Rale

Medicinski Fakultet Mostar

30 poruka u ovoj temi

Kako ima jesenski rok, ako je upalo već 50 brucoša na MEFMO? I još jedno pitanje, može li se ikako oslobodit plaćanja za drugu godinu?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
Kako ima jesenski rok, ako je upalo već 50 brucoša na MEFMO? I još jedno pitanje, može li se ikako oslobodit plaćanja za drugu godinu?

Možeš ako si među 10% generacije po uspjehu, ja mislim. Također, neki su se oslobodili plaćanja na temelju komplicirane socio-ekonomske situacije...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Može li mi neki student sa medicinskog fakulteta malo reći o studentskom životu u Mostaru, kakav je prijemni, jeli teško... Svaka informacija je dobrošla :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Vjerojatno nisu popunjena mjesta, tj. nisu se upisali svi koji su presli prag.
Placanja se mozes osloboditi na temelju prosjeka (postoje pravila koliko se studenata oslobadja po godini i koliki treba biti prosjek ocjena) ili na temelju socijalnog statusa.
Prijemni, kao i na ostalim fakultetima, nauci gradivo naravno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Studentski život - najbolji na svijetu ako voliš narodnjake, nama rockerima je robija... Pripremi se da se zdebljaš desetak kila, jer je hrana perverzno jeftina, a još perverznije dobra...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu