pad nap0na

Što ste danas uèili ili uèite ?

418 poruka u ovoj temi

Fizika again - viskoznost, unutarnje trenje, realni fluidi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

još 50 zadataka iz fizike, i prošao sam bio, kem i fiziku jedanput...sad na ponavljanje...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

još 50 zadataka iz fizike, i prošao sam bio, kem i fiziku jedanput...sad na ponavljanje...

već? :D ja nisam niti jednom....al sam zato dobar dio toga svsentyla kroz gmnaziju....a oprosti kako možeš proći sve kad ne znaš osnovne stravi tipa što je eV...kao da učiš napamet....iskreno meni je to malo khm da neću reći....ja radim sve s razumijevanjem i čak mi se čini da će i fizika odlično proći :D....završit ću danas tekućine i plinove :D...lala...kemiju sam gledala po zbirci ma lako je ono....a biologija još nekoliko puta pročitati...a onda kreće priprema za državnu(hrvatski) i još jednom pročitat knjigu iz politike i šlus smo :D Uredio too sexy

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jučer sam naučila samo da su Clostridia anaerobi. Mozak mi se puši od silne količine usvojenog znanja.:DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Legge di Archimede se ponavlja :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja sam rješavala hrvatski za državnu maturu...test od 2010 i pročitala ona dva prva teksta to odradila kako spada a ostala 3 nisam ni pročitala pa sam bubala...i reko da zbrojim :D ispade 72 % reko ako budem ponovila cijelo gradivo i bude mi se na državnoj dalo čitat te tekstove može i 100 % :D...inače više ništa neću učit....sad ću kuhat jaja :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Naučila sam kako temeljito očistit stan :lolcina:

Šalim se. Prošla sam biologiju prva 2 razreda onako u grubo.

Živciraju me biljke. Neću ih ni učit. Valjda će ukinut državnu maturu dok dođe moje vrijeme :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo izgubio sam dragocjeno vrijeme danas učeći kemiju za glupi seminar.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kompletnu biologiju čovjeka i genetiku. Bila sam nadobudna kad sam krenula, sad kontam da je malo preveliki zalogaj bio <_<

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pokušavam bezuspješno pogledati tipične reakcije Organske kemije, ali stignem samo do adicije...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Prošla poglavlja Laboratorijska dijagnostika, Normalna flora i Sterilizacija i dezinfekcija iz bakteriologije. Ispit je u srijedu. Ostala mi je još cijela bakteriologija (minus ovo), specijalna parazitologija i mikologija koje nisam još ni pročitala. Krepat ću od umora i dosade. Ne da mi se. Ne znam jel' gore odjaviti ispit i odugovlačiti to do srpnja ili pišati krv idućih 6 dana.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Analitička kemija sa svojim grafovima i Botanika s "krasnim" biljnim tkivima :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Danas baš ništa. Niti ne namjeravam. Petak je petak (barem kad nema kolokvija ili ispita još neko vrijeme). Eto.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

orgaaanska kemija rageguy.png

i da ovi novi smajlovi su vam predobri...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu