Guest pinta

Socijalna medicina

175 poruka u ovoj temi

gadno whip0000.gif evo, ovo gore se odnosi na one koji su bili u dvorani.
a ispitivaci i ucionice su lutrija, nazalost...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

gadno whip0000.gif evo, ovo gore se odnosi na one koji su bili u dvorani.
a ispitivaci i ucionice su lutrija, nazalost...

kao i profe.. evo ja sam bio kod jureše. žena je na početku pitala osnovno i povisivala ocjene, da bi nakon što se desetak ljudi izmijenilo postajala sve živčanija, gledala bi svaku sitnicu. tako da je kasnije ugl snizivala ocjene.
ja sam čuo da su mujkić i borovečki bingo za dobiti. jer navodno su svi sa tricama u njih dobijali pet,čak i neki sa dvicama.
ma , za one koji nisu pisali, ne brinite, ako i padnete pismeni i izađete na usmeni , nema šanse da padnete . ugl najniža ocjena je tri .
a ionako predmet ne ide u prosjek.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kao i profe.. evo ja sam bio kod jureše. žena je na početku pitala osnovno i povisivala ocjene, da bi nakon što se desetak ljudi izmijenilo postajala sve živčanija, gledala bi svaku sitnicu. tako da je kasnije ugl snizivala ocjene.
ja sam čuo da su mujkić i borovečki bingo za dobiti. jer navodno su svi sa tricama u njih dobijali pet,čak i neki sa dvicama.
ma , za one koji nisu pisali, ne brinite, ako i padnete pismeni i izađete na usmeni , nema šanse da padnete . ugl najniža ocjena je tri .
a ionako predmet ne ide u prosjek.

ima, ima šanse, cura jučer dobila 3 na pismenom, danas je pavlekovićka rušila... a i ostalima je ili ostavila iste ocjene, ili ih smanjila... baš je to lutrija, ti isti bi kod borovečki dobili 4... gadna jemad.gif ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A zaš' se vi zamarate s tim ocjenama koje vam ne idu u prosjek?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zato što je Pavleković navodno rekla svojoj grupici da će im to ipak ulaziti u prosjek. Iako ne može sad odjednom ulaziti kad na svim papirima koje smo dobili lijepo službeno piše da ne ulazi, ali ipak - nije teško uplašiti male brucoše

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja se ne zamaram, dapače.
samo govorim za drugi turnus što mogu očekivati .

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ima, ima šanse, cura jučer dobila 3 na pismenom, danas je pavlekovička rušila... a i ostalima je ili ostavila iste ocjene, ili ih smanjila... baš je to lutrija, ti isti bi kod borovečki dobili 4... gadna je ...

:D
Ipak to često radi. Smješko jer sam i sam bio roknu kod nje.

Zato što je Pavlekovič navodno rekla svojoj grupici da če im to ipak ulaziti u prosjek. Iako ne može sad odjednom ulaziti kad na svim papirima koje smo dobili lijepo službeno piše da ne ulazi, ali ipak - nije teško uplašiti male brucoše

Pusti nadrkanu babuskaru usahlih sisa, nit' je pročelnica, nit' je na nekoj drugoj važnoj funkciji. Dok takva informacija ne doðe od mjerodavnijih izvora - a tko uostalom zna što je Goga točno rekla toj svojoj grupici - nije vrijedno sekirancije.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

biggrin.gif
Ipak to često radi. Smješko jer sam i sam bio roknu kod nje.

Pusti nadrkanu babuskaru usahlih sisa, nit' je pročelnica, nit' je na nekoj drugoj važnoj funkciji. Dok takva informacija ne dođe od mjerodavnijih izvora - a tko uostalom zna što je Goga točno rekla toj svojoj grupici - nije vrijedno sekirancije.

hahahha... baš dobar i vjerodostojan opis lolcina.gif ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ispit sve u svemu ok. prepisivanja nije bilo, pitanja lagana i vrlo slična ovima sa perpetuuma :) bio sam u grupici koju je Goga čuvala i rekla je kao da će ocjena ulazit u prosjek, ali mislim da ju nitko nije shvatio ozbiljno. usmeni sam imao kod borovečki, prof je stvarno super, svima odreda dizala ocjene :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zato što je Pavleković navodno rekla svojoj grupici da će im to ipak ulaziti u prosjek. Iako ne može sad odjednom ulaziti kad na svim papirima koje smo dobili lijepo službeno piše da ne ulazi, ali ipak - nije teško uplašiti male brucoše

nama je pak Jureša na predavanju rekla kao da ne ulazi, ali da uvijek može doći do administrativnih promjena pa se to može promjeniti...

ali ja mislim da imaju pametnijeg posla od toga tako da... :D

ja sam zadovoljna s tricom, he he... kod Jureše... kao njezina seminarska grupa je dobila najviše ocjene kolko sam uspjela skužit... al nema veze, bilo pa prošlo... sve u životu je lutrija pa tako i to... uostalom, bitnija mi je anatomija nego ti štamparovski predmeti tako da...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja sam zadovoljna s tricom, he he... kod Jureše... kao njezina seminarska grupa je dobila najviše ocjene kolko sam uspjela skužit... al nema veze, bilo pa prošlo... sve u životu je lutrija pa tako i to... uostalom, bitnija mi je anatomija nego ti štamparovski predmeti tako da...

kao što kažeš-nije bitno i ne vrijedi se zamarat, al evo ja ti iz prve ruke mogu reć da ti nije istina da je njena seminarska grupa dobila najbolje ocjene jer sam ja bio u njenoj seminarskoj grupi. recimo da je prvih 10-ak ljudi koji su ušli povećala ocjenu, vjerojatno jer su bila lakša pitanja nego ostalima koji su dolazili kasnije. kasnije su krenula jako teška pitanja, tako da je počela spuštat ocjene . čak je i bacila ljude iz svoje seminarske grupe.
tako da, nije baš najtočnije.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo, bila sam na usmenom kod Aide Mujkić i žena je zbilja ok. Kod nje možete podići ocjenu (za 1 ili 2, kako kad) i pita vas da objašnjavate svojim riječima, bez pustog štrebetanja. Najmanju ocjenu koju možete dobiti je ona iz pismenog i sigurno vas neće rušiti jer će vam postavljat sto podpitanja samo da prođete. Vrlo ugodna žena s kojom možete i neobavezno porazgovarati. Tako da ako nju dobijete, sve će biti u najboljem redu. Jedno od najčešćih pitanja: vulnerabilne skupine. :)
Što se tiče grupe koja je bila kod Pavleković, nažalost nisu baš najbolje prošli jer je neke i rušila, a u principu pita baš definicije. Ne znam da li je netko digao ocjenu kod nje. Uglavnom su iz sobe izlazili potišteni. :(

Eto, neka je i to prošlo. Sad psihološka slijedi.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

nama je pak Jureša na predavanju rekla kao da ne ulazi, ali da uvijek može doći do administrativnih promjena pa se to može promjeniti...

ali ja mislim da imaju pametnijeg posla od toga tako da... :D

Moram skomentirati da mi se baš sviđa način na koji razmišljaš :))

Znam da nije lijepo vidjeti prvu ocjenu u indexu tricu jer sam ju i sama dobila iz uvoda prošle godine, al mislim da trebate biti zadovoljni s tim kaj ste prošli i završili s tim. Naredne ocjene će naravno biti više :)) Anatomija bi vam sad (i kroz cijelu godinu) trebala biti najbitnija pa je nepotrebno zamarati glavicu time dal će neka trojka ulaziti u prosjek ili ne, i to pogotovo kad se radi o ocjeni koja bi mogla NAREDNIH godina ulaziti u prosjek, a ne ove.

Što se tiče ovih predavačica na Štamparu... Ah.. Aida mi je prošle godine bila voditeljica seminara i zaista je bila pristupačna, draga žena. Jureša i Pavlekovićka imaju iskustva, obrazovane su, načitane, zanimljivo ih je bilo jedanput- dvaput čuti na predavanju. Al, s druge strane, Pavlekovićka prošle godine nikome iz dnevnika s pretprakse nije dala "bonus" kojim bi se povisila ocjena s pismenog. Možda vas je samo htela prestrašiti, možda je time htela postići da više razmišljate tijekom ispita i bolje ga riješite (^^), al opet mislim da s time samo postiže kontraefekt.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mislim da je nekome Goga povisila ocjenu na temelju bonusa :D Tak da je bilo i pozitivnih iskustava kod nje.Ili bar jedno,jel.
A Aida je stvarno super :D
Ne ispituje definicije nego više nekakva pitanja za diskusiju postavlja.I treba znati one statističke podatke s njenog predavanja,definitivno.
Anyway,hvala Bogu da je gotova ta socijalna.Bila je zamorna.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

al evo ja ti iz prve ruke mogu reć da ti nije istina da je njena seminarska grupa dobila najbolje ocjene jer sam ja bio u njenoj seminarskoj grupi.

a to je ono, rekla kazala... nisam ja ni rekla da je to 100% točno... uglavnom, nije se vrijedno zamarati s time... barem ja tako mislim :rolleyes:

uglavnom, ja sam happy kaj je to završilo...
...samo kaj će mi nedostajati one udobne stolice sa štampara... šmuc :(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Dvije generacije ispred vas. Zadnja godina kada su se te debilane ocjenjivale. Malo gledati i datume postova ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kolko se meni cini, sve sto ima veze sa stamparom je poprilicno zamorno.
ja ne vidim preveliki smisao niti u uvodu i povijesti niti u socijalnoj.doduse, ako su vec smislili takav program, mogli su barem izbacit one seminare jer nisam cuo ikoga
da je rekao da su mu podnosljivi (a da ne govorim zanimljivi), a o njihovoj korisnosti ne treba niti pricat.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Priča se da postoje neke kartice sa pitanjima iz socijalne za usmeni. Da li je to istina, i ako je, gdje ih mogu nabaviti? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kartice koliko znam ne postoje, ali postoji, ili je postojao, nekakav popis pitanja koji se čak mogao nači na stranici faksa, ali prije nego je dotična u svom linku imala "cms". Bio ja nabasao na njega i izbacio ponavljana pitanja. Ne sječam se koliko ih je bilo no sječam se da su pokrivala praktički svaku stranicu knjige i da bi 5 minutno zadržavanje na svakom od njih oduzelo pola dana ili čak i više. File sam u meðuvremenu izgubio.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Priča se da postoje neke kartice sa pitanjima iz socijalne za usmeni. Da li je to istina, i ako je, gdje ih mogu nabaviti? :D

Krivo se priča.

Najbolje "kartice" - knjiga i ppt predavanja.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ona neće biti u četvrtak, kao ni Jureša. To je 100 posto jer nam je rekla na seminarima. A od nekog sam čuo da u četvrtak također neće biti Pavlekovićke. Nego samo Borovečki i Mujkić.

A inače je na seminarima bila super :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a da?al ja sam u petak na redu izgleda <_< hmhmhm....vidit cemo <_< :rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U četvrtak su valjda prvi ovi što su pali psihološku :erm: A dalje nitko ne zna kako će ići redoslijed xD Netko kaže po abecedi, neki kažu po rangu na testu, onak, nemam pojma :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu