angelica_15

Pedijatrija

51 posts in this topic

dobra je i votava raić, uglavnom dijeli jako dobre ocjene u zadnje vrijeme. manje više petice. ima svoja pitanja kojih je doduše puno, ali se drži njih, barem je tako bilo u mom slučaju i kod ljudi s kojima sam razgovarala. malo je cinična i dugo ju čekaš (cca 2 h), ali sve u svemu jako ok.

Mislim da su ih maknuli pa se raspitaj "okolo"

pitanja daje teta jagoda na rebru... a pitanja po ispitivacima vec dugo kruze :)

a ovako...dobra stvar je to što unaprijed znaš kod koga si, pa prema tome možeš prilagoditi dužinu učenja...uglavnom mislim da su svi relativno ok osim Marinovića i Dumića (tim redoslijedom ;))
postoje dobre skripte iz kojih se da naučiti za nekih 2-3 tjedna kvalitetnog rada, i to naravno učiti samo pitanja s popisa, jer u skriptama ima i drugog materijala

postoje dobre skripte iz kojih se da naučiti za nekih 2-3 tjedna kvalitetnog rada, i to naravno učiti samo pitanja s popisa, jer u skriptama ima i drugog materijala

a gdje se mogu nabaviti te skripte?

Da li netko zna kakve su vježbe na pedijatriji, da li su strogi po odjelima i treba li dolaziti na vježbe dobro pripremljen?unsure.gif

jel se mora redovito dolaziti na vježbe?
znam da piše da se ne smije izostajati, da se sve mora kolokvirati, ali dal su ipak toliko strogi?

jel se mora redovito dolaziti na vježbe?
znam da piše da se ne smije izostajati, da se sve mora kolokvirati, ali dal su ipak toliko strogi?

ma ne trebaš. ovisi kako na kojem odjelu. pogotovo ako je više grupa na jednom odjelu, pa ih vodi isti doktor, onda su i sretni ako vas dođe manje :) u biti, dobro bi bilo da dođeš prvi dan na svaki odjel, da ispitaš situaciju ;)

hvala, ali vježbe već odslušane :mig:
a sad me zanima kakav je doc.dorian tješić drinković na usmenom? jel zna itko? bila bi jako zahvalna

e ima ko informacije za doc.jelušič dražič???

jel to ona s imunologije? mislim da ona voli pitati one svoje imunološke bolesti, baš je na seminaru naglasila kako nas to neće nitko drugi osim nje pitati. žao mi je što ne mogu pomoći više :)

jel to ona s imunologije? mislim da ona voli pitati one svoje imunološke bolesti, baš je na seminaru naglasila kako nas to neće nitko drugi osim nje pitati. žao mi je što ne mogu pomoći više :)

hvala ti svaka informacija je dobro došla:)))

evo da napišem o doc dorianu tješić-drinkoviću...
dakle pita srčane mane, prehranu, rahitis, cističnu fibrozu, kalendar cijepljenja, tbc, turnera, klinefeltera, downa, anemije, cijanozu, febrilne konvulzije, celijakiju, pneumonije, maternalni način nasljeđivanja, prolaznu hipogamaglobulinemiju, spuštanje testisa...
evo toliko o tome kolko sam ja doznala... inače je ugodan, ne pita detalje... i dobro treba znati anamnezu i status...
sretno svima :D

Ne dobiješ pacijenta. I to je to što znam :D

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu