donnemesis

Tjelesna i zdravstvena kultura

644 poruka u ovoj temi

nema šanse. mojoj ekipi nije priznavao ni potvrde sa karate natjecanja, a kamoli fitnes centra.

Možda netko zna koliko sati tjelesnog moramo odradit u ovom semestru u MEFOS??

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ma zanima me to jer ako svaku subotu imam taj famozni tjelesni kada cu do ZG :(. Planirao sam barem jednom mjesecno do kuce, a sad ne znam koliko je to realno uz ovakav raspored (svaka subota???). Koliko se puta moze izostati ???

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

imate kakav savjet kak doć od šalate do jaruna u slučaju da anatomija završi u 5, a jarun počne u 5 :upitnjak:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
imate kakav savjet kak doč od šalate do jaruna u slučaju da anatomija završi u 5, a jarun počne u 5 :upitnjak:
dakle
kreneš u 5 sa šalate na jarunu si u oko 5:55, tj. točno onda kada krug završava.... i lipo se ubaciš za potpis (usput se nastoj malo oznojiti u tramu)...... :D mnogi su tako cijelu prošlu godinu radili
ali prije toga provjeri da nije potpisivao pri polasku, jer onda nema smisla iči

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

imate kakav savjet kak doč od šalate do jaruna u slučaju da anatomija završi u 5, a jarun počne u 5 :upitnjak:

Pričekaj do fizike/biologije, što ti je več prvo na tapeti, stiči češ onda na dva-tri Jaruna. Bit če da ti je to bliže čim ovo pitaš u subotu navečer, ali otiði i koji put na Sljeme, ne izgubi se sve zajedno toliko puno vremena. Malo treba sreče s tramvajima, ali opet... :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pričekaj do fizike/biologije, što ti je već prvo na tapeti, stići ćeš onda na dva-tri Jaruna. Bit će da ti je to bliže čim ovo pitaš u subotu navečer, ali otiđi i koji put na Sljeme, ne izgubi se sve zajedno toliko puno vremena. Malo treba sreće s tramvajima, ali opet... :)

ok, hvala na savjetu... također zahvaljujem i black_dogu... :)

nije mi bliže na jarun, ali nebih trošio nedjelje na šetnje sljemenom jer mi je vikend prilika da odem doma...
a na ostale "aktivnosti" ne pomišljam jer nemam vremena svaki tjedan ić na drugi kraj grada da mi upiše 1 ili 2 sata ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ok, hvala na savjetu... također zahvaljujem i black_dogu... :)

nije mi bliže na jarun, ali nebih trošio nedjelje na šetnje sljemenom jer mi je vikend prilika da odem doma...
a na ostale "aktivnosti" ne pomišljam jer nemam vremena svaki tjedan ić na drugi kraj grada da mi upiše 1 ili 2 sata ...

Ma nema na čemu :)
Shvaćam. A gle, morat ćeš bar jednu nedjelju žrtvovati za ta 4 sata, između ostaloga i jer se na Sljeme ide cijelu godinu, a Jarun prestaje negdje najkasnije predzadnji tjedan studenog. Uredio S.V. Æaæa

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel moguce samo igrat npr. kosarku onako rekreativno ili moras igrat nekakve utakmice za faks? kako to funkcionira? jer ja bi isao na kosarku ali ovako iz zajebancije.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel moguce samo igrat npr. kosarku onako rekreativno ili moras igrat nekakve utakmice za faks? kako to funkcionira? jer ja bi isao na kosarku ali ovako iz zajebancije.

Možeš ti ici na košarku iz zajebancije, al ne za faks, zato što nema košarke, a ni bilo kojeg drugog sporta ni za ozbiljno, a kamoli iz zajebancije. Nema dvorane u kojoj bi se treniralo, tako da ti i utakmica bude zajebancija. Iako sad čujem da odbojkaši imaju treninge na PBF-u

Iako mislim da kod Straže postoji šema da ako dođe dovoljno ljudi koji bi igralu šicu, u vrijeme kad se igra nogomet, postavi koš na košarkaško igralište na Šalati.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa pise tamo na oglasnoj ploci kosarka u dvorani pbf-a petkom od 21.30-23.00. bio u petak i vidio

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ok, hvala na savjetu... takoðer zahvaljujem i black_dogu... :)

Kao prvo češ vidjet da češ prestat ič svaki vikend doma, jer češ imat puno za učit i drugo (i češče :D) jer če se vikendom redovno organizirati neka pijanka, tako da realno gledajuči, sljeme nedjeljom ti pomaže da se otrjezniš (bilo od učenja ili alkohola)... A što se tiče prijevoza, skompaš se sa zagrepčanima (s vozačkom naravno) i to po mogučnosti da si im negjde usput na putu prema sljemenu i voila, riješen problem...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dajte recite kolko traje ta setnja po jarunu? sad razmisljam dal da odem, ono neznam, treba se anatomija ucit :DD: :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
dajte recite kolko traje ta setnja po jarunu? sad razmisljam dal da odem, ono neznam, treba se anatomija ucit :DD::DD:

ovisno o tempu koji on nametne, al ono...cca 1h

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam poslao poruku Krešimiru Crnogaći za nogometnu ekipu, ali mi nije odgovorio. A ako su to oni amateri koji su u utorak igrali na šalati, onda bi im bio od iznimne koristi.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Uvalili su nam jos biologije umjesto tjelesnog. Moze li se sredjivanje potpisa prebaciti na slijedeci tjedan po onoj cijeni kako je dogovoreno. ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nije mi se dalo čitat prijašnje postove pa ne znam jel možda spomenut tenis. Dakle kak s tim sportom. Jel tim postoji, kom da se javim itd. :drunk000:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a gle ja sam bio još mislim prvi tjedan kad je počeo fax na fudbalu i ima nekih koji dobro igraju, a ovi ostali opet nisu toliko preslabi da nebi mogli parirati, trenirao sam u orkanu mali nogomet i ne mogu se poigravat s njima kak se sjetim nego se moram potrudit, a vi koji serete dođite utorak u 17.00 pa pokažite kaj znate a nemojte samo srat

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a šta je sa ženom koja drži taj tjelesni? navodno ne trebaš imati sve sate za potpis ili ? može mi netko objasniti po čemu je ona točno bolja od muškog. nije mi jasno... :upitnjak:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A gle, morat ćeš bar jednu nedjelju žrtvovati za ta 4 sata, između ostaloga i jer se na Sljeme ide cijelu godinu, a Jarun prestaje negdje najkasnije predzadnji tjedan studenog.

jarun ti je do kraja prosinca(19.) i jos u sijecnju...ako naravno ne zapadne snijeg do koljena...i sad je u 3h ako se ne varam, i nemora se ic na sljeme,ja prosle godine nisan isla niti jednom,a normalno sam skupila sate..

a šta je sa ženom koja drži taj tjelesni? navodno ne trebaš imati sve sate za potpis ili ? može mi netko objasniti po čemu je ona točno bolja od muškog. nije mi jasno... :upitnjak:

meni zena pari luda,neka ne moras imat sve sate,al ja ju ne bi mogla istrpit :bangin00:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kolko zapravo kod straže treba sati da bi ti dao potpis? koga god pitam, kaže drugačije...
24, 30, čuo sam čak i neke varijante sa 26 ili tako nešto :upitnjak:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Praksa je 30 sati...al uvijek se može dogovoriti :devil:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U biti ispod 24 sata bas ne prolazi ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Medvednica3.jpg

:furious: :furious: Sljeme zapalit, a vođu puta upucat... Ono što je nedjeljni "lakši" uspon je brutalno iživljavanje tempa. Duboko ne proporučam nikome tko drži do svoga zdravlja, a u slobodno vrijeme se ne penje km uvis. Ma išao bi 3 puta na Jarun umjesto jednog Sljemena. :tuctuc:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu