893 poruka u ovoj temi

Koliko sam čitala, Waldeyera se ne isplati nabavljati jer dalje Križana se ne stigne ništa učiti :lol2: a i nije potrebno.
A u FOSS-u (kod Softe) se mogu nabaviti i originali i kopije (ispravite me ako sam u krivu), samo ne znam koliko on tih originala ima na lageru. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Waldeyer ti ne treba :D iPeter dosta Krizana vjeruj ! :P
Softa bi mogao imati nekoliko primjeraka. Ima i kopije a mislim da mozda ima pored faxa u jednoj maloj kopiraonici.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Znači softa ima i oriđiđi i kopije? I da, jel propuštam nešto ako ne kupim original? što se slika i toga tiče.....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa da.Kopije sigurno a oriđiđi će valjda imati.Znam da je prethodnih godina imao par primjeraka i da je uvijek znalo ostati. A za te slike tj slikovne priloge, hm- ja sam prošao anatomiju bez njih :) Ali ti mogu biti od pomoći.Isto ih ima Softa a imaš ih i tu na forumu skenirane.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A u toj knjizi od Bobinac, jel ima dosta slika, pa da je bolje original kupiti, ili ne treba? Profesori se ne bune ak se kopije koriste?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa ja sam si uzeo original od Bobinac:Osnove anatomije . Ima slika da ali ono nisu pretjerano meni koristile.Ima isto kod Softe.Jeftinije nego u knjizari. Neznam jesu li se bunili oko kopije te knjige. Valjda nisu :)

Uredio Cartilago25

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Rekoše da je Križana bolje uzeti original jer se kopija dosta brzo raspadne :(
A negdje sam pročitala da kod Softe znaju biti jeftinije knjige (originali) nego u knjižarama Jel to istina? :D

[EDIT]: Taman smo u isto vrijeme napisali pa je moje pitanje suvišno. :lol:

Uredio *Caesia*

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Preko interneta je 200 kn, ali ne znam koliko je kod Softe...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

i još nešta me zanima- netterov atlas original na engleskom je 230 kn....za iste pare sam našla oglas za hrvatski netter, potpuno očuvan, ali nije original, nego kopirano u boji- osoba kaže da je kopiran u najvećoj kvaliteti, da se ne razlikuje od originala....e sad, pošto se radi o istoj cifri, ne znam što mi je bolje, uzeti engleski original, ili ovu hrvatsku kopiju u boji :/ ne znam hoću li izvisit s tom kopijom...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Preko interneta i u knjizari je 200.Kod Softe je bilo oko 120.Mozda grijesim ali tako nekako. Nisam siguran.
Ja bih uzeo onda original engleski Netter ako je cijena ista.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

E to ti ne bih znao..ali mozda vec sa rokovima koji pocinju pocetkom 9.mjeseca :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sotfa pocne raditi nekad u 9om mjesecu ... poslat cu mu poruku pa kad mi odgovori cu vam napisat. Mislim da on vise nema krizanovih originala jer se oni vise NE tiskaju, sad se prodaju samo kopije. Najpovoljnija cijena krizana vam je kod softe, bilo da se radi o originalu ili kopiji. Bobinkine osnove kupite original jer vam slike trebaju i ona ce vas ubit ako vidi kopiranu Bobinac. Takodjer, knjiga je najpovoljnija kod Softe. Sto se tice atlasa, nemojte kupovati kopirana izdanja u nikakvoj visokoj kvaliteti ... dolaze u obzir samo originali, jezik nije bitan ... ionako je sve na latinskom ili latinski slicnom :D Jos cu provjeriti za originalnog Krizana ali 100 % znam da ga lani nije bilo jer su svi brucosi kupovali kopiranu knjigu. Walderyera nemojte kupovati ni slucajno jer nasa katedra za anatomiju ne radi po Waldeyeru. Cijeli program je napravljen prema Krizanu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Super, onda ću kupit ovih dana Nettera original engleski, a idući mjesec kod Softe kopiranog Križana i original Bobinkine osnove i mirna Bosna :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

To i je najbolje :) Križan mi se tek pred završni počeo raspadat,tako da ako ga čuvaš nema problema.
I sa sve nedoumice oko atlasa- uzmite Nettera ... Sobotta se ne isplati,a i ima tu program Sobotta atlas pa si to skinite ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kupila sam si Nettera na engleskom, u Algoritmu...i to je 5th edition (jedan jedini koji imaju).....jel ima ikakve razlike među tim izdanjima, ili je svejedno? Vidim da se po netu najviše spominje 3rd edition, pa ne znam koja je razlika?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

moze bit samo bolji......mislim, u anatomiji nemaju sta mjenjat, samo mogu bolje slike stavit i bolje predočit, nista dalje od toga :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

moze bit samo bolji......mislim, u anatomiji nemaju sta mjenjat, samo mogu bolje slike stavit i bolje predočit, nista dalje od toga :)

Imam ja to 5. izdanje,to je sve ok ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jedna lijepa obavijest.

Softa ce ovaj tjedan, najkasnije slijedeci, otvoriti skriptarnicu .... :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima li kod Softe onda original Križana? :D

Nezna se ...

Racunaj da nema, jer nije bilo ni lani ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bilo kakvo izdanje atlasa je ok,anatomija je uvijek anatomija! a 3.krizana sam ja lani kupila u skolskoj knjigi,tako da probajte svratiti tamo :evillaugh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Treba li početi sada već sa nabavaljanjem knjiga ili da se čeka prvi tjedan? Ja sam htjela kupiti barem iz anatomije za prvu ruku.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa odmah ti prvi tjedan počinje nastava pa probaj prije nabaviti.ali uvijek stigneš :)

Uredio Cartilago25

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu