891 poruka u ovoj temi

Jedno pitanje-do usmenog treba skupiti 40 bod(30) min,a za prolaz onda anatomije,odnosno potpis treba imati 50/100 bod zar ne? jer je 2 na usmenom 1 bod,dakle ukupno 41,i sa svim dvojakama ne dobija se potpis?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

samo sta i za 5 i za 2 treba znat sve...razlika je u nacinu na koji prezentiras znanje xD (tako nam je na seminaru rekla :P )

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

samo sta i za 5 i za 2 treba znat sve...razlika je u nacinu na koji prezentiras znanje xD (tako nam je na seminaru rekla tongue.png )

To vam je sigurno rekla doc. Nikolić :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

samo sta i za 5 i za 2 treba znat sve...razlika je u nacinu na koji prezentiras znanje xD (tako nam je na seminaru rekla tongue.png )

Uopće nije istina...često za 2 ne moraš skoro niš znat :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Uopće nije istina...često za 2 ne moraš skoro niš znat

a di si ti bio godinu dana ? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a di si ti bio godinu dana ? biggrin.png

Ne razumjem..kako misliš di sam bio godinu dana ??

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne razumjem..kako misliš di sam bio godinu dana ??

pa očito je da nisi slušao 1. godinu na medicini kad takve gluposti brucošima pričaš o dvojkama

brucoši, na fakultetu dvojka znači PROLAZ, isto kao i petica ... tako da ono ... prolaz vam nitko NE poklanja, njega se mora zaslužit.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa očito je da nisi slušao 1. godinu na medicini kad takve gluposti brucošima pričaš o dvojkama

brucoši, na fakultetu dvojka znači PROLAZ, isto kao i petica ... tako da ono ... prolaz vam nitko NE poklanja, njega se mora zaslužit.

Ja znam što sam sve vidio na kolokvijima i na završnom ispitu...prolaz se poklanja uz minimalno krhko znanje !

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovisi o ispitivacu, danu i sreci.
Moze se sa minimalnim znanjem dobit cak i cetiri a moze se i znat sve osim neke sitnice i past.
Mora se znat sve u smislu da nemozes recimo naucit ruku a ne negu i to je onda pola pa kao dva. Ali ako recimo o koljenu znas hvatiste cahure, pojacanja, povrsine i kretnje a neznas burse mozes proc.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Burse i netribaš znat,neznam tko ti to pita,doduše ja san to učija iza završni,ali ono svi ti mahnu rukom,najbitnije je znat opisat plohe,čahuru,ligamente ako ih ima i pokrete..ča se tiče ovoga da za 2 netribaš znat ništa,pa ja ću samo pitat momka jel se on čime puca? Ja sam odg u porčelnice sve u detalje i nepušta te na drugo pitanje ako nekažeš najmanju kapilaru i rekla mi je da mi može dat 3,ali da neće nego misli da ja mogu imat veću ocjenu,a kad sam je pita za 2 onda san dobija jezikovu juhu. Istina bilo je ljudi kojima se posrićilo,ali ja u to neću ulaziti,mislim da su i it ljudi šta su na neko izvlačenjee isto tirbali znati nešto,jer se proalz iz anatomije ne dili na lipe oči,a ti to nemožeš znati ako nisi odg s tom osobom,sve ostal ose svodi na rekla-kazala

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ekipa, jel iko vidio na oglasnoj ploči zavoda kad su nam seminari jer "navodno" tamo pišu datumi? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ekipa, jel iko vidio na oglasnoj ploči zavoda kad su nam seminari jer "navodno" tamo pišu datumi? smile.png

nema nikakvih datuma koliko sam ja vidjela, samo pišu teme za seminare

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

čini mi se zanimljivo pa za sve one koje rade nogu evo smile.png

Uredio Gabrielle Coco

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kolokvij iz CR....sta spada u to(koje gradivo)?

Što je CR ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Cranium.... kosti glave
(tako sam ja skužila O.o )

Uredio MD_Nina

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel ima netko ovdje da prodaje 2. kompendij (Glava, vrat i leda) od Krizana..?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel ima netko ovdje da prodaje 2. kompendij (Glava, vrat i leda) od Krizana..?

Softa ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

nema, jer se ne tiska vise.. a ne volim te fotokopije.. ful su lose i taj uvez mi se pocne raspadat pa sam htjela nabaviti original..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu