Black_Dog

literatura Sažeto Gradivo, Skripte, Zbirke, Testovi

124 poruka u ovoj temi

e fala :D

ako ima jos neki stvari samo raspalite.... posebno s pitanjima s prijemnoga....

ako upisem medicinu ocekujte od mene par solidnih svotica na vas racun :D ne, nije ultimatum :D

i da koliko boja imaod ovih pomak CeDeova....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

DAj plz ak mozes nabavi rjesenja za ostale razrede,fala unaprijed a ak ih nades ko :deda: si

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
DAj plz ak mozes nabavi rjesenja za ostale razrede,fala unaprijed a ak ih nades ko :deda: si

koja rjesenja, o čemu ti? daj preciziraj na šta misliš

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hvala Black dog! :hug00000:
hvala svima koji ste omogućili ove skripte i materijala! carevi ste! (samo se nadam da ne ćete zakonski odgovarati :huh: ) ovo je naj mjesto na webu!! :eusa_clap:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

orije svega, hvala onima koji su objavili na netu ovako korisne stvari. Fakat mi ovo sve puno pomaze. A sad imam pitanje. Naime, vecina je ovih skripti objavljena prije mjesec-dva, pa me zanima jesu se stvarno svi poceli vec spremat, jer ja tek sad namjeravam, intenzivno u 2. pol...
nadam se da ti nije prekasno ili nesto, da nisam vec u zaostatku...
ajde, da vas cujem

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Gle, nismo mi ti koji če ti odrediti kad češ se početi spremati za faks... To je individualno na svakome da odluči...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

orije svega, hvala onima koji su objavili na netu ovako korisne stvari. Fakat mi ovo sve puno pomaze. A sad imam pitanje. Naime, vecina je ovih skripti objavljena prije mjesec-dva, pa me zanima jesu se stvarno svi poceli vec spremat, jer ja tek sad namjeravam, intenzivno u 2. pol...
ajde, da vas cujem

ISpravak- skirpte su tu već skoro dvije godine. Samo je prije dva mj napravljen update! ;)

A što se tiče priprema- napravi si plan i poznavajući sebe vidi koliko ti je potrebno.

Èisto sumnjam da se netko ovdje počeo baš jako pripremati.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ajde, da vas cujem

Sumnjam da je velik broj ljudi več krenuo spremati se.
A čuj, kreni kad misliš da je najbolje, iako nemoj odugovlačiti s tim do iza kraja ožujka. Meni se čini da se uz redovit rad (2-3 sata dnevno) da osigurati dovoljna zaliha znanja za prijemni kroz 2-3 mjeseca. Moj subjektivni dojam, ne znači i da je najtočniji.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dakle ZBILJA svaka cast ekipi koja je ovo sastavila i potrudila se!!!

nisam to vidio niti na jednom forumu tako sustavno odradjeno ;-)) pa cak niti za neke ostale fakseve

pozdraf!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

dakle ZBILJA svaka cast ekipi koja je ovo sastavila i potrudila se!!!
nisam to vidio niti na jednom forumu tako sustavno odradjeno ;-)) pa cak niti za neke ostale fakseve
pozdraf!

U potpunosti potpisujem ovo :pray: za sve

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bili mi netko mogao reči zašto kad downloadam ove skripte nemogu ih otvorit??? :(

Zato što ti treba šifra koja ti piše u prvom postu u zelenom okviru... I nebumo nabijali post count...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U prvi post je dodana nova verzija skripte iz biologije Biologija v2.

Ovom prilikom se zahvaljujem autoru, Josipu Ježoviti (starom-novom članu PLaba) na ovoj skripti. :clapping:
Skriptu je zabranjeno postavljati na druge forume bez dopuštenja autora jer je dana isključivo na korištenje članovima Perpetuuma.

Hvala još jednom!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

khmmm nije dovoljno samo ta knjiga bilogija v2? meni se tak čini, nekako muka mi je učiti iz knjige 1. razreda....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

svaka čat onima koji su ovo napravili..ja tek ove godine pišem maturu,a ovo je bolje od svih knjiga koje nam se nude za učenje..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Presretan sam što sam našao zbirke pitanja sa prijemnog :D

Zahvaljujem onima koji su ih stavili na internet!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala svima, i u ime onih koji se nisu zahvalili jer sigurno jesu zahvalni.

još kad bi bila i rješenja :D..mislim takva da piše jel točno pod A, B, C, D, E :D ... Uredio too sexy

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu