donnemesis

Tjelesna i zdravstvena kultura

644 poruka u ovoj temi

Eto nemam uvjet za potpis, sama sam kriva, nikakva posebna priča. Da očekujem neko linčovanje kad se javim profesoru?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

:rofl:

Ovo je ekvivalent "third wolrd problems" fraze na medicini :D

Ne znam, pospi se pepelom pred njim i reci mu da ćeš sljedeće godine igrati ženski nogomet za faks ili nešto tako tužno.

Kad sam kod toga, gdje li je nestala ona tema na forumu o onim igračicama američkog nogometa u donjem rublju. Damnit, fun times.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Možda mu čak i obećam salsu :o

Ozbiljno, nadam se da budem SAMO sljedeće godine morala odraditi duplo. Ma kaj je uopće najgore kaj bi se moglo dogoditi.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li netko kada će se za godinu 2014./2015. objaviti voditelji tjelesnog?
I treba li se zvati te voditelje i predbilježiti unaprijed da nam netko te uzme mjesto u skupini? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Za šk. god,2014/2015-

Zna li netko ggje je oglasna ploča za Tjelesni odgoj na fakultetu i kome se treba javiti za izbor aktivnosti i kada.

Što zahtijeva namanje vremena, tj. što je najbolje uzeti?

Hvala unaprijed na odgovoru.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

i što ako se ne uspije dobit potpis iz tjelesnog, jel se mora upisat ponovo slij godine i utjece li to na upis vise godine :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zanima me može li se za tjelesni uzet odlazak u teretanu, postoji li takvo što na faksu? I za veslanje, što me isto zanima, mora li se imati prijašnje iskustvo, oduzima li puno vremena, koliko je to ozbiljno, ide li se na natjecanja itd.....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zanima me može li se za tjelesni uzet odlazak u teretanu, postoji li takvo što na faksu? I za veslanje, što me isto zanima, mora li se imati prijašnje iskustvo, oduzima li puno vremena, koliko je to ozbiljno, ide li se na natjecanja itd.....

Odgovor na prvo pitanje je ne.

Znam da veslači koriste teretanu u sklopu sekcije,ako ti je teretana bitna. Što se tiče veslanja, ne znam puno, ali mislim da su treninzi jednom tjedno kao i u drugim sekcijama, postoje jedan ili dva jaka tima koji se redovito natječu i osvajaju medalje, ali postoje i drugi ljudi koji dođu samo da odrade tjelesni. Za sve informacije najbolje je kontaktirati voditelja veslanja,

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

moze netko reci kako izgledaju treninzi tenisa? da li se u tu sekciju prikljucuju samo oni koji ga igraju jako dobro ili se moze ici tamo bez nekog prevelikog znanja?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kaj je ovaj tonci poludio.. studenti ako ne nastupe na sveucilisnom natj. moraju na salsu?! kaj si ti puko e

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma ne zamaraj se time, to je njegov način da natjera što više dečkiju na salsu jer ih tamo uvijek fali, naravno da ne trebaš ako ne želiš :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel mi moze netko nesto reci o rukometu, moze li se odabrati ili ipak nista od tog? Ako da, kakvi su treninzi, koliko puta tjedno i koliko vremenski traju? :D hvalaa :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mogu li uzeti samo Jarun ? nisam baš s loptom najbolja...., a planiram nastaviti s treninzima u teretani.

Kako izgleda šah, di se održava ? 

Koliko često se to održava ? 

Ima li još uvijek klizanje ? 

Uredio Munja Zgb

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Možemo li sami birati sekciju u tjelesnom ,tj jel ima kvota za svaku sekciju ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Biraš sam na što ćeš, naravno... Ne znam što je sada u ponudi, ali koliko me pamćenje služi, nekakvih kvota nije bilo. Prije je bilo Sljeme, klizanje, Jarun, košarka, rukomet, svašta nešto. Izorganizira se to fino tako da nije gužva, a i ne dođu ljudi svaki put. Hint: birajte sportove koji su na Humanijadi i odvojite vremena za Humanijadu, to je nešto što morate na faksu doživjeti, makra ne znali loptu uhvatiti. Alkohol, ses i sport, gdje ćeš bolje. I stvarno ništa na faksu ne košta preskočiti tih 2-3 dana faksa radi toga. Upoznaš ekipu i vežeš se s njima. Tople preporuke.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav,

ovim putem pozivam studente zainteresirane za curling da se učlane u curling sekciju Sportmef-a.

Nikakvo predznanje nije potrebno, a ako vam se svidi i ispunite kvotu od određenog broja treninga, voditelj sekcije preporuči profesorima da vam aktivnost u sekciji vrednuju kao odrađeni tjelesni.

Zainteresirane molim da se jave u inbox :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu