Guest pinta

Socijalna medicina

175 poruka u ovoj temi

Na ništa... žena je carica.... ako i neznas ona ti kaze pola odgovora, ti završiš i prizna ti... stvarno je odlicna na ispitivanju... to su svi govorili al nisam ni mislio da bas tako...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

rodin je jučer prvo rušila i dijelila dvojke, a poslje su ljudi dobivali petice.. nikom nije baš jasno zašto

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

rodin je jučer prvo rušila i dijelila dvojke, a poslje su ljudi dobivali petice.. nikom nije baš jasno zašto

Gotovo sve ovisi o ocjeni s pismenog.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A meni uopče nije jasno zašto se vi toliko raspravljate o ocjenama kad vam ne idu u prosjek...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo da sama sebi odgovorim na pitanje...

Selma je zakon...
Bila je jako opuštena atmosfera, petero nas odgovara u isto vrijeme, nemaš osjećaj da odgovaraš, pita one svoje teme, vezano za unapređenje zdravlja i zdrave gradove, pitala je još i one konferencije, etiku i definiciju zdravlja...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

danas je rodin pak ptvo djelila petice pa se valdja predomislila pa počela dvojke i trojke XD

Uredio Linon

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

e,ekipica... kako izgleda taj usmeni i to? jel pitaju detalje iz knjige il je dovoljno prolistat skriptu sa neta i proc bazu pitanja?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

zanima me koliko je starijim generacijama trebalo vremena za pripremit ispit ( za 2 recimo tongue.png )?

isplati li mi se sada poceti s ucenjem ili mi je bolje odjaviti ispit? koliko se prije ispita moze taj isti odjavit?

I da, kolike su mi sanse da sa smjesnim, gotovo nepostojecim znanjem prođem ispit?

EDIT: ispit je u ponediljak

Uredio boeing

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hoćem li znati tko će nas ispitivati ili je to iznenađenje?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja san uvijek pomicao granice, i radio granično moguće stvari pa me ne bi iznenadilo da je padnem :P

A što se tiče ispitivača tko zna, možda naprave nekakvu lutriju...

ja se samo nadam da me neće dopasti trio Jureša- Pavleković- Šogorić

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Lol, nemoj odjavljivati, boinže.
Skini onu skriptu tj. 'šverc' kako ju je autor nazvao i prođi to.
Za prolaz (a i više ovisno o spretnosti i sreći :D) je to dovoljno. I ako neko ima, prije usmenog lijepo pogledaš brojčeke s Aidinog predavanja (onog s mortalitetom i to), ne moraš čak ni točno znati, nego otprilike, i možeš proći (ili dobiti visoku ocjenu koja ti ne ide u prosjek, so who cares).

Ne tvrdim da će se to i dogoditi ali kažem da mogućnost svakako postoji :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dragi budući brucoši neeeemojte učiti socijalnu, pismeni se prepisuje, a kod usmenog naučiš ono što te dotična baba pita...
svima je sad žao zato što su potrošili vikend na socijalnu i sad su u zaostatku s anatomijom...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja nisam ni sat potrošio na to čudo, i sad mi je jaaaako drago zbog toga, a prošao sam bolje od velikog broja ljudi koji su to stvarno učili :P

Life is cruel :devil:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pitanje:) tko je bio kod urelije rodin na usmenom? šta ona pita?
(i da pismeni je danas bio ugl sve ono što je već ovdje, bilo je dosta onih nataliteta, fertilteta, postotaka svega toga al uglavnom ono šta je već tu)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

sto se tiče goge pavleković, primjetila sam dosta negativnih komentara ., danas je nas troje odgovaralo pitala nas je normalno, znali smo dovoljno, digla nam je ocijenu svima za 1, savjet : proći njene prezentacije i njena su predavanja jedna od rijetkih na koja se na štamparu isplati ići , nie zla, ne ruši ljudii, atmosfera odlična , samo naučite naravno :D

i da za pismeni je više nego dovoljna skirpta šverc v02, a za usmeni malo prez proć i toe to :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pitanje:) tko je bio kod urelije rodin na usmenom? šta ona pita?
(i da pismeni je danas bio ugl sve ono što je već ovdje, bilo je dosta onih nataliteta, fertilteta, postotaka svega toga al uglavnom ono šta je već tu)

Moju grupu je pitala prelagana pitanja (što je soc. medicina, fertilitet, salutogeneza, planiranje obitelji, prim., sek. i tercijarna prevencija...) , većina nas je digla ocjenu, nitko nije dobio ocjenu manju od one na pismenom. Bitno je da otprilike znaš o čemu pričaš, da pričaš puno i da ne kažeš neku totalnu glupost, ako se zbuniš, postavi ti potpitanja. Fakat nije bila stroga :goodluck:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Šta nije da se ne dobivaju ocjene iz soc. medicine ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako se ne varam, prije se nisu dobivale ocjene, ali čini se da te ocjene stvarno puno znače Štamparovcima, čak ni kad ne ulaze u prosjek.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Prije se ocjenjivalo i išlo je u prosjek. Od ak. god. 2008./2009. ne ulaze u prosjek, iako imaju ocjenu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kako ispituje Urelija Rodin? Jel ugodna ili? Što najviše pita?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu