avis

Kad brucoši utihnu

32 poruka u ovoj temi

ispit mi je iz biologije 31.10.(noć vještica).
ima li ko savjet za najbolju pripremu za ponavljanje knjige od 700 plus skripte?

nadam se da nije težak ispit kako kome... :(:(

Edit: topic od aercega spojen s postojecom temom.

Uredio ObeliskTheTormentor

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

ispit mi je iz biologije 31.10.(noč vještica).
ima li ko savjet za najbolju pripremu za ponavljanje knjige od 700 plus skripte?

Mislim da je dovoljno ponoviti samo ono što stoji u skripti, Cooper je zapravo suvišan u cijeloj priči, nije li? 400 stranica stigneš ponoviti do tada, 50 svaki dan. Iščitavanje ili ponavljanje bitnoga naglas, što ti više odgovara. Ali samo ponoviti, valjda ne namjeravaš sada krenuti učiti to? :upitnjak:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ispit mi je iz biologije 31.10.(noć vještica).

na kraju je to ispao jako lagan ispit, samo što sam ga dao u 9. mjesecu :lol2:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pretpostavit ću da si skriptu već čitao
ak jesi stigneš ju naučiti bez beda u 6 dana..... Coopera baš i ne, al skriptu garant

ja sam biologiju položija 19.6.... a 13.6. je bila kemija, i od 10 miseca 2006 do 14.6.'07. Biologiju praktički nisam ni otvorija...... a 19og san dobija 4

recept - 5 dana 12 h na dan ;)

Uredio Black_Dog

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

to znači da se približava prvi ispit (MedBio), a Stana Cooper :sramic: postaje jedina koju sanjaš.
Ljudi kako napreduje i koja vam je taktika?Ja se baziram na slikama i ono šta piše ispod njih i sažetci.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pročitaš knjigu, trudiš se eliminirat nepotrebno i onda učiš iz skripti. Eventualno ponoviš neke važnije stvari iz knjige i to je to. Iako je to meni već malo mutno sjećanje, ne znam jel od cuge ili zato jer je bilo daaavno :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da razriješim jednu zbunjolu: Skripta o kojoj Tourniquet govori je ukratko samo ono što smo radili na vježbama što znači da je jedini izvor znanja iz Biologije Stana Cooper (Kako aerceg kaže).
Jel dosta pilaju sa onim šta smo radili na vježbama? PCR, teratomi itd? Kakva je konstrukcija pitanja? Nije valjda: "šta ste gledali na vježbama datuma 15. listopada?" :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pročitaš knjigu, trudiš se eliminirat nepotrebno i onda učiš iz skripti. Eventualno ponoviš neke važnije stvari iz knjige i to je to. Iako je to meni već malo mutno sjećanje, ne znam jel od cuge ili zato jer je bilo daaavno :D

Nadam se da ce i meni bit sjećanje mutno od cuge,ali one slavljeničke ne od UbijTuguCuge.
Istina, formula je jednostavna (koncentrirat se na bitno BITNO) al' triba se znat koncentrirat :wacko:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Vjerojatno je šema da te prekinu (obično to radi Zemunik :sramic: ) i pita primjer sa vježbi.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja volim FINU kavu, a ne otrov. Jebote dobio bi srčani sa 25 godina da pijem ovoliko kave, još da je bez mlijeka i šećera :D
Bolje pola litre dobre kave nego deci loše :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da razriješim jednu zbunjolu: Skripta o kojoj Tourniquet govori je ukratko samo ono što smo radili na vježbama što znači da je jedini izvor znanja iz Biologije Stana Cooper (Kako aerceg kaže).
Jel dosta pilaju sa onim šta smo radili na vježbama? PCR, teratomi itd? Kakva je konstrukcija pitanja? Nije valjda: "šta ste gledali na vježbama datuma 15. listopada?" :D

Cek, cek, o kojoj skripti pricas? Ima jedna za vjezbe od 50ak str. (valjda), nju je mislim Zemunik pisala i nju netribas ni otvorit za ispit. Sa vjebe u pravilu ne pita nista. Pcr te nece pitat sad neke detalje. Rec ce ti pcr, ti kazes osnove i to je to.
Cini mi se da kuper je jedini izvor. Moja godina je imala neku drugu skriptu koja je imala 400 str. i ucili smo iz nje. Onda je dosa Kuper i bolonja pa su se pocela sastavljat nova pitanja.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mislim da je dovoljno ponoviti samo ono što stoji u skripti, Cooper je zapravo suvišan u cijeloj priči, nije li? 400 stranica stigneš ponoviti do tada, 50 svaki dan. Iščitavanje ili ponavljanje bitnoga naglas, što ti više odgovara. Ali samo ponoviti, valjda ne namjeravaš sada krenuti učiti to? :upitnjak:

O kojoj skripti pricas? Izgleda da ih ima više :upitnjak:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

O kojoj skripti pricas? Izgleda da ih ima više :upitnjak:

Sve što imamo: Stanko(Cooper) i skripta sa vježbi. Ostalo je po izboru... On valjda govori o skripti iz koje se prije učilo, u ono tvoje predhistorijsko doba! :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sve što imamo: Stanko(Cooper) i skripta sa vježbi. Ostalo je po izboru... On valjda govori o skripti iz koje se prije učilo, u ono tvoje predhistorijsko doba! :P

A e.
Ah, to su bila vremena :deda: :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kasnim kao i sa svim drugim u životu, nemam ništa pametno za reći samo da je naslov topica genijalan!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Postoji skripta, kako ne... Prof. Crnek ju je napisala, a lani su neki radili iz nje. Samo Stanica je daleko opsirnija i ako ste nju procesljali, niste nista propustili... Ko zeli moze je za sto kuna nabavit u lihvarnici, ali nema svrhe...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Postoji skripta, kako ne... Prof. Crnek ju je napisala, a lani su neki radili iz nje. Samo Stanica je daleko opsirnija i ako ste nju procesljali, niste nista propustili... Ko zeli moze je za sto kuna nabavit u lihvarnici, ali nema svrhe...

Znači detalji nisu bitni za prolazak? Jednostavno ne znam kakvi su im kriteriji. U totalnoj sam magli!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pogledaj katalog znanja pa one teme sta imaju 2 kraj sebe(što god to značilo :upitnjak: )

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pogledaj katalog znanja pa one teme sta imaju 2 kraj sebe(što god to značilo :upitnjak: )

Pogleda san to jednom davno i više se ne usuđujem. Strašno!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa gle, mnogo ovisi u koga ces dopasti. Ima dosta profesora koji ti najvise bonusa daju na razumijevanje i zakljucivanje, poput prof. Pecine i doc. Serman, dok ce recimo prof. Klepac trazi beskompromisno sirovo znanje. Nije biologija bauk, dobro se spremite i vazan vam je nastup... Sto se tice da detalji nisu vazni, ovisi sto smatras pod detaljima...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Pa gle, mnogo ovisi u koga ces dopasti. Ima dosta profesora koji ti najvise bonusa daju na razumijevanje i zakljucivanje, poput prof. Pecine i doc. Serman, dok ce recimo prof. Klepac trazi beskompromisno sirovo znanje. Nije biologija bauk, dobro se spremite i vazan vam je nastup... Sto se tice da detalji nisu vazni, ovisi sto smatras pod detaljima...

Splico ridikulu ovi ti ne studiraju u ZG nego doli u ST..... nemaju oni Šermanicu i Klepca....
al ne vidiš da je tema u podforumu "Splitski kantun" :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Splico ridikulu ovi ti ne studiraju u ZG nego doli u ST..... nemaju oni Šermanicu i Klepca....
al ne vidiš da je tema u podforumu "Splitski kantun" :P

ups :(

eto vidis, a ja imao dobre namjere :(

Nego, ovo mi je upalilo lampicu iznad glave, amo Splicanima preprodavat Crnekicinu skriptu :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ups :(

eto vidis, a ja imao dobre namjere :(

Nego, ovo mi je upalilo lampicu iznad glave, amo Splicanima preprodavat Crnekicinu skriptu :)

Imamo je mi ovde, i kosta 40 kuna u kopirnici u gradu, a ne 100 kn :devil:
A sad dosta offtopica :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu