ana ri

Što Volite Kod Ljudi?

32 poruka u ovoj temi

Relativno nedavno sam upoznala jednu osobu.

Smije se od srca!
Otvoren govor tijela: okrene se prema meni cijelim tijelom, ne križa ruke ili noge ispred sebe.
Pozorno gleda ravno u oči.

To volim kod ljudi. Obara s nogu.

Koje osobine vi volite?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Kada osoba gleda u oči dok pripoveda, a ne kreli okolo. Pa daj bar odglumi da te zanima kaj povedam. Zapravo ja bum rekal kaj mrzim, je mislim da si volimo isto.

Mrzim kad mi neko da ruku kad se rukujemo , a ono ruka ko da je paretična, osoba kak da je na samrti, pa si razmišljam kak bum je moral reanimirati.

Mrzim kad se neko smije samo ustima , a ne i očima, neiskreno, pa razvleče usta kak da ima tetanus, ili pak pokaže zube ko da bu sad ugrizal, a oči hladne.

Mrzim neiskrenost.

Mrzim štrumfove :furious:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da, tako je. Èvrst stisak ruke. I kada te prime za ruku, da ti stavi dlan u dlan, a ne da ti stisne prste poput drobilice.

Kada s nekime možeš razgovarati i duboke teme i glupirati se.
I smijati se. To je najbitnije. To je ono što ti kaže da ste na istoj valnoj duljini. Neki ljudi zabace glavu dok se smiju. To obožavam. Odmah sam sigurna da je od srca.

I kada šećete jedno pored drugoga, da ne "bježi od tebe", pa da je razmak među vama sve veći i veći. Rađe bih da se sudaramo. ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A kak će jadnik zabacit glavu ak ima šanca? Kaj se oni z cervikalnom spondilozom ne smiju iskreno?

Je, da šečem z nekim pa da se sudaramo, pa da me rine va grabu? :wacko: :devil:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A kaj se ne smiju iskreno miasteničari ili egzoftalmičari kada jedva zatvore oči pri smijanju?

Sudaranje je, ostajem pri tome, super. Znaš da idete jedan prema drugome, ne jedan od drugoga. A ako tebe može ženskica gurnuti u grabu dok šetete... Nisi dostojan imena Hulk! ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni se najlepše smiju ženske nakon face liftinga: nemreju zaprt oči ni usta :whistlin:

Je, a kaj ak ja u svom izričaju privrženosti gurnem nju va grabu, pa još intimno padem na nju? Ono, šetal sam s komadom, a z grabe vlečem pljeskavicu? :devil:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa sad.

Jednom sam s kolegom šetala parkom na Mlaci. Taman tamo ispod Aliena. I njemu je palo na pamet da me zavrti. Prvi krug...ok. Drugi krug...ok. Treči krug ja velim "ajde prestani, past ćemo". Èetvrti krug smo oboje bili na podu!
U grabi (da grabi) sa strane putića. Samo ću reći da ja imam 50 a on 85 kila. I sva sam se razderala i haljinu i noge.

I svejedno sam se smijala ko luda. Dakle, Hulk, opet se sve svodi na to kako prihvatiš situaciju. ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A ne, onda bi me bilo sram smijati se :blink:

I da. Što još volim. Kada u isto vrijeme govorimo tj,kažemo istu stvar.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stereo morem i doma poslušat:)

Je, ko bi rekal da se iza tako stroge vanjštine i krutog nastupa krije tak romantična dušica:)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

to ti je sve mehanizam obrane, Hulče moj.

E pa i to volim, kada netko prokuži kakva sam zapravo pa se ponaša u skladu s time.

A što ne volim.

Kada skužiš na dva metra da se netko...nije otuširao!!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Lol, ovi topic ka da ste rezervirali samo za vas dvoje. Evo da i ja kazem dvi pametne :P

Slazem se sta ste gori rekli za stisak ruke. Nema boljeg osjecaja od dobrog stiska ( ;) ), a ne kad ti da mlitavu ruku. dode ti da pop*****.

@Hulk, apropo tvog posljednjeg posta, iPeter topic u podforumu 'love.sex' o tome sta nekog privlaci na suprotnom spolu.
Ccc, svugdi oftopicariš :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nema dijaloga na Plabu. :angry: Zajebajem se. :D

Što volim kod ljudi? Otprilike sve. Lakše je i jednostavnije da nabrojim što nevolim.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne volim previše touchy-feely osobe (ne kažem da je to loše, they just give me the creeps :) ), ali volim kad pričam s nekim gledat tu osobu u oči, a ne da ova/ovaj prodaje zjake podu dok pričamo, iako shvaćam i takve ljude, naprosto su sramežljiviji, nije sad to za ubit :lol:

Volim ljude koji su optimistični, prirodni, da ih se lako nasmije, da im izlazak nikad nije "propao izlazka" jer se glazba/atmorsfera nisu poklopili...

Strašno me živciraju ljudi kojima svaki razgovor vodi nekom cilju, koji ne mogu naprosto pitat otvoreno ono što ih zanima nek idu okolo naokolo i tako svaki put za svaku stvar <_<

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Juhuuu!! Ja sam mislila da ćemo pisati samo ja i Hulk...

Ja ne velim kod ljudi slijedeće.

Uzmimo za primjer da sam osobi dva tri puta rekla da sviram gitaru,
Ta me osoba pita treći put "a jel, a nisam znao da sviraš gitaru?"
Onda još to spomenem tri četiri puta.
I jučer me ta osoba pita dal možda sviram koji instrument!?!

To ne volim, kada ti ljudi ne kažu u facu "ne zanima me to što pričaš", a nisu ni dovoljno pristojni da bar pripaze na tuđe osjećaje.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da, to je bezobrazluk i licemjerje. I mene ljuti kad nekom nekaj pričam, a taj ili ta klima glavom, a zapravo me ne tendi pet posto. Sutra je pitam nekaj o tom kaj sam rekal, a ona ili on me zija kakti tele va šarenavrata.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U biti ...

Ne znam ...

Èovjek bi čovjeka trebao razumjeti, tu je poanta ... valjda ...

Nisam baš uvijek naspavan da bih stisao ruku kako spada, ponekad i krivudam cestom, često uopče ne slušam i tako ...

Smijanje ... hmm ... a di se neš smijat na foru ... "Vide ovoga, pertla mu odvezana !!!" - i onda cerek, svi, doslovno svi se valjaju, a meni to nekako nije smiješno ... a vama ? ah ... tko če dočekat tu Rijeku ... možda tamo imaju smisla za humor .... :wub:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

eh tesla.. smiješno je sve ako se imaš s kim smijat..
meni je dovoljno da se netko smije..ne moram znat ni čemu.. i smijat ću se skupa s njim :D

a što se tiče teme ovog topica.. hm.. volim zabavne, nasmijane ljude.. koji će me uvijek oraspoložit..
ne mora me netko ni slušat ak mu se neda.. ja nisam zahtjevna..
neda se ni meni ponekad slušat nekog, neda mi se ni upoznavat s ljudima nekad.. to ne znači da sam loša osoba..
sve ovisi o raspoloženju..
nekad su mi svi zakon, a nekad ne mogu samu sebe smislit :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
eh tesla.. smiješno je sve ako se imaš s kim smijat..
meni je dovoljno da se netko smije..ne moram znat ni čemu.. i smijat ću se skupa s njim :D

Slažem se... imam frendice koje mi nisu najbolje frendice niti bih im se povjerila, ali su super za zezanciju, dok ti trbušni mišići ne očvrsnu od smijanja... nema boljeg sporta.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

volim dobre, iskrene, poštene i lojalne osobe.

super mi je bit sa ljudima koji mi se sviđaju, imaju smisla za humor i s kojima mi je zabavno..

te dvije stvari nisu iste al je genijalno kad ti se spoje :)

šta nevolim?

kad netko počne sudit i srat po drugim ljudima, al onak, samouvjereno i bahato.. bez da kaže da možda nije tako il bar nešto.. kad netko zabije nekom nož u leđa, misli da je jako pametan i sl - općenito ne volim baš napuhance

al u svakom skoro moš nać neš što je fora i neš što nije, tako da je najbolje biti u ekipi od više ljudi, i zapravo na neki način najviše uživat u - različitosti :)

a smijanje je super sport, to stoji bez daljnjeg :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
a smijanje je super sport, to stoji bez daljnjeg :D

Hehe... ak trebate kakofe supstituente koji potiču smijanje samo se obratite stričeku 2High-u... :devil: :devil: :devil:

Zahebavam se...

Nego... ovoga... da... hmmmm... prvih 10 postova ovog topica je zapravo ljubavne naravi... tak da mislim da je topic malo fulan al okej...

Sad bude možda to zvučalo da sam umišljen ili kak bu si ko protumačil... al fakat morem u svakoj osobi najti nekaj kaj volim il bi mogel volit... jer svako ima svoje dobre strane... pa makar smatrali tu osobu odbojnom na prvi pogled...

Eto... volim vidjet ono što je dobro u ljudima... a ovo loše probat potisnut... tolko dugo kolko ide... if you know what I'm talking about...

Al eto ne volim tammy jer se neće upoznat s menom... :lol2: :lol2: :lol2:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

tuhajče.. ti ne voliš ljude.. ti voliš samo kemiju, kemiju & kemiju :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I što je loše u tome? Ionako smo si mi u biti kemija. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Originalnost...nešto po čemu odskaču od svih ostalih....
Brutalnu iskrenost, realnost....
Suprotnost...
Toplinu...
Smijeh....

Složit ću se s 2High-em oko toga kako iz svakog možeš izvući onaj good part, samo ako dobro pristupiš.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu