chris

MEF Zagreb Radna Bilježnica Iz Patofiziologije

15 poruka u ovoj temi

A kakva je to radna bilježnica iz patofiziologije? nešto novo? i vidim da zadatci imaju samo po 8 pojmova...
u svakom slučaju + za trud :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Jedna glupost izmišljena od strane pročelnika katedre kako bi valjda priskrbio neke pare katedri (jer se za bilježnicu plaćalo nekih 30 kuna), koja će navodno bit uvjet za potpis (ili ocjenu iz ispita), a o njoj nam nitko nije ni riječi progovorio za vrijeme nastave... Jedino ne znam kakve su najnovije informacije, dal se spominjalo šta kada se i kome predaje za potpis...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jedna glupost izmišljena od strane pročelnika katedre kako bi valjda priskrbio neke pare katedri (jer se za bilježnicu plaćalo nekih 30 kuna), koja će navodno bit uvjet za potpis (ili ocjenu iz ispita), a o njoj nam nitko nije ni riječi progovorio za vrijeme nastave... Jedino ne znam kakve su najnovije informacije, dal se spominjalo šta kada se i kome predaje za potpis...

navodno treba predati 4.2. do 12h u onu referadu na rebru.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

navodno treba predati 4.2. do 12h u onu referadu na rebru.

Ne navodno, neg je tako reko Kovač na zadnjem predavanju. Nemoze se dobiti potpis bez te radne rijesene.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne navodno, neg je tako reko Kovač na zadnjem predavanju. Nemoze se dobiti potpis bez te radne rijesene.

jel ta radna ima ikakve veze s usmenim?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ajme te radne bilježnice su čista glupost. Peterovno prepisivanje da te boli ruka, ja stvarno ne znam dali je netko htio dignuti ocjenu pomoću njih:blink: na mom usmenom nam se prof skoro zaboravio potpisati u njih (tak da stvarno nema frke sa njima)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ove godine nosis ih na usmeni i zadnje pitanje ti je iz te biljeznice..
Ali, sve u svemu, to je cista zarada para jer da se ide kopirati, sa uvezom bi kostala 11 kn, a buduci da bi kopiraona jos zaradila na tome prava cijena je jos manja xD a placas 28 kn. dakle nista nego li zgrnimo pare.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Znači sad je 28 kn, a ne 30kn. Iduće godine će bit 29,90 ili 29,99 :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

^^Zara probaj ponovno, isprobala sam i može se otvoriti.
Ak neće ići i dalje javi da ti pošaljem pdf.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima li tko rješenja za najnoviju radnu (2011/12.), ona koja je proširena.
Hvala puno ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav svima!

Bio sam neko vrijeme na mirovanju i sad bih trebao u 9. na patofizu pa me malo iznenadila ta radna,

pa ako ima netko da mi ju početkom 9mjeseca malo posudi na dan vremena nek se javi porukom.

Hvala

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu