~Sentinel~

[Upgrade] - Što je novo?

20 poruka u ovoj temi

Pitah u Shoutu, ali sad sam vidio ovu temu, pa da pitam također i tu: Postoji li kakva opcija da odmah iz "pregleda novog sadržaja" odemo na prvi novi post u pojedinoj temi - nešto kao što je bilo do sad, ili baš moramo ići preko "pregleda teme"?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ima, klikneš na onu točku ili zvijezdicu kraj imena teme kad si u pregledu novog sadržaja.

Uredio felisleo

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima, klikneš na onu točku ili zvijezdicu kraj imena teme kad si u pregledu novog sadržaja.

Hvala! :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ZAŠTO SE SVE MORA POFEJSBUČIT? Pregadan je forum sad. Pregadan.

Uredio rip

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ZAŠTO SE SVE MORA POFEJSBUČIT? Pregadan je forum sad. Pregadan.

Pa ne znam da smo se pofejsbučili. Prvo, Fejs je neuredan. Mi nismo.

Plava boja je naša odavno. Jedino je sada čišći i lakši dizajn, čitkija slova i nekoliko tehničkih noviteta. Jedino što je slično fejsu jest da je umjesto +1 u postovima "Like", što je doduše fejsova konstrukcija - ništa nas ne sprečava da vratimo na +1, ali koncept je isti. Osim što je možda "like" ljudima lakše skužiti i prepoznati nego +1.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam baš volila taj +1 jer mi je jezivo kad mi na Facebooku piše: Sviđa vam se ovo / You like this. Duh, znam kaj mi se sviđa... No, dobro. Načelno mi je svejedno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam baš volila taj +1 jer mi je jezivo kad mi na Facebooku piše: Sviđa vam se ovo / You like this. Duh, znam kaj mi se sviđa... No, dobro. Načelno mi je svejedno.

Pa kad ti veliš... :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni je prva reakcija na upgrade bila - wth mijenjaj na staro *where's the button dammit*
Ali to je zato jer mi se stari izgled sviđao, a i ne volim promjene :lol:

Ali sad kad sam provela više od 5 minuta na forumu, nije loše uopće.
Organizirano je i pregledno. Ali, onaj jednostavniji plab je bio čisto dovoljan imo! :D

I ':D' smajlić nije isti kao prije :uhuh::D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa kad ti veliš... DD11.gif

Aw.. Ne znam što bih rekla. :) Strelice!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa ne znam da smo se pofejsbučili. Prvo, Fejs je neuredan. Mi nismo.

Plava boja je naša odavno. Jedino je sada čišći i lakši dizajn, čitkija slova i nekoliko tehničkih noviteta. Jedino što je slično fejsu jest da je umjesto +1 u postovima "Like", što je doduše fejsova konstrukcija - ništa nas ne sprečava da vratimo na +1, ali koncept je isti. Osim što je možda "like" ljudima lakše skužiti i prepoznati nego +1.

Ja se sjećam finih dana kad su dugine boje bile naše boje...JC_ghey.gif Baca ti na fejs i ono u gornjem desnom kantunu gdje imaš notifikejšne

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja se sjećam finih dana kad su dugine boje bile naše boje... Baca ti na fejs i ono u gornjem desnom kantunu gdje imaš notifikejšne

Pih... mi notifikejšne imali prije fejsa :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pih... mi notifikejšne imali prije fejsa

Odavno prije :D, a i ja se sjećam starih dobrih duginih boja (narančasto-zeleno(???)), bas je bilo cool :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja nisam ni skužio da se nešto bitnije mjenjalo whistlin.gif, ali sve u svemu nebi li trebala biti bitna kvaliteta i sadržaj foruma bitna, a ne izgled? yu.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja nisam ni skužio da se nešto bitnije mjenjalo , ali sve u svemu nebi li trebala biti bitna kvaliteta i sadržaj foruma bitna, a ne izgled?

Naravno da je sadržaj najvažniji, ali moraš ljudima stvoriti što ugodnije okruženje kako bi imali gdje stvarati taj sadržaj... Ako ne pratiš tehnologiju, ljudima brzo dosadi.

Evo recimo ovi topic prefixi. Prije pola godine ih nismo imali nego smo ručno ubacivali npr. [Mef ZG] prefix, onda smo kupili ove fine u bojama u podforumima da se sve može markirati, pa onda nova verzija gdje se pojavljuju i na indeksu foruma, pa onda još novija verzija gdje prefiks možeš i kliknuti da vidiš sve teme s tim prefiksom...

Uglavnom, sitnice bez kojih bi forum kao naš bio kaotičan :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Naravno da je sadržaj najvažniji, ali moraš ljudima stvoriti što ugodnije okruženje kako bi imali gdje stvarati taj sadržaj... Ako ne pratiš tehnologiju, ljudima brzo dosadi.

Evo recimo ovi topic prefixi. Prije pola godine ih nismo imali nego smo ručno ubacivali npr. [Mef ZG] prefix, onda smo kupili ove fine u bojama u podforumima da se sve može markirati, pa onda nova verzija gdje se pojavljuju i na indeksu foruma, pa onda još novija verzija gdje prefiks možeš i kliknuti da vidiš sve teme s tim prefiksom...

Uglavnom, sitnice bez kojih bi forum kao naš bio kaotičan smile.png

Pa dobro ja još nisam toliko "ušao" u ovaj forum jer sam relativno nov tu! I zakon mi je, i sve šta trebam nađem! Naravno, treba unaprijeđivat tehnologiju, slažem se.
Samo mi nije jasno šta svi dižu neki veliki bauk oko promjene! Budeš 10 min na "novom" forumu i ne skužiš da se promijenio uopće biggrin.png Uredio Niðo

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu