~Sentinel~

Guestbook

57 poruka u ovoj temi

evo, da otvorimo i taj guestbook... :rolleyes:

stranica vam je ok, nema nikakvih primjedbi!
samo tako nastavite!!!!! :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

..... veeeeeeeeeliiiiiki pozdraaaaaaaaaaav :D :P

Uredio Rale

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

evo da i ja nešto kažem.......
stranica je ok, s obzirom da ste tek počeli.... kritike ćemo ostaviti za kasnije. kad se malo uhodate.. <_<
pozdrav

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Obožavam ove smajlije. Ima ih toliko puno. :drunk000:
Svi su smišni. :pokey000: :showoff0: :bicycle: :yoji: :bounce::lol2::wavecry::crutch: :cold0000: :roll2000: :group: :tv_happy: :littleangel: :paperbag: :scooter0: :krach: :bangin00: :poster_s: Ja ih puno voli.
Pri ih je bilo malo al su sad došli novi.
Hvala.
E. :w00t: :suringe: :boff0000:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

napokon NETKO tko dijeli moju fascinaciju smajlićima.... IJEEEEEEEEEEEEE.... ali sam ja ipak zagovornik slavne mondrianove teorije- manje je više! daklem umjereno i odmjereno sa smajlićima... :cool1:

* malo povijesti umjetnosti: piet mondrian- glavni predstavnik neoplasticizma iliti de stijla.
ovo je valjda svima poznato...
http://www.allposters.com/-sp/Composition-...rs_i325281_.htm

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

aha... da vidimo tko ce sad reci da su forumi glupi...
ovaj nas je poseban.. daje mogucnost sirokog obrazovanja...
brain building... :showoff0:

Uredio imhotep

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a po slici u avataru čini se da se kod nekih odvija i neki muscles building :bounce: :roll2000: :P:P:P:P :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Km,kmh...pitanjce? Jel postoji opcija koju mogu uključit a da mi prilikom otvaranja topica kojeg sam već čitala, da mi se otvori samo od novih postova?

So dummy za neke stvari...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

joj kako su ovi još noviji smajlići kuuuul...

:velo: :box: :flex0000: :smoke000: :punk0000: :argue000: :wallbash: :blinky: :boxed: :domina:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

eh slučajno naletih na ovJ FORUM MEDICINARUM i čituckam tu i tamo i pohvalno je što se otvorio još jedan način da se kretivni medicinari rekreiraju.
Vidim da se neke skupine gase ,neke stvaraju, jedino Studentski Zbor prkosi zakonima evolucije i nikako da odumre ili se promijeni.
Kad sam ja bio mali kao i vi stvari su išle na sličan način..a Studentski zbor je bio isti. :devil-smiley-095:
Promatram vas kao gerilu jer vidim da par ljudi tu međusobno komunicira dok ostala većina muče po livadama i štreba zadano umjesto da razmišlja...kao i prije..
Èitajući čime se bavite sve, bude mi se ugodna sjećanja na prošla vremena,ali i neugodna.
Razmišljam kako mi je studentski život i Medicinar i udruge bilo sve , a sada par godina poslije sam totalno zaboravio na sve to jer mi je apsolutno nešto drugo u životu važno. valjda tako treba biti. :hug00000:

A DNA ligaze i ostala molekularna biologija ne mogu pomoći kada vam pacijentica izreferira da ju peče jezik,a vi iscrpite svu dijagnostiku , sve psihijatre i samog sebe, a nju i dalje jezik peče i to je činjenica s kojom se morate nositi :lol2:
ili kada HZZO stalno mijenja šifre i količinu za mrežicu za pelene za gaće za inkontinenciju... :crutch:
ili kada kao znanstveni novak piskarate za lijenčine :domina:
medicina nije sve.
ima i život :drunk000:
sretno u radu i namjeri!!!!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Tako je ima i života.... to ja odavno govorim. Za sve treba odvojit vremena.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Vidim da se neke skupine gase ,neke stvaraju, jedino Studentski Zbor prkosi zakonima evolucije i nikako da odumre ili se promijeni.
Kad sam ja bio mali kao i vi stvari su išle na sličan način..a Studentski zbor je bio isti. :devil-smiley-095:
Promatram vas kao gerilu jer vidim da par ljudi tu meðusobno komunicira dok ostala večina muče po livadama i štreba zadano umjesto da razmišlja...kao i prije..
Èitajuči čime se bavite sve, bude mi se ugodna sječanja na prošla vremena,ali i neugodna.
Razmišljam kako mi je studentski život i Medicinar i udruge bilo sve , a sada par godina poslije sam totalno zaboravio na sve to jer mi je apsolutno nešto drugo u životu važno. valjda tako treba biti. :hug00000:

ili kada kao znanstveni novak piskarate za lijenčine :domina:
medicina nije sve.
ima i život :drunk000:
sretno u radu i namjeri!!!!!

Hvala na potpori!

Možda če zvučati kao klišej, ali mi nismo Studentski zbor ili neka skupina klinaca, mi smo ovo osnovali kao ekipa, kao prijatelji, i neče se samo tako ugasiti.

Da, neki ljudi sjede i nabijaju prosjek, i ja se večinu vremena pitam što radim, ili kao što je netko pametniji prije mene davno rekao, why do I quarell when I'm not required to? Samo stvaraš sam sebi frustracije i probleme, no odgovor bi bio - zsa zsa zsu. Jer se čini da ekipa ovdje treba entuzijazam, treba taj osječaj koji te digne, osječaj koji dobiješ kada misliš da radiš nešto ispravno i bolje, što ide iznad osobne koristi i pohlepe za ocjenema - zsa zsa zsu, to se u ljubavi zove. I bez obzira na to hočemo li završiti radeči kao 'znanstveni novaci piskarajuči za lijenčine' ili boreči se s nečijim fantomskim bolestima, mislim da nije teško biti zadovoljan i sretan ako si sposoban osječati taj famozni zsa zsa zsu. Sve ovisi kako se postavljaš prema stvarima i koliko nešto voliš. Ne može to svatko.

Tu smo da bar pokušamo ostaviti trag, ako ne upali, ah, ne upali, ostaje zadovoljstvo jer si imao hrabrosti odstupiti iz mase i nešto pokušati... Tako da, za nekoliko godina, ovo neče biti samo sječanje na dobre stare studentske dane, za mene je ovaj Perepetuum več jedan važan dio u izgradnji ličnosti, kao što je vjerojatno tebi bio Medicinar, iako je sada prošlost. ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zelim Vas sve pozdraviti sa :BRAVO!!!
Iako nisam sa prostora HR jako sam sretna sto sam vas pronasla!
Divni ste jer necete u kolotecinu ,jer imate ono sto nikad nece propasti ljubav ka medicini,nauci i dobru volju da nesebicno pruzite informacije!
Srdacan pozdrav i nadam se da ce mo se lepo druziti!

p.s.Ja sam u akciji prikupljanja materijala koji ne bi bio na odmet pa se javim kad zavrsim. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala puno kolegice, drago nam je da ste se javili i da prihvačate inicijativu... Materijali za učinje su uvijek dobrodošli, a nadamo se da če i Vama naši pomoči...

Dobrodošli na Forum!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
....

Da, neki ljudi sjede i nabijaju prosjek, i ja se većinu vremena pitam što radim, ili kao što je netko pametniji prije mene davno rekao, why do I quarell when I'm not required to? Samo stvaraš sam sebi frustracije i probleme, no odgovor bi bio - zsa zsa zsu. Jer se čini da ekipa ovdje treba entuzijazam, treba taj osjećaj koji te digne, osjećaj koji dobiješ kada misliš da radiš nešto ispravno i bolje, što ide iznad osobne koristi i pohlepe za ocjenema - zsa zsa zsu, to se u ljubavi zove. I bez obzira na to hoćemo li završiti radeći kao 'znanstveni novaci piskarajući za lijenčine' ili boreći se s nečijim fantomskim bolestima, mislim da nije teško biti zadovoljan i sretan ako si sposoban osjećati taj famozni zsa zsa zsu. Sve ovisi kako se postavljaš prema stvarima i koliko nešto voliš. Ne može to svatko.

Ti si rekla većinu onog što ja mislim zato sam te morao citirat. :icon_pray:
Svaka čast na pokretanju foruma ove vrste i pokušat ću bit što aktivniji član foruma iako studiram u Splitu, a većina vas u ZG, pa je tako i većina tema vezana za med u ZG.
Nadam se da će se i Splitski podforum aktivirat. Uredio Bateman

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Nadam se da će se i Splitski podforum aktivirat.

za ovo bi trebalo malo po Mef-u Split razglasit da postojimo.....

podforum zato tu i postoji, da spojimo sva 4 mefa u Lijepoj našoj...još samo kad bi se Rijeka priheftala... :pokey000:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
za ovo bi trebalo malo po Mef-u Split razglasit da postojimo.....

...

Pokušat ću ja napravit nešto na tom polju sad kad počne nova godina...

Iako već sad sumnjam u svoj uspjeh :(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi...Ljudi...dobili smo nove smajliće....

La la la la la la la lalalalalalalalalalalalala :yay:

Ali najviše sam čekao ovog :kava:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moram reći da je ovaj forum često i jedino što mi pruža zadovoljstvo kada mrtav umoran pokušavam zaspati a mislim na ispite pa ne mogu. Hvala svima, posebno Sentinel i Rale-u te root adminsima na ovoj ideji koja je jedna od najboljih stvari koje su mi se dogodile na prvoj godini. Najvise su mi pomogle one male stvari, koje čine studentski život ljepšim, jeftine knjige i download, info o predmetima na faksu, što nas čeka nakon nečega, a najviše iskustva drugih koji su bili velikodušni i imali volje to sve podijelit sa svima nama. Hvala svima i laku

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hvala na pohvalama...

Uredio Rale

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu