Minion

Medicinska Pretpraksa – Raj Za Nadobudne Brucoše

12 poruka u ovoj temi

Sve je to divno i krasno, ali meni su u referadi kad sam dobio taj papir rekli da se pretpraksa može obavljati isključivo kod liječnika opće medicine, nikako kod specijalista....
E sad vidim da se ovdje radi o abdominalnoj kirurgiji, istina to je bilo prije 6 godina... Pravila su se promijenila ili na kraju nitko ne provjerava gdje ste bili na praksi?
Ja još nisam obavio pretpraksu, a htio bih nešto egzotičnije od opće medicine pa zato pitam? Zna li netko?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Pa reci ti fino njima da je svaki specijalist po defaultu liječnik opće medicine, apgrejdan kasnije :D

Jbt što izmišljaju.

Odradi bilo gdje, sumnjam da će ti itko zamjeriti, bitno da imaš pečat liječnika na papiru.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma odradi bilo gdje jer tako isključivi nisu a niti je to tako strogo,to je samo da bi vi mladi brucoši dobili uvid u kontakt sa pacijentima i općenito sa nekom medicinskom djelatnošću i stoga slobodno odaberi egzotiku :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja sam ju odradio kod doktora opce prakse, al puno ljudi koje znam odraduju ove godine na hitnim odjelima, kod oftalmologa etc. tako da mislim da nema nikakve limitacije jer da ima vjerojatno nebi toliki broj brucosa isao protiv direktive. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam bila na psihijatriji i ginekologiji, kod nas kad dodes u bolnicu odraditi praksu dodijele ti neki odjel, neki su dobili orl, neki urologiju itd

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam bila na psihijatriji i ginekologiji, kod nas kad dodes u bolnicu odraditi praksu dodijele ti neki odjel, neki su dobili orl, neki urologiju itd

A kome se to točno treba obratiti u bolnici?? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Čitala sam po forumu, i kod Zapažanja treba lupiti žig i potpis predstojnika klinike ?? :o

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Čitala sam po forumu, i kod Zapažanja treba lupiti žig i potpis predstojnika klinike ?? :o

Meni je žig i potpis stavio doktor koji mi je bio dodijeljen ( kod nas smo se javili u kadrovsku koja je u bolnici i oni su nam dodijelili neki odjel ) :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni je žig i potpis stavio doktor koji mi je bio dodijeljen ( kod nas smo se javili u kadrovsku koja je u bolnici i oni su nam dodijelili neki odjel ) :)

U redu, ja na Dnevniku imam žig voditelja klinike i potpis moje doktorice, a kod Zapažanja je samo potpis doktorice. Mislim da će im to biti dovoljno. :DD2:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U redu, ja na Dnevniku imam žig voditelja klinike i potpis moje doktorice, a kod Zapažanja je samo potpis doktorice. Mislim da će im to biti dovoljno. :DD2:

Ma dovoljan je potpis bilo kojeg dr-a i žig...nitko vam neće raditi probleme :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu