Guest Dove

Državni ispit

113 poruka u ovoj temi

ja sam prijavio za veljaču.

da li netko zna možda ispitivače ?

dajte ljudi pomozite, ne mogu imati proljev još 30 dana, znate i sami da to zna biti pogubno :wacko:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

dajte ljudi pomozite, ne mogu imati proljev još 30 dana, znate i sami da to zna biti pogubno :wacko:

dijetalni režim i obilna oralna rehidracija :bicedobro:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dijetalni režim i obilna oralna rehidracija :bicedobro:

je, lako se tebi sad za*ebavati :tuctuc: a ja ucim na wc skoljki :wacko::lol:

ne fakat, ako ima netko ovdje da sazna kojeg ispitivaca za veljacu, ili priblizan datum drzavnog, bio bih zahvalan. :wub:

nadam se samo da ce biti u drugoj polovici kao sto bi i trebao..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

e prvo trebaš saznat koji dan si na rasporedu. a to nikako nećeš znati dok ti ne dođe pisamce od ministra. kad skontaš koji si dan, onda juriš na kolege koji polažu isti dan s tobom. netko od njih uvijrk zna bar dio ispitivača. sad zavisi kako si dobar s njima.... rok traje nekoliko dana i nisu svaki dan isti ispitivači. btw tete koje rade u administraciji u ministarstvu znaju bit izvor informacija...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kakav je dress-code na državnom ?

jel ekipa dolazi u odjelima, kravatama ili onako normalno... ? :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

svakako trenirka... i onda se čudit ak te izbace van...
:rofl: :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

svakako trenirka... i onda se čudit ak te izbace van...
:rofl: :rofl:

treba prsa obrijati ? :upitnjak:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kakav je dress-code na državnom ?

jel ekipa dolazi u odjelima, kravatama ili onako normalno... ? :unsure:

nikoga nisam vidjela u kravati. bilo je par cura koje su se obukle kao da taj trenutak idu u izlazak, a ne na ispit, bilo je i dečkiju u trapkama i tenisicama.
dakle obuci se kako te volja, al da bude u granicama kulturnog. :peglam:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ma normalno se obuci..
tu i tamo dode netko u odijelu i kravati al se istice ko ** u puncu
sasvim bezveze i nepotrebno ak mene pitas

u 2 mj ce ti najvjerojatnije bit 20-21 il 27-28, a poziv ces dobit 15dana ranije
sretno ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dobio poziv za 21.02. :wavecry::wavecry:

planiram zavrsiti medicinski dio, ustav i zakon o radu do 13.02 a onda do kraja ostale zakone...pa kud puklo :drunk000: :drunk000:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

evo brilijantnog zaključka nakon par dana žešćeg učenja :

u 10 sati učenja se može naučiti puno više nego u 4 sata učenja dnevno.

sad mi samo još netko treba vratiti vrijeme i pokloniti jedno 14 dana :zacepi:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ljudi ja izlazim na državni u 2 mjesecu točnije 20.02. ove godine
bio bih i više nego zahvalan ako ko izlazi a zna tko će biti u komisiji da podijeli
članove komisije za taj rok
pliiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!! :wavecry: :yay:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ljudi ja izlazim na državni u 2 mjesecu točnije 20.02. ove godine
bio bih i više nego zahvalan ako ko izlazi a zna tko će biti u komisiji da podijeli
članove komisije za taj rok
pliiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!! :wavecry::yay:

ja sam dan poslije i preko nekih kanala sam saznao da Barića i Anića ne bude na ovom roku, a za druge još čekam info.

Slobodno se i drugi priključe.

Onoga tko napiše cijelu komisiju čeka doživotno besplatno ljetovanje kod mene na moru.

:deda: Uredio Dr_Geiger

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja sam dan poslije i preko nekih kanala sam saznao da Barića i Anića ne bude na ovom roku, a za druge još čekam info.

Slobodno se i drugi priključe.

Onoga tko napiše cijelu komisiju čeka doživotno besplatno ljetovanje kod mene na moru.

:deda:

ajmo ljudi pomagajte
btw thanks na odgovoru Geiger
:DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ajmo ljudi pomagajte
btw thanks na odgovoru Geiger
:DD:

Geiger daj pliiizz javi kad doznaš ... još 10 dana uff ... :deal:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hvala na savjetu ---> al malo mi je teško to sprovest trenutačno ...
iman još ginu i zakone a 10 dana
ma ne zabrinjava me šta ev. mogu past nego šta nisan učia na vrime
:kava::( :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

:lol: :lol2: :eusa_dance:

ajd da te utješim. Večeras sam završio Z. o radu a sad planiram do 3h ustav.. u idućih 10-ak dana namjeravam ginu i pedijatriju (skripte naravno), te javno zdr, Z. o zdr. zaštiti i zdr. osiguranju. Tako da nisi jedini u govnima.

što se tiče ispitivača izgleda da bi mogao biti Šarlija na kirurgiji, Malčić na pedijatriji. Èekam info o internoj sredinom tjedna. Stari drži se, ako ovo odvalimo sve mi je ravno :kava:
a efedrin bolje od jabuke :yay:

majstore i ti se drži --> nije sve tako sivo ---> LoooL
ako ja ovo odvalim ufff
nego -- frend mi govori kao to je bezveze i tako ... mislim ja to znam al si ne mogu pomoć .. :blink:
ja danas porodništvo pa koliko uspijem uspijem a onda sutra od sutra zakone do kraja uz ev. lagano ponavljanje klinike al čisto sumnjam .. hvala na info-ima .. legenda si ...

još jedna stvar --> jel to znači da su onda 20. i 21. isti ispitivači ???
bitno mi je samo da matijevićke nema ... mogla bi i izostat jer je bila na prošlom roku ... pa sad ako to išta znači ... daj Bože ---> <---

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

:lol::lol2: :eusa_dance:
majstore i ti se drži --> nije sve tako sivo ---> LoooL
ako ja ovo odvalim ufff
nego -- frend mi govori kao to je bezveze i tako ... mislim ja to znam al si ne mogu pomoć .. :blink:
ja danas porodništvo pa koliko uspijem uspijem a onda sutra od sutra zakone do kraja uz ev. lagano ponavljanje klinike al čisto sumnjam .. hvala na info-ima .. legenda si ...

da znam te priče da je lako i da je pizdarija i da se ne traba živcirati. Nakon toga obično upitam vlasnika izjave da koliko je učio, i odgovori variraju od mjesec i pol, dan i noć, pa do rekordnih 4 mjeseca. Prosjek je oko 2 mjeseca. No shit da je lako ako učiš 2 mjeseca od jutra do mraka.

Nadam se da će gđa Matijević provesti 2. dio mjeseca na nekom glečeru na skijanju i da će Reiner biti više politički nego medicinski angažiran. Iako nema pravila jer su neki ispitivači par rokova za redom bili. Ja čak danas u očajnom mentalnom stanju dolazim na ideju da odkantam Zdr. osiguranje i zaštitu i da se posvetim svemu drugom, a ovo svjesno odem pasti (ili naučim koliko stignem kad sve drugo završim) i tako barem smanjim šansu da roknem 3 ili više stvari. Iako i to nije garancija... vidjet ću još. Možda mi proradi mozak u idućih 100-tinjk sati.

Dajte ljudi utješne riječi, pa ovo je najgore sranje koje sam u životu spremao. Otići na najgori ispit na faksu mi se sad čini ko godišnji odmor u odnosu na tih 8 vrata na Ksaveru :wavecry:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

iskreno ---> sve je stvar sreće bar po meni --> mislim nemoguće je učia ti 4 mj ili 4 tj ili tjedan dana da baš sve znaš ---> čuo sam da bacaju ako stvarnio ne znaš beknit ---> iskreno meni je najgore jedino da padnem ono 3 ili više jer bi sam sebe pojeo živog al nikad se ne zna ... kao i vice versa ... gledaj ja nisam baš ginu proša najbolje al mislim ipak nekog vraga bi i zna reć tu al zakone ... to ne ide baš tako lako ... moj savjet je zakone ... pa koliko vremena ostane kliniku jer koliko god da ti vremena ostane ipak tu nekog vraga znaš a zakone baš i ne !!!
:kava:
ja opet u boj ... pa šta bude ... već 2 dana govorim da ću rješit ginu pa nikako ... joj te zakone ne mogu organski :angry:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

nego me zanima ... kako se uopće saznaje ko je u komisiji taj dan ??
mislim jel to izvjese ili šta --> ili treba poznavati nekoga u ministarstvu da se tako nešto dozna ???
geiger kako napreduje učenje ???
:drunk000:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

nego me zanima ... kako se uopće saznaje ko je u komisiji taj dan ??
mislim jel to izvjese ili šta --> ili treba poznavati nekoga u ministarstvu da se tako nešto dozna ???
geiger kako napreduje učenje ???
:drunk000:

a kako drugačije nego ilegalno :DD:
izvjese da, na vratima na koja trebaš ući napišu na papiriću prezime ispitivača i predmet koji polažeš. sve to uredno priljepe selotepom. pravo profesionalno :rotfl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

još jedna stvar --> jel to znači da su onda 20. i 21. isti ispitivači ???
bitno mi je samo da matijevićke nema ... mogla bi i izostat jer je bila na prošlom roku ... pa sad ako to išta znači ... daj Bože ---> <---

ne znači da su te dane isti ispitivači. ne znači opet ni da nisu.
zlatno pravilo jest da pravila nema.
ovisno o tome kakve obaveze imaju ispitivači tako se oni pojavljuju na rokovima kad su slobodni.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a kako drugačije nego ilegalno :DD:
izvjese da, na vratima na koja trebaš ući napišu na papiriću prezime ispitivača i predmet koji polažeš. sve to uredno priljepe selotepom. pravo profesionalno :rotfl:

čekaj to prije samog ispita ili ??? ma u biti sad mi je i svejedno jer je ionako prekasno za nešto konkretnije učinit ... nego ako može mala uslugica ... pošto nisan Zg student koristile bi mi bilo kakve moguće cakice od pojedinih ispitivača (a svaki ih ima naravno)
unaprijed zahvalan do groba :pray::upitnjak::kava: :deal:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pošto nisan Zg student koristile bi mi bilo kakve moguće cakice od pojedinih ispitivača (a svaki ih ima naravno)
unaprijed zahvalan do groba :pray::upitnjak::kava: :deal:

Na drugoj str ove teme imaš upravo post od Ex Studentice koja je napisala kak izgleda državni (ako ga kojim slučajem nisi primjetio).

Sretno ;) :clover:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu