893 poruka u ovoj temi

Ej, nešto se priča da se može odgovarati kod svog asistenta na zadnjim vježbama pred kolokvij, tj. ako si spreman.. Istina ili ne, te dal to vrijedi za sve asistente ili samo kod nekih?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Nama je profesorica Marić rekla da oni na Zavodu ipak mogu održat 8.11. kolokvij, pa ako netko bude spreman tad, može tad odgovarat.....a službeno ostaje 11.11.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

E da, tako ce biti.. najvjerojatnije pola grupe 8. a pola grupe 11. 11.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma što pola grupe 8.?! Samo oni koji budu htjeli, oni mogu 8. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja imam Gilroyicin, srpski je, i kupila ga za 110 km, 440 kuna novog 2009 godine izdan, naravno nije detaljan za kosti kao Sinelnikov, ali je stvarno ekstra, slike su živopisne jako, a za razliku od Nettera koji kosti ima katastrofa, i plus ovaj ima razne tabele, te jedno 100 stranica više. Ma Englezi i Njemci ga napravili mora valjat!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Od jučer nam dr. Ivanac vodi vježbe, pa ako mi može netko reći o njemu, kakav je kao asistent, i tako? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni je Ivanac bio asistent i bio je odlican. Kod njega je jako bitno da naucite za vjezbu i da vi pricate, jer ako vi necete pricati ne ce ni on, pa cete se cijelu vjezbu lijepo gledati i ne ce biti nikakve koristi od vjezbe. Probajte se dogovoriti u grupi da se svatko javi za jedan dio. Nakon sto vi ispricate svoje, on postavi neko pitanje da vam ukaze na nesto sto je bitno, tu i tamo ubaci zanimljivosti iz klinke. Uglavnom, meni, a i drugima iz grupe je bilo jako ugodno na njegovim vjezbama, ali samo zato jer smo se svi trudili, ako cete doci na vjezbu ko vreca krumpira ne ce vam biti bas najugodnije. + on obicno uzima svoje na kolokviju, tako da zna koliko i kako si ucio i neces bas dobro proci ako nisi ucio za vjezbe.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

moze mala pomoć? ne mogu otvoriti ove korisne linkove s knjigama, baca mi eror i piše mi da stranica ne postoji

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

moze mala pomoć? ne mogu otvoriti ove korisne linkove s knjigama, baca mi eror i piše mi da stranica ne postoji

Premješteni su, od 2 posta na dalje su vidljivi :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Koliko ima smisla ići po ovim pitanjima za ispit? Neki demosi su rekli da su prolazili po pitanjima, neki ih nisu gledali....mislim, pitanja je užasno puno i čini mi se da je u njima svo gradivo pokriveno.....šta kažete vi stariji?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

moje mišljenje je da ih pogledaš ali ne učiš po pitanjima. Zašto ?

-Postoji mogućnost da nećeš sve stići proći što trebaš

-Nisu sitematski posložena a tebi treba biti cilj da logički povežeš cjeline

Moj ti je savjet prvo prođi jednom Osnove. Potom kreni logički sistemski povezivati npr. Cranium glave pa na to CC i CNS. Pa kosti ruke i mišići i žile i živci ruke. Pa tako isto za trup. Ili jednom proći sve žile u tijelu. Pa sve živce....Cilj ti je omogućiti sebi da na što jednostavniji i logičniji način napraviš te mape sjećanja.

-Neki isptivači idu redom pa te pitaju 2-3 pitanja iz noge pa iz ruke pa 2-3 iz abdomena pa 2-3 zdjelica itd do mozga. A neki idu baš bezveze. Zato je najbolje uzeti knjigu ,sve proći i od svakog naslova/pojma znati bar 2-3 rečenice. Nitko neće rušiti na jako malim sitnicama. Ali svi se pojmovi moraju znati nabrojati. Npr mi nismo morali znati opsivati mišiće noge i ruke ali smo morali znati ih sve nabrojati.

Ovo ti je moj savjet...valjda će ti se javiti netko još da te savjetuje. Samo bez treme i na svako pitanje odg bar nešto . Sretno *

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

čuo sam iz vrlo pouzdanih izvora da će ove godine namjerno pokušati svakog drugog rušiti na CNS-u i osnovama i tako se riješiti velikog broja studenata, jer je prevelika gužva na klinici kasnije. naučite CNS i osnove NAPAMET, ostalo je manje bitno!!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ništa nije manje bitno, a priča uvijek ima i nakon par godina se uvjerite koliko ste bili smiješni kad ste nešto slušali. Jednostavno naučite cijelu knjigu logički a neke dijelove i napamet i nema vas tko rušiti

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Znam da vam je gusto vremenski,PJEVAT AT i CC,slično i s ostalim... ali prođite pitanja to se najviše pita nekako

Zadnje za ponavljat neka vam budu kosti! Zglobove dobro znati,ali pogledajte pitanja i vidjet ćete da se to jako slabo pita... mislim ako baš nećete nešto stići,neka to budu kosti,jer vas to s velikom vjerovatnošću neće pitat!

SRETNOOO :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

na drugom roku 24.6 bobinac rusila sve koje je pitala, jedno 14,15 ljudi, pitala je sve one koji nisu polozili neki od kolokvija prvo preparat i tu ih vec rusila, a uz te je uzela jos par ljudi

kod ostalih je bila dobra prolaznost, kosti ruke i noge se ne pita, od kosti jedino stijenke cavuma tympani i labirint mozda, ne treba znat savrseno, i uopce nije bilo strasno kao sta stariji pricaju, ocjene su bile vise nego dobre

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu