pad nap0na

Medicinska Fizika I Biofizika

93 poruka u ovoj temi

Heo, bliži nam se završni ispit iz fizike.

Pošto je ispalo da svi imaju bolje rezultate od mene na parcijali mene zanima iz čega vi učite fiziku, a pogotovo za završni ispit gdje ima podosta gradiva ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Stari, nabavi predavanja od Ž(au/o)harice :) i to ti je i previše za završni... Za sve ostalo tu je the demos ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stari, nabavi predavanja od Ž(au/o)harice :) i to ti je i previše za završni... Za sve ostalo tu je the demos ;)

A dala je ona nama link na neku stranicu gdje imaju tobože sva ta predavanja. Al stranica je jadna, a i stariji su to slajdovi, ona je svoje nadopunjavala.

Pitao sam ja nju, bil nam udijelila slajdove, odgovor je bio NE ... jbga

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

cek,di vam je rekla da su ta predavanja?di ste to nabavili?jel mozda sa mefzg?jer nisu nimalo originalni..neka su gotovo identicna,definicije,fraze i tako to..
btw ja sam cula da kao taj zavrsni nece bit strasan..valjda 90% teorije mada ono..radije bih zadatke..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

cek,di vam je rekla da su ta predavanja?di ste to nabavili?jel mozda sa mefzg?jer nisu nimalo originalni..neka su gotovo identicna,definicije,fraze i tako to..
btw ja sam cula da kao taj zavrsni nece bit strasan..valjda 90% teorije mada ono..radije bih zadatke..

To je taj link

http://physics.mef.hr/Predavanja/index.html

Iako,svi moji kažu da nisu uspjeli ništa nać. Ja sam našao sva predavanja ali to je u takvom kaosu za nevjerovat.

Ja uopće nekužim na temelju čega oni nama daju završnu ocjenu? Po skupljenim bodovima ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

To je taj link

http://physics.mef.hr/Predavanja/index.html

Iako,svi moji kažu da nisu uspjeli ništa nać. Ja sam našao sva predavanja ali to je u takvom kaosu za nevjerovat.

Ja uopće nekužim na temelju čega oni nama daju završnu ocjenu? Po skupljenim bodovima ?

a taj link je sa zagrebackog..meni je to sa zagrebackog skroz ok..i nasla sam skoro sve sto je bilo na predavanjima..doduse,treba se prokuzit kako i sto,tako da..malo mozgica (tocnije cortexa hihicool1.gif ) upotrij***t lol.gif a bit ce ocjena na temelju svih bodova..sa vjezbi,oba kolokvija,seminara(oni plusici i dolasci) te zavrsni ispit..ali je meni potpuno cudan i nepoznat i nebulozan nacin na koji bi oni nama trebali ocijenit..ima tamo u elektronickim dokumentima na stranicama medri za skinut kriterije ocjenjivanja..i ima nesto ful cudno,kao za studijske grupe u kojima ima manje od 40ljudi,da se upotrijebljava apsolutni kriterij (npr 80-100% za 5)..a ima opet za studijske grupe 40+ da je neki drukciji kriterij,kao da samo prvih ne znam nekoliko da dobije 5,pa se onda dalje rasporedjuju ocjene (sto znaci da bi oni i trebali srusit odredjen broj ljudi) a ne kuzim fkt...mislim totalno mi je cuuuuudno i zbunjujuce blink.gifblink.gifblink.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

i ima nesto ful cudno,kao za studijske grupe u kojima ima manje od 40ljudi,da se upotrijebljava apsolutni kriterij (npr 80-100% za 5)..a ima opet za studijske grupe 40+ da je neki drukciji kriterij,kao da samo prvih ne znam nekoliko da dobije 5,pa se onda dalje rasporedjuju ocjene (sto znaci da bi oni i trebali srusit odredjen broj ljudi) a ne kuzim fkt...mislim totalno mi je cuuuuudno i zbunjujuce

Pa zar sve naše grupe nisu složene da budu manje od 40 ?

Ili su studijske grupe neš drugo ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

e ovako..pitanje u vezi ovog zavrsnog ispita iz fiz..no,termin nam je krasan za to..imamo samo 2dana lufta i vremena nakon kolokvija iz anatomije da to naucimo (hm, naucimo??? :huh: ) po meni potpuno nelogicno i bezobzirno stavljeno (ne znam bas jel je netko ova 2 intenzivno ucio fiz za taj zavrsni ispit mimo ucenja za vjezbe i seminare..ako da,kapa dolje).poanta je u tome da..mozemo li mi npr izac na taj prvi rok..i ono,ako ne prodjemo,idemo na drugi..a jel nam je onda ocjena s drugog roka manja zato jer smo pali prvi?i ako prodjemo prvi rok,al nismo zadovoljni ocjenom,po meni bi bilo pravedno da imamo pravo izac i na drugi rok popravit to..ili??? potpuno sam zbunjena i izbezumljena zbog toga grr...i kakav je uopce taj zavrsni ispit?jel se lako da rijesit ili?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

e ovako..pitanje u vezi ovog zavrsnog ispita iz fiz..no,termin nam je krasan za to..imamo samo 2dana lufta i vremena nakon kolokvija iz anatomije da to naucimo (hm, naucimo??? :huh: ) po meni potpuno nelogicno i bezobzirno stavljeno (ne znam bas jel je netko ova 2 intenzivno ucio fiz za taj zavrsni ispit mimo ucenja za vjezbe i seminare..ako da,kapa dolje).poanta je u tome da..mozemo li mi npr izac na taj prvi rok..i ono,ako ne prodjemo,idemo na drugi..a jel nam je onda ocjena s drugog roka manja zato jer smo pali prvi?i ako prodjemo prvi rok,al nismo zadovoljni ocjenom,po meni bi bilo pravedno da imamo pravo izac i na drugi rok popravit to..ili??? potpuno sam zbunjena i izbezumljena zbog toga grr...i kakav je uopce taj zavrsni ispit?jel se lako da rijesit ili?

A bogte, na fuxu izgledaš smireno [ako si ti ta na koju mislim da si ti ta],a ovdje urnebes :D :D :D - šala

Ocjenu ti nitko neče skidat ako budeš izlazila 2. put na ispit nakon pada na 1. roku

A što se tiče popravljanja ocjena, vjerujem da se to može.

Ispit če bit tipa kao i parcijalni ispit. Dakle, sam po sebi zafrknut jer moraš dat sve odgovore da bi se zadatak bodovao.

Još ni doc. Ž nezna koliko če pitanja biti u testu. Govorka se okolo da su više - manje teorijski zadaci.

Ja ču osobno učiti nakon anatomije, khm, "učiti" i onda ču ič na taj 1. rok. I dobro, ako padnem pijem, ako proðem pijem. Onda ak padnem ostajem u Ri još 15 dana i to ču baš učit. I onda na 2. rok to otič položit.

I ne mislim ganjat neku ocjenu, bitno da je prolaz :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ako sam ja ta za koju mislis da sam ja ta...hahahaha lolcina.gif sintagma ti je za 5.ma danas sam joj skoro zaspala na predavanju..prvi sat sam izdrzala,a drugi otisla ca spavat doma rolleyes.gif a pocelo me danas to pucat..jer nema sanse da to stignem za 2dana kvalitetno napravit,no way.a cudno mi je da nam ne umanje ocjenu ak smo prvi put pali (it just looks like something they wouldn't miss..).a ako nam ne daju priliku da popravimo rezultat prvoga... (nahebali smo) wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

e a da,padu..ne mrem skinut ovaj atlas CNS-aunsure.gif ...probala po tko zna koji put..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a pocelo me danas to pucat..jer nema sanse da to stignem za 2dana kvalitetno napravit,no way.a cudno mi je da nam ne umanje ocjenu ak smo prvi put pali (it just looks like something they wouldn't miss..).a ako nam ne daju priliku da popravimo rezultat prvoga... (nahebali smo)

e a da,padu..ne mrem skinut ovaj atlas CNS-a ...probala po tko zna koji put..

Mdajj, što se brineš, sve če bit ok. A i nemoraš izač na 1. rok neg drito na 2. ...

Nisi danas niš propustila, nas 6 je igralo grad, država, rijeka pod fizikom :D onda je na kraju doc. Ž skoro proplakala jer ju cijela dvorana uopče nije slušala, praktički mi smo pričali glasnije od nje, a dobar dio ljudi je spavao ... čak je i franjo skakao po dvorani i molio da se studenti umire al je shvatio da nikakve koristi od toga :D

A odmah su krenule spike kako če nam zapaprit ispit i parcijalu zbog toga :D

Što se tiče CNS-a, kad klikneš na download attachmenta onda moraš sačekat nekih 20-ak sekundi dok on to "probavi" i skine. Otvorit če ti .pdf fajl u browseru i onda ti gore lijevo imaš ikonicu Save i spremiš si tako na komp. Ak ni tad nebude radilo, javi pa ti pošaljem mejlom ili tako nešto ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a znam kak se downloada nes haha,pa nisam toliko munjena biggrin.gif ..a cula sam da ste igrali grad,drzava,selo i kak je ona bila jadna sva na kraju..a ne znam sto rec,ja bih rado da imam neke koristi od te fizike sto dolazim na predavanja jer volim fiz,ali ono je ubijanje u pojam..mislim da se mora nesto promijenit u pogledu toga.

aj mi ipak ti to posalji na mail..stavit cu ti ga u pvt por..

pozdrav nasem omiljenom demosiću (koji ce znat o kome se radi kad procita) lol.gif vidimo se sutra tongue.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a znam kak se downloada nes haha,pa nisam toliko munjena ..a cula sam da ste igrali grad,drzava,selo i kak je ona bila jadna sva na kraju..a ne znam sto rec,ja bih rado da imam neke koristi od te fizike sto dolazim na predavanja jer volim fiz,ali ono je ubijanje u pojam..mislim da se mora nesto promijenit u pogledu toga.

Ma, dosta fizike za ovo stolječe ...

aj mi ipak ti to posalji na mail..stavit cu ti ga u pvt por..

Ok

pozdrav nasem omiljenom demosiču (koji ce znat o kome se radi kad procita) vidimo se sutra

Nije vrag da se radi o I.S. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
pozdrav nasem omiljenom demosiću (koji ce znat o kome se radi kad procita) lol.gif vidimo se sutra tongue.gif

hehe, pozdrav mojoj omiljenoj brucošici (koja će znat o kome se radi kad pročita) ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a znam kak se downloada nes haha,pa nisam toliko munjena

Samo imaš browser koji ne podržava otvaranje pdf-a direktno, ha?

Pade, atlas u zip pa dodaj zip ispod pdf-a, s napomenom da je to ista stvar, samo zippana.

A ako imaš ta predavanja iz fizike, isto šibni u skripte... :)

Off topic: I zašto ja nemam omiljenu brucošicu u Rijeci? :blink: Što sad ako ja doðem dolje u kontrolu, ha? Tko če me tetošiti?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Samo imaš browser koji ne podržava otvaranje pdf-a direktno, ha?

Pade, atlas u zip pa dodaj zip ispod pdf-a, s napomenom da je to ista stvar, samo zippana.

A ako imaš ta predavanja iz fizike, isto šibni u skripte... :)

Riješeno. Ma predavanja su na nekoj stranici. They sucks ...

Off topic: I zašto ja nemam omiljenu brucošicu u Rijeci? :blink: Što sad ako ja dođem dolje u kontrolu, ha? Tko će me tetošiti?

Zato što nisi riječka pi**a :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hihihi a fuck zaboravila na ves masinu.. arghhh...

Ajmo kolegice, što se dogaða sa tlakom u arterijama kad bi čovjeka ubacili u veš mašinu i uključili centrifugu? :D

Lijepo smo se jutros napričali pred psihijatrijom, zar ne ? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

aj cuti, odi tamo ubijat zohare ili tako nesto

Ja sam samo jeo jabuku :)

Ja nebrem bilivit koliko ljudi raspravljaju o tome hoče li izlazit na 1. rok. Ja razbijam glavu što ču za ručak, a oni o fizici ... damned :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Prema današnjim saznanjima iz 2. ruke studenti nemaju mogučnost ispravljanja ocjene dobivene na ispitu na drugim rokovima.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Eo, informacija iz 1. ruke. Studenti koji budu nezadovoljni ocjenom sa ispita mogu ponavljati ispit na 2. roku, ali im se onda piše da su na 1. roku pali, to jest dobili nedovoljnu [1] ocjenu.

Nitko vam ne jamči da čete proč drugi kolokvij. Ne možete tražit izbor izmeðu ocjena.

Nadam se da sam bio jasan ... pis

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ma mene vec ova fiz uzasno zivcira..koji im je to debilni nacin ocjenjivanja na zavrsnom,mislim svaka im cast..da ne spominjem da nema sanse da to naucim za 2-3dana kak treba

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Fizika nije teška... meni je čak i zanimljiva... lol.gif
Ali ipak u prednosti su grupe čiji asistenti na vježbama nisu strogi, ali ni tih par bodova manje više ne bi trebalo previše utjecati!

Sretno svima! mig.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu