~Sentinel~

MEF Zagreb Knjiga iz Temelja neuroznanosti - Judaš, Kostoviæ

9 poruka u ovoj temi

Zašto mi se pojavi na 33. stranici error i ne može mi dalje printat? Tj. moje pitanje je ako netko zna kako to rješit. :) Hvala

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

da, ocito i u ovoj verziji, i u verziji koju sad mozemo skinut sa stranica HIIM-a , nesto nije u redu sa dokumentom. na 33 stranici postoji neka slika s kojom nesto ne valja, i dosad su mi u 2 kopiraone rekli da mi ne mogu to isprintat jer da postoji greska u dokumentu. pokusali su u kopiraoni printat tako da 'iskljuce' tu stranicu, odnosno da naznace da se ona ne printa, i opet nije htjelo.. help people :/

Uredio lanci

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

da, ocito i u ovoj verziji, i u verziji koju sad mozemo skinut sa stranica HIIM-a , nesto nije u redu sa dokumentom. na 33 stranici postoji neka slika s kojom nesto ne valja, i dosad su mi u 2 kopiraone rekli da mi ne mogu to isprintat jer da postoji greska u dokumentu. pokusali su u kopiraoni printat tako da 'iskljuce' tu stranicu, odnosno da naznace da se ona ne printa, i opet nije htjelo.. help people :/

Evo pogledat ću to, možda Acrobat pro može problem riješiti, samo da mi se downloada.

Samo, hoćete reći da ne želi printati sva poglavlja zbog slike u 5. poglavlju? Ili neće samo to poglavlje?

Edit: meni samo kad otvorim treće poglavlje daje "insufficient data for an image", je li to to?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

meni je i problem u 16 poglavlju stisnes print i sve izgleda ok al ti onda izbaci obavijest kao da se neda printat

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja gledah na par mjesta, samo mi error izbaci za neke slike. I onda veli da to nije greška u fajlu, nego je problem s verzijom Readera, tj. na starijim readerima je uredno radilo. Sad bi valjda trebalo čekati ili još noviji reader ili degradirati u stariji.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

printajte poglavlje po poglavlje, prebacite tih par poglavlja koja ne idu u word. provjereno uspješno

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu