uredio humus

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
U Rubelju, definitivno!

jok...
nisan proba ode navedene, al probah ih par mimo rubelja, i skoro svi su bolji do njega...
nisu loši u Rubelja, al ono...

al imam sada namjeru kroz koji tjedan obici to na kvatricu i skokniti do dubrave (posto imam obdukcije tamo pa usput :P ) pa cu dati svoj sud di su bolji :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Super su cevapi u Zagrebu, ali bi trebali da probate novopazarske. To su najbolji cevapi na svitu. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Koji Rubelj majko, u Srbina otić svako malo na ćevape, kajmak, zapečeni grah i pivušu veliku i ti si sretan čoek.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Koji Rubelj majko, u Srbina otić svako malo na ćevape, kajmak, zapečeni grah i pivušu veliku i ti si sretan čoek.

Je, je, kod Srbina je najbolje... Kak se taj dio grada zove, Ravnice, jelda? Mmm, od ljeta nisam tamo bila. Baš bi mogla...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Je, je, kod Srbina je najbolje... Kak se taj dio grada zove, Ravnice, jelda? Mmm, od ljeta nisam tamo bila. Baš bi mogla...

Augustinčičeva ulica. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A čuj, bolje bi ti bilo da tamo ne ideš ljeti i prije ljeta-Peterti, celulit, jarun, labudovi... :gazdarca:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
U Rubelju, definitivno!

Jadni gurmani Grada Zagreba, Zagrebačke županije i svih područja koje gravitiraju glavnom gradu Republike Hrvatske, te svim putnicima namjernicima koji se u njemu zateknu ako je ona hrpica mljevenog mesa bez začina i s okusom kakav ima i voće iz Lidla - dakle bezokusno - najbolje što se može pojesti, a da se naziva imenicom "ćevapi". Ne znam jel Kotač još uvijek radi, ali grijeh je pored te trafike koja nudi čisti hedonizam okupan mašću, da netko spominje Rubelj kao vrhunac ćevapske ponude Zagreba.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

neznam jel vec spomenuto al meni su ok cevapi u Maksimirskoj stanicu prije stadiona, 10 plocica cevapa ,lepinja, luk i karlovacko od pol litre za 30 kn sve skupa....a i usput je do Rebra...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

meni su najbolji čevapi u čingaću! porcija velikih čevapa je ogromna(ja mogu pojesti, ali da bi ih tamo pojeo sve, moram biti stvarno jako gsentyn), a i okus im je vrhunski!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Najbolji cevapi su definitivno u starom kotacu, samo sto su papci u zadnje vrijeme poskupili i smanjili broj cevapa koji dobijes

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

definitivno najbolji čevapi su u sofri!!!! nema boljih ziher mmmmmmmljac :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni su dobri na Kvaternikovom Trgu,mislim da se zove RUBI............

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

čevapine u Rubelja su shit ! Ako vam je lijeno izlazit ,naručite u Galije.. Ja se uvijek zgazim.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu