Rale

Medicinski Fakultet Mostar

30 poruka u ovoj temi

Medicinski fakultet Mostar

Adresa:

Ul. Petra Krešimira bb
Mostar
Bosna i Hercegovina
88 000

Telefon: 00387 36 341 994

Fax: 00387 36 341 99

Web:

http://www.mefmo.ba/

mail:

spomenka.matic@sve-mo.ba (voditeljca studentske referade)

Za početak možete pročitati odličan tekst našeg forumaša ArtistFormerlyKnownAsDjipalo

http://www.perpetuum-lab.com.hr/bette/akad...dno-veleza.html

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

mail:

spomenka.matic@sve-mo.ba (voditeljca studentske referade)

Samo netko ko je ne zna pisat će ovako umiljato o njoj :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Samo netko ko je ne zna pisat će ovako umiljato o njoj :DD:

Pa kak da ju ja znam...ja sam samo kopirao ono što piše na njihovoj stranici... :pokey:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa kak da ju ja znam...ja sam samo kopirao ono što piše na njihovoj stranici... :pokey:

Ma ja se samo zaje****, ja sam ionako tu samo radi chata u kasnim noćnim satima, neka mi je inicijacija obećana, a administratorici i moderatorici ni traga ni glasa :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

:rofl:

skrivamo se... dok ne budeš spreman.

P.S. Ako hočeš inicijaciju, da bih ja u njoj sudjelovala, moraš dobiti pismeno dopuštenje od ObeliskTheTromentor. Bez toga ja ne smjem ništa.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma ja se samo zaje****, ja sam ionako tu samo radi chata u kasnim noćnim satima, neka mi je inicijacija obećana, a administratorici i moderatorici ni traga ni glasa :DD:

i ja se samo zaje****... <_<

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Može li mi netko reći da li se u Mostaru mora riješiti po 14 pitanja iz svakog predmeta na prijemnom... Koliko sam ja shvatio sa službene stranice, uvjet je samo da se riješi više od 50% prijemnog ispita... :huh: :deal:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Može li mi netko reći da li se u Mostaru mora riješiti po 14 pitanja iz svakog predmeta na prijemnom... Koliko sam ja shvatio sa službene stranice, uvjet je samo da se riješi više od 50% prijemnog ispita... :huh: :deal:

Ne, od 120 pitanja trebaš odgovoriti 60. Skoro sva pitanja su iz Priručnika za razredbeni ispit, bar su nama bila prošle godine. Sretno! Slobodno pitaj ako te još nešto zanima!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima li u Mostaru kupiti priručnik za prijemni ispit?

Da, u referadi, zgrada medicinskog fakulteta, radi od 10 sati tel 341 994.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I kažeš da bude pitanja koja su slična kao u tom priručniku... Zanimljivo <_< :eusa_clap:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I kažeš da bude pitanja koja su slična kao u tom priručniku... Zanimljivo <_< :eusa_clap:

Kažem ti da budu identična kao ta u priručniku :DD:

Bar su nama bila Uredio Christina

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pitanja kao iz prirucnika? Pa ne koliko ja znam, ocito je kolegici "potrefilo" da su se neka pitanja ponovila ili bila slicna kao u prirucniku. Cilj prirucnika je da pokaze kakav tip pitanja bude na prijemnom i na sto se treba obratiti pozornost.
Koliko ja znam u Mostaru ne postoji poseban prirucnik, taj sto se moze kupiti (bar prije) je onaj s MF u Zagrebu, dakle po kojem se spremaju prijemni na medicinskim fakultetima u RH. Nije nikakav poseban, dakle ako iPeter taj iz Zagreba to je to. I novi je broj telefona sad, nije 341....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I da, odgovor na to pitanje - da li treba rijesiti 14 pitanja po predmetu? Koliko znam, to je 14X3, dakle 42. To znaci da nije prijedjen ni prag prolaznosti!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

mozes nabaviti informator sa sarajevskog univerziteta, ne mislim da je neka velika razlika

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
mozes nabaviti informator sa sarajevskog univerziteta, ne mislim da je neka velika razlika

Zagrebacki radije, ne mislim da je ista literatura za prijemni kao u Sarajevu!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Planira li tko kod nas sutra? :)

Ja ću tek za dvije godine... A ti ćeš ove godine? U Mostaru bude oko dvoje na jedno mjesto tako da je to super, ali mi je glupo zato što je tako malo mjesta na teret ministarstva... :blink:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Ja ću tek za dvije godine... A ti ćeš ove godine? U Mostaru bude oko dvoje na jedno mjesto tako da je to super, ali mi je glupo zato što je tako malo mjesta na teret ministarstva... :blink:

Ja sam se upisala prošle godine, nije nas bilo puno, ali više nego ranije; oko 120 tako da je bilo malo više od dvoje na jedno mjesto, provjerit ću kako je bilo ove godine.

Što se tiče plaćanja, jest glupo, od 50 samo je 15 bez plaćanja.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu