~Sentinel~

Prvo Mjesto Za Perpetuum Na Webfestivalu

31 poruka u ovoj temi

[uPDATE 9.11.2007.]

Dragi forumaši,

čast mi je objaviti da je PLab wiki prijavljena pod imenom Substantia grisea osvojila PRVO mjesto na Webfestivalu 2007. u organizaciji CARNeta.

Prvo mjesto dijelimo zajedno sa UDK 02.

Objašnjenje Ocjenivačkog suda CARNeta

Substantia Grisea

Substantia grisea koristi wiki sustav s ciljem da strukturira i objavi teže dostupno znanje, stavljajuči ga na raspolaganje šire zajednice, koja pak može odlučiti to znanje koristiti pasivno ili se pridružiti njegovoj daljnjoj izgradnji. Na taj način Substantia grisea za vrlo specifično područje koristi upravo princip na kojem je Wikipedia izrasla u globalan izvor informacija i koristi sve prednosti weba i alata poput wikija – otvorenost, dostupnost, suradnju. Stranice Perpetuum-Lab odlikuju se osobito dobrom organizacijom sadržaja, izvrsnom preglednošču i živom zajednicom, čime maksimalno zadovoljavaju kriterije zadane natjecanjem.

Da pobjeda bude još slaða, iza sebe smo ostavili Moodle iz fiziologije :D

http://webfestival.skole.hr/skola/povijest

Uredio Rale

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ja sve poznanike pozivam da glasuju :D
Opca mobilizacija, rekao bi tata jedne mef studentice :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Done

a brisanje kolačiča i multiplo glasovanje.... nenene, šalim se ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a kako ti pobogu misliš da oni mogu znat kad baš netko od suradnika glasuje :bicedobro:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

:eusa_clap: :eusa_clap: :pray::pray: :eusa_clap: :eusa_clap: :bicedobro: :D
:hug00000:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dAO I JA GLAS. iZ TREĆEG POKUŠAJA.

*Hebeni capslock*

Uredio S.V. Æaæa

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dAO I JA GLAS. iZ TREÆEG POKUŠAJA.

*Hebeni capslock*

I ja sam iz četvrtog :sramic: . Æora :wavecry:

No sviđa mi se ono Substantia grisea

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dao i ja glas, još davno

ocemo pobjedit??

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A tko zna... Carnet me totalno razočarao.

Prvo su promijenili pravila natjecanja NAKON što su se svi prijavili, zatim su odgodili objavu rezultata tjedan dana, pa su promijenili broj nagrada koje se dijele, pomaknuli rok prijave, izbacili kategorije iz natjecanja, i još se jedan od njihovih, samo ne znam je li bivših ili sadašnjih 'zaposlenika' prijavi na natjecanje...

Puno nepravilnosti. Što se mene tiče, vidjeh da nijedan od onih wikija ne zaslužuje nagradu, možda je ne zaslužujemo ni mi, ali samo zato što smo tek počeli raditi, no imamo daleko najkvalitetnije područje i koristimo najviše naprednih opcija... Iskreno, ono što smo napravili iz anatomije stvarno je KVALITETNO i dovoljno detaljno da se proðe taj dio gradiva za ispit, tako če biti i s fiziologijom kada je krenemo postavljati, za razliku od tzv. tekstova o fiziologiji na mudli. Pa ono su tekstovi koji izgledaju kao da su napravljeni za osnovnu školu, bez glave i repa, i bez ikakve kontrole kvalitete.

Uglavnom, bez obzira na nagradu, mi čemo imati najljepši i najkorisniji wiki. Samo nam dajte malo vremena.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

that's the spirit...

inace, kad prodje hista, obecajem da cu i ja pomoći

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Dragi forumaši,

čast mi je objaviti da je Plab wikipedija osvojila PRVO mjesto na Webfestivalu 2007. u organizaciji CARneta.

Prvo mjesto dijelimo zajedno sa UDK 02.

Objašnjenje Ocjenivačkog suda

Substantia Grisea

Substantia grisea koristi wiki sustav s ciljem da strukturira i objavi teže dostupno znanje, stavljajući ga na raspolaganje šire zajednice, koja pak može odlučiti to znanje koristiti pasivno ili se pridružiti njegovoj daljnjoj izgradnji. Na taj način Substantia grisea za vrlo specifično područje koristi upravo princip na kojem je Wikipedia izrasla u globalan izvor informacija i koristi sve prednosti weba i alata poput wikija – otvorenost, dostupnost, suradnju. Stranice Perpetuum-Lab odlikuju se osobito dobrom organizacijom sadržaja, izvrsnom preglednošću i živom zajednicom, čime maksimalno zadovoljavaju kriterije zadane natjecanjem.

http://webfestival.carnet.hr/index.php/Rezultati_glasanja

:drunk000: :drunk000: :drunk000:

....Rezulatati glasovanja publike bit će 20.11. .... Uredio Rale

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

:drunk000:
:drunk000:
:drunk000: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Ma skroz zasluženo. Svaka čast!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku