Guest QWYX:)

Koji stetoskop kupiti?

140 posts in this topic

da, dobio sam jamstveni list od medical intertradea. oni su ocito uvoznici, pa preko njih nabavlja i ova ljekarna.

Uredio ph03n1x

da, dobio sam jamstveni list od medical intertradea. oni su ocito uvoznici, pa preko njih nabavlja i ova ljekarna.

Isti je vlasnik i ljekarne i medical intertrade-a, obitelj Joukhadar. Pozdrav :-)

Vidim da se već spominjalo, ali još jedna obavijest neće škoditi :)

Znači, ako netko još nije kupio stetoskop, ima oglas na faksu da se Littman Classic II prodaje po 570 kn u ljekarnama koje surađuju s Medical Intertradeom, odnosno u ljekarnama Joukhadar. Popis ljekarni je na oglasnoj ploči odmah desno u zgradi dekanata :)

Kakav je stetoskop od Heine gamma 2.2 ? ( 270 kn )
Jel ga netko koristio ?

Uredio Runichoue

Kakav je stetoskop od Heine gamma 2.2 ? ( 270 kn )
Jel ga netko koristio ?

Ja sam ga koristio i bio mi je i više nego dobar. No, kako više nisam na MEF-u prodat ću ti ga za 180 kuna. Kao novi je.
Ako si zainteresiran, javi mi se u inbox.

Svi stetoskopi na koje dobro čujete pa i oni najjeftiniji vjerujte da su dobri ,do onoga koji sluša pacijenta jest , a ne do stetoskopa ,naravno ne govorim o stetićima koji su negdje 10 kuna :) ali od ristera pa nadalje svi su dobri .Pa nećete valjda po modelu stetoskopa cijeniti doktora .Stoga slobodno po one koji dođu i 100 kuna .Naravno najbolji su oni koji imaju i usb i "plavi zub" kao i pojačalo zajedno sa snimačem .To su najbolji i najskuplji .To me stvarno naljuti kad se razbacuju sa statusima == stetoskopi.....naravno moje mišljenje i reagiranje :)

Kolege drage... ja imam KaWe rapport stetoskop.... ondaj sa dvije cijevi i ne da sam zadovoljan.... PREZADOVOLJAN!!! ukoliko ste u mogucnosti malo se raspitajte gdje ga mozete nabaviti.. Meni se bar čini da tako kvalitetno iscisti zvuk... nevjerovatan je :)

Ja sam dobio na poklon od strine iz Njemačke ovaj stetoskop: http://www.caesarscoins.com/bv2643-02.jpg izgleda kao taj na slici, ali ne toliko zmazano: http://i.ebayimg.com/00/s/NzY0WDY5NQ==/z/zUsAAOxyaTxRJief/$T2eC16RHJGIE9nnWqyZ3BRJiefZm(w~~60_12.JPG i dosta se dobro čuje, al malo mi je bed jer brijem da je iz drugog svjetskog rata pa mi je to kao da nanašam muzejski primjerak (uostalom, na ebayu se takav prodaje za 350$)... dal da kupujem novi za propedeutiku il da koristim taj??

Bit ćeš hipster :D

Zamišljam te pored Šeparovićke, dok ona nosi svoj sa sedam cijevi i bellboya koji joj čisti stetoskop :rofl:

Okej, ja sam dobio Heine stetoskop za rođendan prije nevo što sam se još upisao i eto me sad neko vrijeme na propedeutici.

Problem je što stetoskop jednostavno (meni) ne valja. Srčani tonovi (I i II) su jednostavno tihi, a pluća gotovo i ne čujem. Littmann od kolega je jednostavno 4x glasniji.

That being said, dolazi mi poznanik iz australije i moze mi donjeti stetoskop. Classic II SE mogu dobiti za 500-550kn. Jel ima bolja ponuda u RH (čisto sumnjam)?

Jel mi moze netko reci na kojoj godini faksa je potreban stetoskop? Littmann Classic III je vec spreman :D 

On 4/19/2017 at 9:26, great said:

Jel mi moze netko reci na kojoj godini faksa je potreban stetoskop? Littmann Classic III je vec spreman :D 

Na trećoj, kad pođe propedeutika. Malo ti je rano :D I na četvrtoj na internoj, ostalo nosiš ako hoćeš, većinom ne nosiš. Zapravo sad kad se osvrnem, tužno je to.

Ostalo nosim kad hoću? Znaci mogu i na prvoj i drugoj ako ima kakvih vježbi? :D 

prije 12 sati , great said:

Ostalo nosim kad hoću? Znaci mogu i na prvoj i drugoj ako ima kakvih vježbi? :D 

jedino ako misliš leševima nešto slušati. ili štakorima na drugoj. prave pacijente ne vidiš do treće.

Uredio noema

On 4/20/2017 at 6:59, noema said:

jedino ako misliš leševima nešto slušati. ili štakorima na drugoj. prave pacijente ne vidiš do treće.

Mislim da se na TLU 1 mjeri tlak na pravom pravcatom živinom tlakomjeru, tako da mu možda zatreba :D

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu