Rale

Plab Leksikon :)

25 poruka u ovoj temi

*PLab leksikon*

:lolcina: Ovo bi moglo biti zabavno. Teško mi je bilo nabavit mickey mouse leksikon :lolcina:
No ne ćemo imati ona standardna pitanja, već ćemo ga prilagodit. Pa krenimo...Upišite se u službeni PLab leksikon :D

1. Moj nick je:
2. Spol i fizičke karakteristike:
3. Naj PLabovac:
4. Naj PLabaovka:
5. Na PLab sam se registrirao jer.....
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš?
7. Kad postanem veliki na PLabu ću .....
8. Za bolji PLab bi trebalo ....
9. Što mislite o dizanju warn levela
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? :whip::rofl:
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva?
12. Koji vam je najdraži smajlić
13. Da li ste blokirali nečiji profil
14. Najgluplja tema ikad na PLabu
15. Najbolja tema ikad
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) :lolcina:
18. Nešto za kraj....

:lolcina: Uživajte :mig:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

1. Moj nick je: 2High... glavom i bradom
2. Spol i fizičke karakteristike: muški(kolko ja znam... :D), kaj to fizičke karakteristike? košarkaš... nema kaj... :D
3. Naj PLabovac: Nema ga... :lol2:
4. Naj PLababovka: TANITTA(moja najbolja suseda), ANNY :wub:
5. Na PLab sam se registrirao jer..... onak... upisival sam se na medicinu pa sam slučajno naletel na forum, pa reko da vidimo kaj tu ima
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Dignem se iz kreveta :lol2:
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... napraviti sranje :lol2: :lol2:
8. Za bolji PLab bi trebalo .... Nikaj... meni je i ovak predobro... (jedino da se možda vrati malo više stare ekipe, jer vidim da nema nekih ljudova koji su prije bili...
9. Što mislite o dizanju warn levela: Još jedna od gluposti koje su admini i moderatori uveli da bi mogli dokazat svoju dominaciju nad nama... iliti u prevodu... zaboli me za warn level :lol2:
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? whip0000.gif cheesy.gif Poznam ih gotovo sve i nikoga se ne bojim jer sve su to dobre osobe, zastrašit me nemreju niti da mi BAN stisnu... jer znam ja kak zgledaju i di su doma... :lol2:
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? Neda mi se brojati... al znam ih većinu, iskustva su sve samo najbolja... EKIPA JE ZAKON!!! Na žifce mi jedino idu oni kaj glume i neće se upoznat, kao oće ostat anonimusi... al brijem da na ovakvom forumu to nie baš previše moguće, jer ga doživljavam više kao neku zajednicu, familiju nego kao forum u pravom smislu rieči...
12. Koji vam je najdraži smajlić :kiffersmilie:
13. Da li ste blokirali nečiji profil Nema potrebe...
14. Najgluplja tema ikad na PLabu One brijalice, brojalice... WTF?!?!?!
15. Najbolja tema ikad stvari koje želite podjeliti s nama(a nemaju veze s ničim)
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu Mislim da sam već dosta napredoval, al rukovodstvo ovog foruma to neće vidjeti i zamjetiti... al nebi sad tu nabrajal svoja dostignuća... jer ona se ne očituju u količini materijala koje sam postal, ili tekstova koje sam napisal...
17. Što mislite o medicinarima doo lolcina.gif Medicinari su debili!!!Nemaju života, samo bulje u knjige po ciele dane, umišljeni su, nekomunikativni, povučeni... hahahahahaahahaha... tak bi nas gotovo svi opisali... Većina je i točna... ali ima ekipe koja fakat se u ničemu ne podudara s ovim prije navedenim... :lol2:
18. Nešto za kraj.... SUDAC PI*KA TI MATERINA DEBILNA, MAJMUNE JEDAN...
Hrvatska ide dalje makar ti to nisi htio...

Volim vas sve... :lol2:

Pozdrafček...

BTW Rale... pozabil si deti ono... nacrtaj nekaj za kraj... LOL

Uredio Rale
psovke

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo, pošto svi prate tekmu Hrvatska - Austrija i nitko se nije htio ići rolati vanka, onda ću ubit vrijeme popunjavajući ovaj leksikon :D

Napomenica: sve što sad napišem, ne znači da ću isto mislit za godinu dana...

1. Moj nick je:
Inače, ili na forumu? Mislim pa zna se: Marchioness Lana , trebalo je biti Godess, ali to bi bilo a bit too much, ajd pa da nije božanstvo i markiza je ok status... Ali ovolko mi fali (*pokaže prstom 1mm*) da promijenim u Countess Lana, ali to mi nekako zvuči kao za neku ženu od 50 godina pa mislim da neću... Princess bi bilo previše hiltonasto

Female like duuuh! Plavo-zlatna kosa s nekim narančastim pigmentom, a kajaznam koja je to boja, čudna malo... Plave oči, 1.67 visoka (u kvartu me zovu "Vrtni patuljak"), blijeda ko zid :lolcina: a pogotovo ujutro, 55kg (uspjela navuć na 56 fala bogu)

3. Naj PLabovac:
Æaća - čovjek je naprosto pametan :lol:

4. Naj PLababovka:
Iida - znam je od osnovne škole, ma jedinstvena, takvu fakat treba srest

Sam se nadala da će biti puno fotki trupla i dobrih knjiga... I know, I'm shallow :lol: , knjige su super i više nego dobre pa mogu i bez fotki trupla :) Bilo je ljepše vidit ih uživo, ovim putem htjela bih pozdravit Šteficu, 3. leš zdesna od prozora... zezam se.

Pomislim da li imam u frižideru nešto fino za jest. Ili ako znam da imam, počnem razmišljati kako ću posložit sendvič, iako doručkujem tek oko 12, ali dobro je razraditi plan unaprijed

7. Kad postanem velika na PLabu ću .....
...valjda imati vremena koji post ostaviti

8. Za bolji PLab bi trebalo ...
Postaviti igricu hercules za download jer je nemrem nać prek torrenta... zezam se, pa što se mene tiče sve just fine i lijepo... Naravno, ja sam esteta pa bi ja obožavala da je stranica uređena kao da je sva u nekoj temi s puno slika i efekata, ali takvu ja još nisam vidla kako sam si ja zamislila, dakle nevermind :D

nemam stava prema tome osim ako meni dignete warn level, onda ću... (*zaškilji očima*) vam se osvetiti (*reče prigušenim glasom*)

10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost?
Indiferentnost, mislim ne shvaćam zašto bi bilo ovo drugo? što je najgore što mi se može desiti - bit ću banned uuuuu i'm afraid :lol:

Hmm, pa dost ljudi, svi su simpa, pristupačni jako. Ak će mi takva bit i škvadra na faxu, nema sretnije od mene:)

Nemrem se odlučit između ova 3:
:blacky: ---> djeluje maloumno, ali entuzijastično, i kapa mi je presmiješna :lol:
:wizard: ---> slatki mi kad trese glavom dok baca čaroliju :lol:
:dance3: ---> simply adorable

Ne

Hmm, pa ne sjećam se baš ni jedne... dosta tema mi je još kao u igricama "locked" dok ne upišem medicinu (hopefully) pa ću ih unlockat i cerekat se tom

15. Najbolja tema ikad
Najdraži citati i poslovice, znam znam, otrcano zvuči, ali me najviše oduševljava kad naletim na neki dobar citat, iako rijetko stavljamo postove u tu temu. I da, naravno da uvijek mogu otić na google i čitat citate, ali nekako nije mi gušt.

:lolcina: ne... ne shvaćam ga baš kao karijeru

17. Što mislite o medicinarima doo
Bogovi i točka.

18. Nešto za kraj....
A nisam ja baš pjesnički nastrojena osoba, zapravo ono "baš" zamijenite sa "uopće", ali sad sam se sjetila 2 citata koji su mi otprilike životni moto (jednog sam našla još davno u topicu s citatima :) )

"Ono što je prošlo, više ne postoji;
ono što će biti, još nije došlo.
Postoji samo ona točka
u kojoj se sastaju prošlo i buduće.
U toj točki cijeli je naš život." --- L. N. Tolstoj

"The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. No price is too high to pay for the privilege of owning yourself." --- Friedrich Nietzsche

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: tammy :tammy:
2. Spol i fizičke karakteristike: Ž, fizičke karakteristike? ma da nebi.. :devil: tko zna zna
3. Naj PLabovac: ma svi ste vi prekjut ljudeki.. onak :onak::lolcina:
4. Naj PLababovka: eee to je bila senty.. al otkad je bila s amerikancem..hmhm..
5. Na PLab sam se registrirao jer..... to se i ja pitam.. :D
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? zapalim cigaretu
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... bit stara koka (dobra juha)
8. Za bolji PLab bi trebalo .... ugasit shoutbox :lol2:
9. Što mislite o dizanju warn levela? mislim da nije potreban.. tko je zločest treba ga odmah bacit van i mirna bosna..
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? strahopoštovanje.. naročito se bojim Z-a.. a onda ralkya.. tko se nebi bojao osobe koja je u stanju ugasit jedan tako popularan topic kao što je "brijalica"?
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? upoznala jako malo.. al sve vas ja "znam" :devil:
:bok: kaj nije slatki?
:tammy: jer je moj :)
13. Da li ste blokirali nečiji profil? ne
14. Najgluplja tema ikad na PLabu? "kako pristupiti nekome kome želite biti prijatelj?" :lol2:
15. Najbolja tema ikad.. "brijalica" :D
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu? pa naravno da da.. još uvijek čekam svoju kričavo rozu boju..
i member grupu.. "dežurni krivci" al vi ništa..
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum).. pa oni su zakon..najbolji forum na balkanu.. kad tamo odem..ne mogu se skinut dolje..pa čekam da me bannaju.. a to se obično dogodi vrlo brzo.. u roku od par dana..
18. Nešto za kraj....
dobar topic ralky.. dobar :D
kissi kissi miceki.. sve vas volim buhahaha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Black_Dog (glupog li pitanja)
2. Spol i fizičke karakteristike: M, visok, crn, zgodan.... svaka mater bi ga za zeta poželila
3. Naj PLabovac: ne volim muške
4. Naj PLabaovka: hmm... ima ih.. tu i tamo
5. Na PLab sam se registrirao jer..... mi je treba Sobotta za prvi tjedan anatomije, pošto je interliber tek 2. tjedan pocima
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? dignem rolete da vidim kakvo je vrime
7. Kad postanem veliki na PLabu ću..... biti rijetko... (opet glupo pitanje)
8. Za bolji PLab bi trebalo .... tući ljude :D
9. Što mislite o dizanju warn levela - nisam davno
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? ma zaboli me za njih
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? pa podosta... iskustva samo pozitivna
12. Koji vam je najdraži smajlić :wicked: , nisam ga davno... al trenutno :hrvatska:
13. Da li ste blokirali nečiji profil ohohohoho.... nisam blokira...al ban.. pa jesam par :)
14. Najgluplja tema ikad na PLabu - brijalica
15. Najbolja tema ikad - Top Secret (ne u dijelu za smrtnike :D )
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu - neda mi se :P
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) - zanimljivo istraživanje.... nego, koji lijek ono testiraju na njima??
18. Nešto za kraj...
Koliko puta si ljubila stranca
I bila kao ptica kraj čovjeka
Koji ne leti do tvojih visina
I nezna tajnu skrivenu u tebi.

U tvome oku, dragi kamen,
Ili to suzu, čuvas za mene
Al' ja sam samo snoviđenje
Koje ti kaže - raduj se!

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami.

Ti si u tijelu punom zelja
Sa usnama zeljnim iznenadjenja
Al' nikog nema tko je tvoj
I ova zemlja se ne zove dom.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Poanta je da obični smrtnici ispune, al jednostavno ne mogu odoljeti...

1. Moj nick je:
Peter, a mnogi me i oslovljavaju mojim prezimenom...

Muški, zgodan, lep ko slika, ma jednostavno savršen... :D

3. Naj PLabovac:
Piratron i kom1 :lol:

4. Naj PLabaovka:
anny :wub:, premda je i dalje ljuta na mene :(

me anny dovukla

upalim komp... i onda obično zakasnim na sve moguče...

7. Kad postanem veliki na PLabu ču .....
bit VIP member, a tad če Z bit admin... :)

vratit brojalicu na visible, buahahahaha

me likes that :naughty::domina:

10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost?
jako ih se bojim, pogotovo narančastih :lol2:

Pa dosta njih, iskustva su uglavnom pozitivna...

12. Koji vam je najdraži smajlič
:shifty: i naravno :mas:

no, why would I

ono "kako prilazite nekome s kim želite bit prijatelj"

15. Najbolja tema ikad
Brijalicaaaaaaaa... :D

napredovat mogu dok kažeš keks, ali čemu kad je narančasta boja ljepša :)

17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum)
ne mislim...

18. Nešto za kraj....
jebite se svi (ovo nije uvreda več lijepa želja :D)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: nemam nik, nek svi znaju tko sam :P
2. Spol i fizičke karakteristike:žensko, sitna, crnokosa, dugokosa :raspa:
3. Naj PLabovac: ne znam
4. Naj PLabaovka:odgovor indentičan predhodnom
5. Na PLab sam se registrirao jer.....smatram korisnim razmjenjivati iskustva s kolegama, pomoći i tražiti pomoć
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? obući papuče
7. Kad postanem veliki na PLabu ću .....uvesti svoju :thinking: , djecu!!!
8. Za bolji PLab bi trebalo ....više ljudi koji šalju materijale, više entuzijasta...hmmm, potruditi cu se i ja ;)
9. Što mislite o dizanju warn levela : tako, tako
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? indiferentnost se miješa s divljenjem, iskreno.
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva?niti jednu još,nema iskustava
12. Koji vam je najdraži smajlić :wacko:
13. Da li ste blokirali nečiji profil : ne
14. Najgluplja tema ikad na PLabu: još nisam dovoljno upoznala, pročešljala teme
15. Najbolja tema ikad za sada religija, etika...
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu ??? nisam razmišljala o tome
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) :upitnjak:
18. Nešto za kraj.... dosta je bilo hlađenja mozga, idem dalje, pozdrav svima!!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: sentinel, senty, sullen, večina me ipak zove "ona kuja sullen" (skužila sam na kavi s ekipom s faksa)
2. Spol i fizičke karakteristike: Ženski i ružna, najbolje da mi ne šaljete privatne poruke.
3. Naj PLabovac: Rale jer uvijek ima sve informacije, Peter jer zna sve što ja ne znam. Ali najdraži je ipak Zmaster.
4. Naj PLabovka: mrzim kokošinjac
5. Na PLab sam se registrirao jer..... Jer sam luda.
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Odem do benzinske da kupim cigarete, jer ostale trgovine ne rade noču.
7. Kad postanem veliki PLabu ču ..... Oporučno ostaviti Zmasteru.
8. Za bolji PLab bi trebalo .... Još pokoji manijak. I gej da nam dizajnira naslovnu stranicu.
9. Što mislite o dizanju warn levela? To je razlog zbog kojeg živim.
10. Kako gledate na moderatore/admine? whip0000.gif cheesy.gif Mislim da su luði od Bjork.
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? Više se i ne sječam...
12. Koji vam je najdraži smajlič :tori: <---------- TORIIIIIIIIIIII Tori is my religion.
13. Da li ste blokirali nečiji profil? Jesam.
14. Najgluplja tema ikad na PLabu? Pokušaj pokretanja forumskog sindikata kao pokreta otpora tiraniji administratora. Neslavno propalo.
15. Najbolja tema ikad? Miss fakulteta :) i ona tko/što vas trenutno živcira, jer me redovito spominju tamo.
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu? Gdje ču?
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) lolcina.gif Što je to? Je li to onaj lik koji je rekao da sam luda? Mislim da nema pojma koliko. Ali zato profesorica engleskog zna koliko.
18. Nešto za kraj.... Straight until Bette.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: ime i prezime ... past če ti nap0n telčino od gledanja
2. Spol i fizičke karakteristike: muško s primjesama žene, imam pivski trbuh, podbradak i obe lijeve noge
3. Naj PLabovac: Rale - jer mu se sviðam
4. Naj PLabaovka:nema te roðo moj
5. Na PLab sam se registrirao jer..... sam jadan, bolestan, nadrkan, uznemiren i nemam curu,a ni dečki me ne žele
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? isključim mobitel i odem k mami i tati leč u krevet
7. Kad postanem veliki na PLabu ču .....iskorištavat skripte i ostalo
8. Za bolji PLab bi trebalo .... izvoditi striptiz
9. Što mislite o dizanju warn levela tako se rulja smiruje, pozdravljam tu metodu
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? Zar mi to imamo? Ja mislio da Sullen voli crvenu i da je Rale gay zbog crvenog nicka ... :sramic:
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva?niti jednu još,nema iskustava bolje da ih ne upoznajem
12. Koji vam je najdraži smajlič :sramic:
13. Da li ste blokirali nečiji profil Kako se to radi?
14. Najgluplja tema ikad na PLabu Jelena Jovica
15. Najbolja tema ikad Introduction - nisam ni skužio da svi tamo tuku postove pa sam počeo i ja kad sam skužio
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu Ne, Z če biti glavni i ja ne vidim da je on spremio tronožac za mene u svom timu
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) ako saberem vremena otiči ču vidjet šta je to ...
18. Nešto za kraj.... Bio bi red, pa hajde skini se ... i :sramic:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: sanja...that's my name, tko bi rekao :P;)
2. Spol i fizičke karakteristike: žensko, 173 cm, smeđa poluduga kosa, tamno zelene oči... ;)
3. Naj PLabovac: prekratko sam ovdje i nisam ih baš upoznala većinu, ali za sad Peter :hug:
4. Naj PLabaovka: Yellena :wub: -jer ju poznam već 8 god i obožavam njena zivkanja na telefon 20 puta dnevno :hug:
5. Na PLab sam se registrirao jer..... sam čula da se nude korisne skripte...dakle, iz koristi ;)
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? razmislim šta sve moram danas i odlučim dal' mogu spavat još pol sata
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ...biti....happy :rolleyes:
8. Za bolji PLab bi trebalo ....više ljudi, više materijala (iako ih ima sasvim odvoljno), a najviše fali malo zajebancije...malo je preozbiljno...ali opet, s druge strane, trebali bismo ljude koji se znaju šalit...a takvi su rijetki ovdje :unsure:
9. Što mislite o dizanju warn levela : ne mislim :D
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? strahopoštovanje osjećam samo prema Frobici :wub: (znaju odabrani)...a na ove moderatore...pa mislim da zaslužuju poštovanje samim time što su tu gdje jesu, ali baš da osjećam strahopoštovanje.,.,.ne :P
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? niti jednu još,nema iskustava
12. Koji vam je najdraži smajlić :sramic:
13. Da li ste blokirali nečiji profil : ne
14. Najgluplja tema ikad na PLabu: ona kad je netko pitao kakva se torba nosi na mef...mala, velika, kofer... :D
15. Najbolja tema ikad za sada hmm.... nemam najdražu
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu ??? nisam razmišljala o tome
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) :unsure:
18. Nešto za kraj.... :wub:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: anny
2. Spol i fizičke karakteristike:žemsko, ah ma savršene :DD:
3. Naj PLabovac:pa...Peter i Bleki i naravno 2high
4. Naj PLabaovka:Dr.Tudor
5. Na PLab sam se registrirao jer.....hm...zanimalo me o cemu pricaju medicinari
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? iden prati zube
7. Kad postanem veliki na PLabu ću .....neman pojma, ja san vec sad velka
8. Za bolji PLab bi trebalo ....meni je i ovako super, mozda bi samo da je malo dizajn lipsi i da ima onaj izbornik sa live strane
9. Što mislite o dizanju warn levela...nadan se da ga men niko ne dize
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? whip0000.gif cheesy.gif ma normalno, osin na ralu, on se zna ljutit na mene ;)
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? a puno, a iskustva su jako pozitivna
12. Koji vam je najdraži smajlić :domina:
13. Da li ste blokirali nečiji profil: ne
14. Najgluplja tema ikad na PLabu: ajme ona brojalica il ti ga brijalica
15. Najbolja tema ikad: ma sve u nastavi
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu...hm, ja bi tila bit VIP, al mi ne daju :(
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) lolcina.gif...ma nista
18. Nešto za kraj....
Please God-if you can't make me thin make my friends fat!! ;) :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je:
ArtistFormerlyKnownAsDjipalo (pretpostavljate kako mi je bio nadimak prije puča...)
Muško, 191 cm, 99 kg (nakon crijevne bolesti), normotoničan, abdomen b.o.
3. Naj PLabovac:
kom1 bez konkurencije
4. Naj PLabaovka:
kom1 bez konkurencije (on/a je tako univerzalan da može bit i muško i žensko)
sam imao viška slobodnog vremena i htio sam ispoljiti svoj umjetnički dar za indijske filmove
opsujem sve po spisku jer sam se morao tako rano probudit
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ...
biti vođa sindikata i administrator u sjeni...
ukinuti download sekciju i tako otjerati parazite koji su samo tu radi downloada
9. Što mislite o dizanju warn?
Nek mi ga netko proba dignut (warn level naravno)
10. Kako gledate na moderatore/admine?
Na administratorice/moderatorice gledam s pohotom, na administratore/moderatore kao na kolege koji će na administratorice/moderatorice gledat s pohotom
Uživo samo s jednom osobom i iskustva su OK
12. Koji vam je najdraži smajlić ?
S gnušanjem odbijam odgovorit na ovo pitanje
13. Da li ste blokirali nečiji profil :
ne
14. Najgluplja tema ikad na PLabu:
Ima ih x
15. Najbolja tema ikad za sada hmm....
Ima ih xy
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu ???
Daj ponudu na PM pa ćemo se dogovoriti :P
17. Što mislite o medicinarima doo?
Nikad čuo...
18. Nešto za kraj....
Ovo nije kraj nego početak jednog divnog leksikona...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Atan Hadas
2. Spol i fizičke karakteristike: žensko (makar neke nick asocira na suprotni spol *sigh*), 170 cm, 55 kg (tu negdje :lol2: ), smeđa kosa, smeđe oči, a najobičnija cura :rolleyes:
3. Naj PLabovac: Æaća, njega jedino znam :)
4. Naj PLabaovka: tammy, ajme svaki put kad dođem na forum, ona je tu :lol2:
5. Na PLab sam se registrirala jer..... me zanimalo nešto u vezi upisa
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Ovisi.. upalim komp, pustim glazbu ili trčim na faks ili nešto treće.
7. Kad postanem velika na PLabu ću ..... i dalje biti ista :D
8. Za bolji PLab bi trebalo .... doći više članova ^^
9. Što mislite o dizanju warn levela.. nikad čula :unsure:
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? isto kao i na ostale..
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? Jednu, i to prije foruma :D pozitivna :D
12. Koji vam je najdraži smajlić :jao: opisuje mene ponekad
13. Da li ste blokirali nečiji profil.. nisam
14. Najgluplja tema ikad na PLabu.. nemam pojma :D
15. Najbolja tema ikad.. ona u kojoj se spominje onaj-čije-se-ime-više-ne-izgovara, tko god to bio :D zvučalo je zanimljivo ^^
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu.. lol
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum).. nikad čula :lol2: budem provjerila ^^
18. Nešto za kraj.... volim glazbu, animee, smajliće.. jako sam tolerantna, previše vremena provodim na netu, ne da mi se uređivati vlastitu web stranicu, ali možda dok će biti manje obaveza bude nešto od toga ^^ obožavam žirafe, ne znam zašto, ljubav se rodila prije godinu dana negdje :wub: prije sam puno čitala, sada nedostatak vremena ubija moje čitalačke nagone -.- radim intervjue za jedan drugi forum jednog drugog fakulteta.. ne volim sve što vole mladi, ali jako volim druženja s ljudima, i to UŽIVO, gubim volju komunicirati preko messengera. I tak :) Mogao je ovo biti i bolji leksikon :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Iida - i to ne piše LIDA, kao što mnogi misle, nego baš IIDA
2. Spol i fizičke karakteristike: Žensko. Imam jednu glavu, ali mi zato ruke i noge dolaze u parovima...
3. Naj PLabovac: :wub:
4. Naj PLabaovka: Ja. :P Zezam se... Marchioness Lana
5. Na PLab sam se registrirao jer..... sam nekaj bila pitala na forumu od mef.hr-a i onda mi je Rale (mislim da je bio on) slao poruku da je zabavnije na Plabu. Nikad mu to neću oprostiti, sad sam ovisna.
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Izađem iz kreveta. Nakon toga obično jedem doručak, onak krmeljava i u piđami.
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... PISATI VELIKIM SLOVIMA
8. Za bolji PLab bi trebalo .... malo više aktivnosti.
9. Što mislite o dizanju warn levela: Meni se još nije dogodilo... Ako netko zasluži, onda zasluži. Bolje nego odmah biti kicknut, to sigurno...
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? Ma padam u trans kad vidim te nickove u boji... :P
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? Ako ubrojim one koje sam znala otprije, onda desetak, možda i više. Bez ovih, malo ispod deset. Simpa ste :)
12. Koji vam je najdraži smajlić? Konkurencija je velika, ali ovaj je najoriginalniji: :u_teglici:
13. Da li ste blokirali nečiji profil? Ne.
14. Najgluplja tema ikad na PLabu? Kad su mi glupe, onda ih ne čitam pa nisam upućena u uber-glupe teme.
15. Najbolja tema ikad? Iako me u početku iritirala, jedina tema koja apsolutno nikad ne promaši svoju svrhu: Stvari koje želite podijeliti, a nemaju veze ni sa čim.
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu? Ne znam ni sama.
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum)? Might've heard of them, not sure... Plab mi je dosta.
18. Nešto za kraj.... Kraj? Već? Šteta...

Volim ispunjavati leksikone ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ajd da se i ja upišem u ovo čudo :mail:

1. Moj nick je: Rale, ali svi me zovu Ralky :D
2. Spol i fizičke karakteristike: muško,svaka bi me majka za zeta poželjela. To vam sve govori :D
3. Naj PLabovac: ...ufff, teška konkurencija... Al ono zbilja. Imam jak kvartet: Blacky-Peter-Æaća-2high...al biram Æaću jer takvo zalaganje dugo nisam vidio.
4. Naj PLabaovka: budući da mi nema tannitte :( Suuuuseeeda, vrati nam se.... Kristina! (pih, tammy grdno si se zeznula ako si mislila da ću tebe izabrat :ras:)
5. Na PLab sam se registrirao jer...... pitam se i ja tko me nagovori u sve ovo :rofl: ... Senty, zašto smo ga uopće i pokrenuli?? :lolcina:
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? napravim si kavu (ness 3u1) i sjednem za komp. Onda sve ostalo.
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... otić u zasluženu penziju. Zato sad uplaćujem mirovinsko da bar imam neke koristi od svega ovoga kad budem imao 80+. I dok ja budem na Tahitiju netko će od vas mlađih vodit sve ovo.
8. Za bolji PLab bi trebalo .... ... e kad bi vam sve napisao razbježali bi se :D ...Samo malo više aktivnosti
9. Što mislite o dizanju warn levela .... taman fino sjedne (k'o budali šamar), pa kad sam živčan tražim prvog koji će napravi kiks :devil:
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? ...pih!
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? jako,jako puno.... 99,9% su pozitivna.
12. Koji vam je najdraži smajlić :rale: i :u_teglici:
13. Da li ste blokirali nečiji profil na reborn PLabu ne, na prijašnjoj verziji da!
14. Najgluplja tema ikad na PLabu brijalice raznih vrsta. Fala Bogu što sam ih se riješio... :vrag:
15. Najbolja tema ikad ... stavri koje nemaju veze ni sa čim
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu... Aha, želim biti adminus emeritus :lolcina:
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) :lolcina: Svaka vlast mora imat opoziciju. O kvaliteti ne bum. Nek se deca igraju
18. Nešto za kraj.... .... kissi kissi :lolcina:

....

Ajd nakon dugo vremena da su se mnogi uključili u neku od tema. Pa makar ona i bila u Jadranki.
@Iida... da, taj sam

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo, i ja ću ostaviti svoj trag.

1. Moj nick je: Humus, Humi, Aco, Aleks, Alex, Kuki, Saša, Sale, Struja... pick the one you like.

2. Spol i fizičke karakteristike: Muški spol, mršav(iji), ali tovim se.

3. Naj PLabovac: nemam ranglistu takvog tipa

4. Naj PLabaovka: nemam ranglistu takvog tipa

5. Na PLab sam se registrirao jer..... Davno bilo, već sam zaboravio. No, mislim da je zato što su u to doba forumi bili popularni kod mene, pa je ovaj uleteo.

6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Popišam se.

7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... osnovati svoju agenciju za distribuciju slobodnog softvera.

8. Za bolji PLab bi trebalo .... dijeliti buniku članovima :lolcina:

9. Što mislite o dizanju warn levela mislim da sam ja imun na to. :D

10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? Srećna je okolnost što uopće znam da ih ima. :D :D

11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? Nekoliko. Ljudi su OK, al sva moja interakcija sa njima se svodi na povremena zajebavanja u hodniku. I prepucavanje na Plabu.

12. Koji vam je najdraži smajlić ^_^

13. Da li ste blokirali nečiji profil Samo sam slučajno saznao da postoji ta opcija. Nemam je nameru koristiti...

14. Najgluplja tema ikad na PLabu Kategorija ne postoji.

15. Najbolja tema ikad Stvari. Apsolutno (iako je forum u zadnjih pola godine tolko umrtvio da je udio stvari u tjednoj aktivnosti porastao sa oko 10% na oko 30%, a to NIKAKO nije dobro).

16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu Da. Biti zli gospodar u senci. BWHAHAHA!!!

17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) Èuo sam tri puta da postoji, jednom sam ga ÈAK i video.. I to je to.

18. Nešto za kraj.... Mislim da je ovaj dan genijalan primer kako se moj talenat u antisocijalnosti može dobro primeniti. :D Od sutra se vraćam normalnom životu. :D
Napiso bi neš više za kraj ali mi je pao šećer pa sam ostao bez ideja. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Dufy, Lord Dufus naipsah 2. Spol i fizičke karakteristike: ...mmm muško... 187 visok, plave oči, crna kosa... ma vdii se na slici 3. Naj PLabovac:...pa ne poznajem baš nikog na forumu 4. Naj PLabaovka:... ma vjerujem da su sve super 5. Na PLab sam se registrirao jer..... sam pročitao da medicinari ne znaju ništa o konjima šalim se, htio sam vidjet neke skripte 6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? 10 sklekova, a ktakad nazovem baku da pitam da li je Sivko na ispaši (moj najdraži konj ) 7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... hmm pa nisam o tom razmišljao... 8. Za bolji PLab bi trebalo .... nisam dovoljno upućen, ali mi se čini super 9. Što mislite o dizanju warn levela ...nadam se da mi se to neće deisiti 10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? ...šlaim se 11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? nije jednu, ali vjerujem da ste svi ok 12. Koji vam je najdraži smajlić i'm a smiple guy 13. Da li ste blokirali nečiji profil ne valjda niti ne ću 14. Najgluplja tema ikad na PLabu brijalica 15. Najbolja tema ikad ovaj leksikon! uvijek sam volio leskikone... kad sam bio mali, jedna mala na selu kod moje bake savko ljeto dala bi mi novi leksikon da ipsunim 16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu hmm, pa ovisi koje su priviliegije 17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) to je neka firma ili? 18. Nešto za kraj.... "He flung himself upon his horse and rode madly off in all directions." ~Stephen Leacock

1. Moj nick je:

:)

:lol:

:)

:wub:

:D

:lolcina:

Uredio Lord Dufus

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Nukleusri, nri
2. Spol i fizičke karakteristike: muški, ogroman, smeđih (više ne zelenih očiju), uvijek (pre)kratke smeđe kose
3. Naj PLabovac: ANAListi
4. Naj PLabaovka: ANAListi
5. Na PLab sam se registrirao jer..... hmmmmmmm u biti ne znam, jer mi je fora :P
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? upalim kompjuter i router
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... biti root admin :wicked: , ali ne zli...ja ću biti dobar :rotfl:
8. Za bolji PLab bi trebalo .... razmislit ću, meni je sad super :horor:
9. Što mislite o dizanju warn levela... nekima bi trebalo, nekima ne :whip: , ali ga je gušt nekom dignut :D
10. Kako gledate na moderatore/admine? Taj sam :D ( prije je pisalo: Strahopoštovanje ili indiferentnost? Niti jedno niti drugo, oni su jednostavno legende :cool:)
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? nekoliko
:YMCA:

13. Da li ste blokirali nečiji profil - o da...
14. Najgluplja tema ikad na PLabu - tu nema glupih tema
15. Najbolja tema ikad - sve u shoutboxu :DD:
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu - i previše, samo vrijeme me pojede :(
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) - opozicija nikad nije bila pozicija, zato smo mi pozicija :lol: ma za koji mjesec će potpisat pripajanje k nama kad im članstvo utekne
18. Nešto za kraj....
Pravila treba naučiti i poštovati, ali Nulla regula sine exceptione, znači...nauči prvo iznimke i onda ćeš znati i pravilo

Uredio Nukleusri
update :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Ilay, tu i tamo Anotosa

2. Spol i fizičke karakteristike: female, 55 kg, 165-170 cm, duga kosa kojoj boja varia, sive oči koje mjenjaju boju ovisno o svjetlu :D

3. Naj PLabovac: dunno.. nisam baš dugo ovdje.. ali mi je zakon čitat Humusove postove.. koje fraze.. :lolcina:

4. Naj PLabovka: isto dunno

5. Na PLab sam se registrirao jer..... jer je forum ljudi šta idu na medicinu a ja sma htjela ić na medicinu :D

6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? kako kada.. najčešće pustim zecofa iz kaveza

7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... davat savjete malima

8. Za bolji PLab bi trebalo .... neko okupljanje napraviti :)

9. Što mislite o dizanju warn levela.. pa ono.. potrebo je katkad? jel uopće ovdje ima ko s warn levelima?

10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? ovo je trik pitanje!

11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? nulaaaa...

12. Koji vam je najdraži smajlić :focus::sarcastic::Plabcheerleaders::vodo:

13. Da li ste blokirali nečiji profil nisam

14. Najgluplja tema ikad na PLabu teme tipa koju hranu sada jedete, koje piće sada pijete, i slične šeme, te ona di svatko mora napisat broj u postu...

15. Najbolja tema ikad a neznam... stvari za podijeliti su mi kul..

16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu dunno.. nikad neznas sta zivot nudi ^^

17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) šta je to nikad čula :D

18. Nešto za kraj..
Rale ovo je samo veliki kvazi suptilni upitnik kojim pokušavaš nać novu sexy moderatoricu/moderatora bez da te tuže za fizičku diskriminaciju jelda jelda?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Racmeister, kraće Rac

2. Spol i fizičke karakteristike: m/180 cm/80 kg/tamnosmeđa kosa/tamnosmeđe oči

3. Naj PLabovac: puno njih

4. Naj PLabaovka: ima ih ^^

5. Na PLab sam se registrirao jer..... mi je bilo dosadno u 3. srednje jedan dan

6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? upalim komp, odem se umit i pojest nešt

7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... postat slike sa svoje farme zečeva.

8. Za bolji PLab bi trebalo .... slike golih puževa

9. Što mislite o dizanju warn levela - boli me dupe. razmišljao sam da posjetim doktora.. no i za to me boli dupe

10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? - boli me briga za titulu..

11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? 6 vas sam upozno. svi ste bili dobri prema meni ^^

12. Koji vam je najdraži smajlić - XD

13. Da li ste blokirali nečiji profil - nisam

14. Najgluplja tema ikad na PLabu kaladont

15. Najbolja tema ikad - slike članova

16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu ne.. pa da mi koji posao uvale, moš mislit

17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) ništa. nikad vidio njih.. možda da se ne reklamiraju dovoljno onda

18. Nešto za kraj....

bob je ko grah.. al meni je grah ipak bolji, ne sviđa mi se bob previše

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Nakamura Kumiko,ovdje dr2be
2. Spol i fizičke karakteristike:muško,185cm visok,65kg težak,zeleno-plave oči,velika kita...
3. Naj PLabovac:n/a
4. Naj PLabaovka:n/a
5. Na PLab sam se registrirao jer..... planiram medicinu upisati
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš?upalim komp
7. Kad postanem veliki na PLabu ću .....biti velik :o
8. Za bolji PLab bi trebalo .... ga poboljšat :D
9. Što mislite o dizanju warn levela? mislim dakle jesam
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? :whip::rofl: da ne vjerujem u boga vjerovao bih u njih
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? nikoliko ;) iskustva su dobra
12. Koji vam je najdraži smajlić :wub:
13. Da li ste blokirali nečiji profil? ne
14. Najgluplja tema ikad na PLabu? n/a
15. Najbolja tema ikad? pozdrav ljudovi :wub:
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu? baš i ne
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) :lolcina: Mislim dakle jesam :angry:
18. Nešto za kraj.... the end

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moj nick je: morphine
Spol i fizičke karakteristike: žensko, crna duga kosa, male uši, debele obrve, smeđe oči,imam čak i pjegice, aparatić za zubeke, 1.67cm, 58 kg, 37 broj cipele.
Naj PLabovac: ne mogu se odlučit za jednog...
Naj PLabovka: za sad još nita...
Na PLab sam se registrirala jer: uhvatila me nostalgija za anatomijom i brojalicom
Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Odem u ujinu sobu.
Kad postanem veliki na PLabu ću: osnovat red koji će moliti za Sentinelinu dušu.
Za bolji Plab trebalo bi: razgovarati više o medicinskim slučajevima, kako bi se postupilo u kojoj situaciji i uvesti barem 2 puta godišnje okupljanje članova.
Što mislite o dizanju warn levela: simpa....ako je netko zaslužio, let it be.
Kako gledate na moderatore/admine?Strahopoštovanje ili indiferentnost? ...poštovanje da, ali strahopoštovanje.......jesus...no. Neke bih, doduše, poslala na egzorciziranje. rolleyes.gif
Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? Pa i nisam ih nešto too much upoznala,....koje jesam - vrlo kvalitetne ličnosti.... Nekih se ne mogu riješiti ni da hoću hug00000.gif ...a ni ne bunim se.
Koji vam je najdraži smajlić? Nisam sve nove ispregledala...ovaj mi je nekako cute....rolleyes.gif
Da li ste blokirali nečiji profil? Nisam.
Najgluplja tema ikad na PLabu: Nemam pojma.
Najbolja tema ikad: Ima ih mnogo dobrih...nemam neku specijalno najbolju.
Da li imate ambicija napredovati na PLabu: ni govora.
Što mislite o medicinarima doo(opozicijski forum) ? Apsolutno ništa. Ne znam tko su ti ljudi.
Nešto za kraj: Kako se kaže na engleski rak samac? Solo cancer.

Uredio morphine

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Boki4ka
2. Spol i fizičke karakteristike:zensko, 178cm visine, 56kg , 38 broj na cipeli, smedza kosa, zelene oci
3. Naj PLabovac: ima puno
4. Naj PLabaovka: tannitta
5. Na PLab sam se registrirao jer..... jer u makedonije nema ovakve forume, jel zelim da pricam sa ljudi za medicine
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? kad ustanem kazem dobro jutro na mojim papagaljima
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... ne znam dali cu uspeti :D jel ne pricam lepo hrvatkom
8. Za bolji PLab bi trebalo ....super je i sada
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? od dvije po malo :D
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? nekoliko sam upoznala ali svi mi ne pomagaju nz zasto mozda jel ne pricam lepo hrvatski ... ne znam
12. Koji vam je najdraži smajlić :D
13. Da li ste blokirali nečiji profil ne
14. Najgluplja tema ikad na PLabu nisam srela do sada
15. Najbolja tema ikad pa ima ih puno
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu ne znam ni kako napredovati :S :(
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) medicinarima kod nas u makedoniji kaze da su krem intelignecije, krem opstestva tako da slazem se sa tim
18. Nešto za kraj.... pozzi4 do svi na ovu forumu...ako imam neke greske sa govorom ne zameraajte mi pls

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Pomet
2. Spol i fizičke karakteristike: muško, 1.80, normala.
3. Naj PLabovac: beli ili Dr. Mengele...
4. Naj PLabaovka: trenutno Leteći Medvjedić :DD: , ali inače Cottage i Jasmine, pokoj joj virtualnu dušu..
5. Na PLab sam se registrirao jer.....mi je stari kolega reka da nije loše.
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Radim olifaktorni ispit čarapa, da vidim koje mogu obuči.
7. Kad postanem veliki na PLabu ću .....Ukinuti ograničenje smajlića.
8. Za bolji PLab bi trebalo ....Više aktivnih postača.
9. Što mislite o dizanju warn levela Nema potrebe.
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? :whip::rofl: Nešto između...
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? nekoliko, svi super.
12. Koji vam je najdraži smajlić :kolo:
13. Da li ste blokirali nečiji profil Nope.
14. Najgluplja tema ikad na PLabu Ne postoji.
15. Najbolja tema ikad "Što živcira?" i "Stvari za podijeliti"
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu Nemam, ali napredujem.
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum) :lolcina: A kaj je to?:blacky:
18. Nešto za kraj.... :kosor:

Uredio Pomet

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

1. Moj nick je: Karlovsky120
2. Spol i fizičke karakteristike: muški, polagano debljanje koje treba zaustaviti i obrnuti (inače: 169cm, 68kg, očale, smeđa kosa i oči)
3. Naj PLabovac: Niđo
4. Naj PLabaovka: Guardian, Ida i Celice
5. Na PLab sam se registrirao jer..... ...namjeravam upisati medicinu. I budem. Pogotovo sada kada sam nadobudno rekao da budem da izbjegnem ispadanje nadobudnim kretenom.
6. Što je prva stvar koju učiniš kad se ujutro ustaneš? Sjednem za komp i refrešma P-Lab forum stranicu, Youtube, i sl.
7. Kad postanem veliki na PLabu ću ..... ...preuzeti palicu od Raleta dok će se ovaj sunčati na Tahitiju... xD
8. Za bolji PLab bi trebalo .... ...ništa što ja vidim, ali ako imate kakav posao za mene da bismo ga učinili boljim, bring it on...
9. Što mislite o dizanju warn levela: Ništa, moj je na nuli, nisam vidio nikoga s dignutim warn levelom...
10. Kako gledate na moderatore/admine? Strahopoštovanje ili indiferentnost? Indiferentnost i poštovanje. Bez straha.
11. Koliko ste osoba upoznali sa foruma? Kakva su iskustva? Nijednu, ali namjeravam jednog dana. Volio bih upoznati ovogodišnje maturante i šeficu...
12. Koji vam je najdraži smajlić:
13. Da li ste blokirali nečiji profil: Da blokirao... Ban!
14. Najgluplja tema ikad na PLabu: Ne znam, još tražim...
15. Najbolja tema ikad: Još je tražim... Iako me ona o kultnim crtićim u kreativnom rasplakala...
16. Da li imate ambicija napredovati na Plabu: Pa ovo je okej... Za sada...
17. Što mislite o medicinarima doo (opozicijski forum): A trude se, i to je nešto... Ali nisu nam ni do epitelnog sloja stanica kože na tabanima...
18. Nešto za kraj.... Fun fact: U osnovnoj sam napisao lekiskon. Kada je pao u ruke razrednice svi koji su ga ispunjavali dobili su opomenu, a ja ukor.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu