antonija11

Gdje kupiti kutu?

49 poruka u ovoj temi

Ok, znam da ste se možda nasmijali na temu jer većina vas odavno ima kutu. Ali, molim pomoć. Jel igdje na području grada Zagreba ima (osim u Hospitaliji) za kupiti liječnička kuta... I to ne bilo kakva, nego neka koja je cijenom prostupačnija i kvalitetom bolja ( šavovi) od Hospitalijinih. Drgimn riječima gdje ste kupili svoju kutu i kako ste zadovoljni njome?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

cuja sam i ja da ima neki ducan, stanica iznad autobusnog (trg P.Krešimira IV), dakle križanje Šubičeve i xxx... kod "Tvornice" valjda negdi
navodno su i stetoskopi tamo nešto jeftiniji

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam čula isto za to u Šubićevoj. Iako navodno kod križanja Šubićeve i Zvonimirove, dakle ne baš pokraj Tvornice...ali ne sjećam se da sam ikada osobno vidjela taj dućan.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

To je ta "Uriho oprema" koju sam ja smjestio na početak Heinzelove u nekoj drugoj temi. Na onom križanju gdje 13ca skreče prema Džamiji (nemam pojma o kojim je točno ulicama riječ :P)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima na Trešnjevačkom trgu (ne u onoj ulici koja vodi prema Domu sportova, nego u onoj koja vodi prema RTL-u), možda 20 m od American Donought-a, neka navodno jako dobra krojačka radnja gdje mogu sve napraviti.

Taj sam odgovor dobila kad sam pitala doktoricu u bolnici gdje je zbavila onu lijepu kutu s metalnim gumbovima.

Cijena? Rekla je izmeðu 100 i 150kn, ovisno o zahtjevima.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Ima na Trešnjevačkom trgu (ne u onoj ulici koja vodi prema Domu sportova, nego u onoj koja vodi prema RTL-u), možda 20 m od American Donought-a, neka navodno jako dobra krojačka radnja gdje mogu sve napraviti.

Taj sam odgovor dobila kad sam pitala doktoricu u bolnici gdje je zbavila onu lijepu kutu s metalnim gumbovima.

Cijena? Rekla je između 100 i 150kn, ovisno o zahtjevima.

To je u Krapinskoj ulici, nekih 50-60m od AM, samo produžite tom ulicom od placa. Tamo su kute daleko kvalitetnije i ljepše od onih iz hospitalije, ja sam svoju platio 130kn.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel zna tko otkad radi Uriho? Treba mi sutra u 8 ujutro :( Ili negdje drugdje gdje se moze kupit kuta...

Uredio Lilu

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A di bi se mogle nabaviti crne kute? :wicked:

Uredio Iida

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

iida, to je i meni palo na pamet ^^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
iida, to je i meni palo na pamet ^^

Ako saznam javit ću ti :D Ti meni isto... Crne kute su zbilja cool. Ja sam htjela imati crnu kutu prije nego sam uopće shvatila da one zaista postoje.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Ako saznam javit ću ti :D Ti meni isto... Crne kute su zbilja cool. Ja sam htjela imati crnu kutu prije nego sam uopće shvatila da one zaista postoje.

Ja mislim da će jednom razum prevsentyti i da ću odustati od ovog, ali za sad me drži. Nekako već 2 godine odbijam priznati da mi se crna kuta sviđa, od kad smo se šalile za jednog susjeda mog da je nosi za bolnicu, jer mu paše uz dušu :lol2: Ali kad sam čula da je i doc. Katavić posjeduje, onda sam pomislila, it must be legal! E sad ne znam je li se kupi crna ili se kupi bijela pa oboji u crno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ma boja za tkaninu i deri :D
jooooooj i još kutu svežeš u čvorove i onak s gumicama primiš :D i onda dobiš hipi kutu ^^ jao evo sad neću više crnu kutu sad oću hipi.

ako sad na kemiji s nečim spržim kutu onda budem ju još doma dokrajčila s bojom :shifty:

btw za one koji su iz vž-a il okolice - ima okej kuta u brezju kod jednog zubotehničara, samo kaj su 30ak kn skuplje nego u hospitaliji, znači nekih 190kn.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
btw za one koji su iz vž-a il okolice - ima okej kuta u brezju kod jednog zubotehničara, samo kaj su 30ak kn skuplje nego u hospitaliji, znači nekih 190kn.

ti to o Medepu ili nekaj drugo? oni su tam negde <_<

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
jooooooj i još kutu svežeš u čvorove i onak s gumicama primiš :D i onda dobiš hipi kutu ^^ jao evo sad neću više crnu kutu sad oću hipi.

Medicino, poludiiiii! Yeaaah! :lolcina:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I to postoji:
post-22-1240306898_thumb.jpg

Al ja bi ipak ovo (samo u ženskoj verziji :D ):
post-22-1240306945_thumb.jpg

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A da jednostavno date to sašiti od tkanine koju hočete u onom krojačkom na Trešnjevci? :rolleyes:

I fino izradite Perpetuum Logo i date to zalijepiti na džep :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ahahaha ovi šareni striček i teta su ludi :D

a crni tip..to si sigurno našla na nekom fetish sajtu il? :D
praktično, da..ne vidi se kad je zmazano :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zaboravi kutu, ja bih rađe ovog frajera što je nosi :DD: ... može bez kute :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Zaboravi kutu, ja bih rađe ovog frajera što je nosi :DD: ... može bez kute :D

Ah, da, ispravak navoda: mušku crnu kutu uzimam samo ako je opremljena i ovim frajerom :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

naravno zar može drugačije.....hhhhhhhhhhhhh

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Ah, da, ispravak navoda: mušku crnu kutu uzimam samo ako je opremljena i ovim frajerom :rofl:

:domina: ajmo svi napraviti crne kute s perpetuum oznakom! :D

ok, ne da mi se više oftopičariti :D

dakle, hospitalija u zg. medep u vž. to je to od mene :D
ova iz hospitalije je jeftinija i materijal je nekak mekaniji ugodniji, a medep je neka sva..ko uštirkana ali lijepo stoji :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

možete probati i u stomi medical
ja sam nabavio ondje onu kratku

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

nevalja ta vasa crna nista to neka za Peterkare. ali npr. ova dolje e ta je dobra, naravno u kompletu s curom u njoj :P

post-11-1240353992_thumb.jpg

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nisam znala di to stavit, pa vas budem ovdje pitala... Do kad treba kupiti kutu? I dali je potrebno još kupiti neke stvari za 1.godinu(statoskop, itd...)???
Tnx!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu