Sign in to follow this  
Followers 0
Nukleusri

Knjiga Robbins Basic Pathology, 9/e

16 posts in this topic

Robbins Basic Pathology
Author: Vinay Kumar / Abul K. Abbas / Nelson Fausto / Richard Mitchell

Summary:
Get the pathology knowledge you need, the way you need it, from the name you can trust! Robbins Basic Pathology has helped countless students master the core concepts in pathology. Outstanding, user-friendly coverage of the latest information in the field. Clinicopathologic correlations highlight the relationships between basic science and clinical medicine, while state-of-the-art gross and photomicrographic illustrations help you understand complex principles.

Robbins Basic Pathology 9E.pdf

Uredio ~Sentinel~

Ima li gdje skinuti ovu prevedenu knjigu?

Ne vjerujem...jedino ako netko nije skenirao prastari prijevod (koji bi več isplivao :)) jer je naše izdanje po 5.američkom ;)

Pa jel taj prevod koji je radjen po V americkom, zadnje sto je prevedeno od Robinsa?

Pa jel taj prevod koji je radjen po V americkom, zadnje sto je prevedeno od Robinsa?

U Hrvatskoj koliko ja znam da, nema novije, i to je izdala Školska knjiga

Ja isto ne vjerujem da postoji noviji prijevod. Ali knjiga je stvarno super, preporučam da joj se da šansa, čak i na engleskom.

Onda sam razocaran, jer sam nabavio to prevedeno izdanje, al meni se cini da je iz '89., ja sam ocekivao da se neko svjezije prevelo.

Skinuo sam ovo na eng., al sam u stisci sa vremenom pa ce mi biti malo nezgodno, u svakom slucaju hvala vam na pomoci. :)

Hej mozete seendati ovu knjigu,meni se danima download uopce ne pomjera....hvala!

Upaljeno :)

Ostavit ću upaljeno do subote ujutro, nakon toga tek od srijede.

Hvala ti lijepa.Tek sad sam vidio poruku.Mada kupio sam u Beogradu srpsko izdanje ove knjige.
Jos jedanputa puno hvala!

Inace,za kolege koje interesira.U beogradu sam kupio "Robbinsove osnove patologije" tj.ovu knjigu,srpski prijevod,2010.god.nakladnik je Data Status, za 59eura,mada ja sam uhvatio neki popust za medicinsku literaturu pa sam platio 49eura.

Inace,za kolege koje interesira.U beogradu sam kupio "Robbinsove osnove patologije" tj.ovu knjigu,srpski prijevod,2010.god.nakladnik je Data Status, za 59eura,mada ja sam uhvatio neki popust za medicinsku literaturu pa sam platio 49eura.

Ima li elektronsko izdanje te srpske knjige?

Ja da znam nema...ako budem u mogucnosti skenirat cu je i postaviti,mada knjiga je dosta velika....
U biti ako ti je ta knjiga bas neophodna,mozes zamoliti nekoga od kolega iz Beograda da ti ju kupi i posalje.Uglavnome u njih su gotovo sve nase knjige daleko jeftinije,cak i neka izdanja Medicinske naklade...inace Robbison je dosta opsezna knjiga,i ako ti treba samo za ispit,bolje ju nemoj koristiti jer mi je vise za klinicare nego za studente.Damjanov ti je za ispit daleko laksa solucija.

seed pls

​Nema torrenta, makla sam ih, eto reupload novijeg izdanja u pdf-u.

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu