donnemesis

Tjelesna i zdravstvena kultura

644 poruka u ovoj temi

a ako se ne skupi dovoljno bodova u semestru? postoji nekakva nadoknada ili nesto?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Odradiš idući semestar onoliko koliko ti nedostaje.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pošto nema topic o tjelesnom stavit ću ovdje:

Što ako se ne odradi tjelesni na drugoj ?
Jel se može prenjeti na treću ?
U referadi mi je rečeno da se neodrađeni sati ne mogu prenositi, nego samo ECTS bodovi ? nugget.gif
I da je uvjet za treću odrađen i tjelesni...šta to znaći da se gubi godina zbog tjelesnog ? huh.png
tipa, ne mogu upisati patologiju ili mikrobe jer nemam potpis iz tjelesnog ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Na trećoj nema tjelesnog. Ergo, samo je na prve dvije.
Straža je fleksibilan čovjek, dogovori se s njim kako ćeš nadoknaditi neodrađene sate.
Zbog tjelesnog još nitko dosad nije izgubio godinu. No ako baš želiš ući u povijest ovog fakulteta po nečemu, samo izvoli :D

A kako i zašto bi uopće došao do manjka sati iz tjelesnog? To je zapravo bolje pitanje.

Na trečoj nema tjelesnog. Ergo, samo je na prve dvije.
Straža je fleksibilan čovjek, dogovori se s njim kako češ nadoknaditi neodraðene sate.
Zbog tjelesnog još nitko dosad nije izgubio godinu. No ako baš želiš uči u povijest ovog fakulteta po nečemu, samo izvoli

A kako i zašto bi uopče došao do manjka sati iz tjelesnog? To je zapravo bolje pitanje.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ODBOJKAŠKA SEKCIJA FAKULTETA
poziva nove članove na trening koji će se održati ove subote. Pozivamo sve zainteresirane koji imaju odbojkaškog iskustva da se pridruže sekciji. Treninzi su jednom tjedno. Oni koji budu u sekciji ,oslobođeni su Sljemena/Jaruna.
Kontakt : Maja Berkarić (099 8321 231), Tonći Batinić (099 822 6790)

Uredio korisnik

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel može netko od starijih nama zbunjenim brucošima reći što s tjelesnim? Gdje vidimo što možemo izabrati? :)

http://sportmef.blogspot.com/
s desne strane se vide sportovi i kontakti. neki su novi voditelji, ali možete i stare nazvati pa vas oni usmjere na nove.
uskoro će biti sastanak da brucošima predstavimo sportove.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

http://sportmef.mef.hr/sekcije/

evo linka sa svim sekcijama ,novim voditeljima i brojevima telefona.

Ukoliko brucoši imaju kakvih pitanja vezano uz sekcije,treninge, oslobađanja Sljemena/Jaruna, slobodno mi se javite u inbox.

Pozdrav!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kako funkcionira plivanje? jesu pravitreninzi ili nas puste da se bućkamo u bazenu :D

Nisam baš upućen, bolje da zovneš voditelja i pitaš na koliko ozbiljnoj razini je to. Al mislim da nisu oni ozbiljni ,ubitačni treninzi. Znam da ima nekoliko termina kroz tjedan. Najbolje da se sve raspitaš kod voditelja.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima nekoliko termina, na bazenu mladost kod doma sportova i utrine. Tako je bilo prije dvije godine, ne vjerujem da se išta promijenilo. Dođeš, malo se brčkaš, družiš sa kolegama medicinarima. Ima studenata koji idu na natjecanja pa oni baš imaju treninge, ali ti se smjestiš u traku do njihove i plivaš kako hoćeš. I baš ti je super. :D Možeš biti ribica, plutača ili priljepak uz rub.

Na facebooku ima grupa, SPORTMEF Plivanje, tamo ćeš naći sve informacije :)

Uredio sniksi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Uz ponuđene sekcije, postoji još veliki broj sportova kojima možete predstavljati Medicinski fakultet na Sveučilišnom prvenstvu. Nažalost, za te sportove zbog njihove kompliciranosti ili osobitosti nemamo predviđene treninge, već je jedini način odrađivanja nastave kroz njih nastup na Sveučilišnom prvenstvu. Sportovi su sljedeći: BOWLING, DUATLON, HRVANJE, JUDO, KARATE, ROLANJE, SQUASH i STRELJAŠTVO.
Sve dodatne informacije možete saznati preko maila sportmef@gmail.com ili u našoj facebook grupi na adresi http://www.facebook....s/150296627271/. Vaš SportMEF

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako se ranije nismo bas ozbiljno bavili nekim sportom (trenirali u nekome klubu), mozemo li bez obzira odabrati neki od navedenih sportova npr. odbojka pa vise rekreativo trenirati ili nemamo sanse? :thinking:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa ne misliš valjda da su se na medicinu upisali sportaši A kategorije :rofl:
..ugl.. sve ti je na medicini što se tiče TZK-a rekreativno i pomalo neozbiljno ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

:tina: super!!! Onda samo jos treba odabrati neki od ponuđenih sportova... :training1::nogomet: :hokej:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa nije baš istina da se svatko može priključiti na bilo koji od ponuđenih sportova...koliko ja znam npr. za nogomet postoji nekakva selekcija i ne mogu svi izabrati nogomet, a tako nešto vjerojatno postoji i na drugim sportovima gdje se bira ekipa za sveučilišna natjecanja.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zapravo ima logike, jer i voditeljima vise odgovara posvetiti se onima koji su se vec duze vrijeme bavili sportom, jos vise zbog priprema za natjecanja. Ali, najvise me zanimalo mozemo li se baviti nekim sportom barem rekreativno, (sto ne ukljucuje sudjelovanje na natjecanjima) ili ipak ne

Odnosno, ima li uopce takvih sportova?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa ne misliš valjda da su se na medicinu upisali sportaši A kategorije :rofl:
..ugl.. sve ti je na medicini što se tiče TZK-a rekreativno i pomalo neozbiljno ;)

S prvim bi se složio, sa drugim baš i ne.
Naše selekcije su dosta uspješne, gledano sve nastupe naših ženskih sekcija ,Mef Zg je prvi na Sveučilištu.
A što se tiče rekreative, ne mogu reći da određena sekcija neće primiti neke članove, ali za one koji nisu ništa trenirali postoje treninzi koje vodi osobno Straža(prije je bilo petkom na pbf-u). odbojka,košarka, mislim da je i rukomet.
Sekcije se natječu u sveučilišnim ligama i ipak se očekuje određena spremnost, jer je bitna i kvaliteta. Recimo sumnjam da će ženska odbojka primati cure koje nemaju iskustva kad se voditeljici javi preko 20ak cura novih + stare koje igraju(10-15), a limit po ekipi za prijaviti na sveučilišno je 20ak ljudi. Zato kažem, telefone u ruke i raspitati se kod voditelja pojedinih sekcija. Pozdrav!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mda, mi recimo na šahu već spremamo selekcijski turnir slijedeći tjedan, cilj nam je da od svih prijavljenih o(p)stane njih max. 5 jer se događa da u sektu dolaze ljudi koji ni figure ne znaju micati....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jedino cure mogu igrati odbojku u dvorani petkom od 21.30 - 23.00 potpuno rekreativno, pa makar samo stajale u terenu skupa sa dečkima koji igraju košarku također rekreativno zgurani u jedan kraj dvorane.
Mislim da je to sve što se tiče bavljenja sportom ... preostaje još dosadnjikavo hodočašćenje po jarunu i razni sportski događaji koji se organiziraju tijekom godine ( kross na bundeku, utrka na šalati, aids run …. ).

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu