kristina.lovric

Koja je najbolja "doktorska" serija?

56 poruka u ovoj temi

Doctor who :P:p:p

:-) :-D :-) :-P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Uvjerljivo Dr House...toliko potice serija na razmisljanje i stvaranje etickog misljenja o svemu..fenomenalno :) i btw nema toliko digresija kao uvodbu anatomiju koji vec nakon par tripleta (xD biologija iz mene prica) sezona postane vise ljubić i digresivna serija doktora koji se setaju muvaju po bolnicama i svako malo napreduju kao da je to sala. House volim jer taj ironican nacin prikazivanja ljudi cini zanimljivim pronaci u tim ljudima i samog sebe ! :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni je iskreno House crtani; realno gledano, ne moze tim od 5 ili koliko vec ljudi raditi sve, kao drugo, ono ponasanje Hausa u seriji dozvoljeno je samo u staz od 20+ godina uz neku istoriju gde si se bas isticao u sluzbi pa imas taj kredibilitet da radis sta hoces; danas da uradis bar delic onoga sto on radi tj kako se ponasa i letis iz sluzbe.. malo nerealno..

ER je po meni odlicna serija... Doduse epizode su malo duze od po 45min te je nemoguce odgledati vise epizoda na dan, pogotovo ako se spremaju ispiti, al sta da se radi, svakako vredi pogledati.... I ona ima neke nerealne situacije ali je po meni to svedeno na minimum i dobar repetitorijum za farmakologiju :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu