Veki

Predavanja I Seminari

4 poruke u ovoj temi

Zna li netko gdje se mogu nabaviti powerpoint prezentacije predavanja i seminara koje profesori stvarno održavaju?

Na stranici physics.mef.hr:
- nema pola predavanja i seminara
-  oni koji jesu tamo, nisu oni koji profesori imaju na svojim stickovima i koje donesu na sat
- neki se daju skidat kao pp prezentacije, neki su kao stranica (pa se baš i ne daju skidat, jel)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Mogli su se nabaviti dok smo mi skupljali jednu po jednu prezentaciju i uploadali ovdje. No kako smo nas nekoliko davno prošli tu fiziku, nema tko skupljati.

Ovi neče uploadati na svoj sajt jer se valjda boje da če im netko to "ukrasti."

Sorry, cijeli predmet mi se in general čini kao gubitak vremena, radije se orijentiramo na važnije predmete.

No ako se nekome da skupljati te materijale, mi čemo ih rado hostati.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nažalost i meni se čini kao gubitak vremena jer:

- predavanja su preduga...ne znam tko ima koncentraciju konstanto visoku 90 minuta
- u tom predavanju zbrzaju nekih 10-20 stranica....a doma ti treba bar 5 sati+ da ih sve prijeđeš
- vjezbe moras uciti napamet...formule, tablice, postupak....wtf? kakva korist ako sam nisam ni siguran o cemu se tu radi
-

Sad kad sam malo olakšao duši imam za prijaviti jednu powerpoint prezentaciju koju nam je profa ipak dala.

Kako i kome da je ostavim? Što mi je činiti?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala :)

Imaš dvije opcije:

a) otvoriti novu temu, stavi Fizika - Predavanja, svoju powerpoint prezentaciju po mogučnosti staviš u zip, ispod imaš opciju "choose file" i "upload". Kad se uploada, samo postaš novu temu...

b) poslati nama na mail, pa če netko uploadati, info@perpetuum-lab.com.hr

Još jednom, hvala!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu