Kristina

Prodajem: bežični miš logitech

9 poruka u ovoj temi

ockey.....ak nes nadjem ja poklanjam....recimo kao bezicni mis logitech ...ne korsteni skoro i dvije duracell baterije....cijena...nis.... zasto...zauzima mi prostor i ide mi na zivce?? Zakaj ga ne koristim ??? Pa iz prostog razloga jer nema znjoru....a kada nema znjoru za mene znaci i problem jer mi padne ....nestane....itd...itd...da da slampava sam.....eeee pa tko zeli neka se javi.....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

nis....dofurat cu Ralicu sutra na vecer pa ga dobijes od njega preksutra...vi cete se sigurno vidjeti na faxu u cetvrtak..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ne može 'nish'. Mora biti nesh.
Ne budi luda. Zena ti ga nudi besplatno. Kad je nesto besplatno to se uzme i suti. A ti bi to platila!!? D :wacko:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne budi luda. Zena ti ga nudi besplatno. Kad je nesto besplatno to se uzme i suti. A ti bi to platila!!? D :wacko:

Pa ne mogu pljačkati ljude... Nije bežični miš mala stvar, a meni baš treba miš, ne radi stari miš na novi laptop.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

gle to ovako....meni ne treba...zbilja ne treba.....ja ga i tak nisam kupila nego dobila....ljudi meni vole darivati stvari...pogotovo nakon pitanja ...das mi??? ha??? ma daj ne budi skrtica!!!! ma daaaajjjjjj...zezam se...ne zbilja mi ne treba a na laptopu se volim kroistiti njegovoim misem.....tako da mi je zbilja suvisan....a i selim se....rjesavam se svih stvari koje mi nisu potrebne...pa bi se uskoro mogli naci , tanjuri , lonci ( nekoristeni) i razno razne druge stvari koje sam kupila nove i u novi ambijent se ne uklapaju..... :P ...ja sam cudna biljka katkad..... :blink:

Uredio Kristina..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu