Guest tinchili

Prebacivanje na MEF u Zagreb

36 poruka u ovoj temi

Zanima me ovo vezano uz prosjek 3,8. To dakle nije onaj koji piše na studomatu, nego zaključena ocjena pomnožena sa brojem ECTS-a koje nosi pojedini kolegij i podijeljena s max. brojem bodova? I ulaze li 3 izborna predmeta u taj prosjek, oni nose po 1,5 bod inače.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Je li istina da su uveli za svaku godinu placanje za prebacivanje,bez obzira na prosjek?cula sam od frenda nesluzbeno da su ove god uveli malu izmjenu,da se svi koji imaju prosjek 4,5 i vise mogu bez placanja..zena u referadi kaze da se nista ne zna do 9.mj i dekanove sluzbene objave..a naposljetku,sto nije da nakon 3.god nitko ne bi trebao placat?
bilo kakva informacija je korisna :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam upisala MEF u Mostaru. Zanima me bi li se mogla prebaciti na MEF u Zg? Kolika je razlika u predmetima? Kakva je procedura? Je li bolje prebaciti se nakon 1. završene godine ili nakon 2., 3.? I da, moram li imati polozenu DM? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

prebacivanje iz splita u zagreb na 4. godinu....je li istina da je klinika stvarno bolja u zagrebu ili su to samo mitovi? hmm...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

prebacivanje iz splita u zagreb na 4. godinu....je li istina da je klinika stvarno bolja u zagrebu ili su to samo mitovi? hmm...

Ako se prebaciš, znat ćeš jesu li to samo mitovi ili ne, ako se ne prebaciš, ne ćeš.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Je li moguće prebacit se iz Splita u Zagreb nakon 1. godine (dakle na 2. godinu) na neki način? Npr. polaganje ispita razlike ili upisat parcijalu..?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nije. Tek na treću jer se program razlikuje, a to ne možeš položiti bez da odslušaš predmete.

Iako je moj savjet da se prebaciš tek na četvrtu godinu ovdje, dojma sam da je treća godina manje teška u Splitu nego u Zagrebu. A diplomu ćeš na kraju imati zagrebačku kada god se prebacio.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kod prebacivanja na 4. godinu na MefZg, ako su uvjeti zadovoljeni i prosjek je svake godine 4.5 ili viši,a student je do tad studirao redovno na teret MZOS-a, plaća li se 4. godina i naredne godine?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bok ljudi :)

Može par informacija. Prebacila bih se na treću godinu sa MefST na MefZG, uvjete još otprilike znam ali koliko se plaća i koliko studenata se može prebaciti po godini?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bok ljudi :)

Može par informacija. Prebacila bih se na treću godinu sa MefST na MefZG, uvjete još otprilike znam ali koliko se plaća i koliko studenata se može prebaciti po godini?

S plaćanjem je bilo da ako si u ST upisala uz plaćanje, onda i u ZG plaćaš, ako nisi, onda ne plaćaš ništa.

Prebaciti se može onoliko vijeće koje o tome odlučuje dozvoli, nema fiksne kvote.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Svi plačaju bez obzira na sve !

Jedne godine su donjeli odluku da ne plačaju oni studenti koji su prošli s pet ( prosjek iznad 4,5 ).

I u zadnje vrijeme ih se jako malo prebaci, svega 4 osobe na drugu i po 1-2 na ostale. Ukupno manje od 10 za sve godine.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu