~Sentinel~

Povezivanje s Facebookom ili Twitterom

Facbook Connect   41 korisnika je glasovalo

1. 1. ?elite li povezivanje korisnièkog raèuna s Facebookom?

• Da! - Facebook
      15
    • Da! - Twitter
      0
    • Da! - oboje
      6
    • Ni jedno ni drugo
      11

Molimo prijavite se ili registrirajte kako biste glasali u ovoj anketi.

9 poruka u ovoj temi

Ovako... Osobno mrzim Facebook. Imam account, ne koristim ga, čisto zato što je dosadan i naporan.

Anyway, primjetili smo da sve više web stranica koristi mogučnost prijave na svoje stranice putem Facebook računa, pa nas zanima želite li vi to isto ovdje. U principu, može se koristiti samo za prijavu, da Vam je isti username i password tu i tamo, samo jednim klikom, ali opcionalno se može postaviti i primjerice unos slike s profila na fejsu na forum i obrnuto, sinkronizacija statusa, dodavanje prijatelja koji su več na forumu automatski na listu i sl. - samo u slučaju da sam korisnik na forumu to odabere.

Dakle, ne uvozi s Facebooka Vaše ime i prezime (prikazuje na forumu nadimak koji odaberete), niti slike, niti statuse - osim ako to ne odaberete u postavkama foruma.

Zato, glasajte u anketi, da možemo neku odluku donijeti. Opet, osobno ne podnosim Fejs, ali ako večina želi tu opciju, uvest čemo.

Isto može i za Twitter.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

a možda bi to pojednostavnilo neke stvari, a i ljudima davalo naviku da uz fejs provjere i plab ...

ja sam za fejsič ... twitter nemam tak da ono nemam pojma

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovako... Osobno mrzim Facebook. Imam account, ne koristim ga, čisto zato što je dosadan i naporan.

Anyway, primjetili smo da sve više web stranica koristi mogućnost prijave na svoje stranice putem Facebook računa, pa nas zanima želite li vi to isto ovdje. U principu, može se koristiti samo za prijavu, da Vam je isti username i password tu i tamo, samo jednim klikom, ali opcionalno se može postaviti i primjerice unos slike s profila na fejsu na forum i obrnuto, sinkronizacija statusa, dodavanje prijatelja koji su već na forumu automatski na listu i sl. - samo u slučaju da sam korisnik na forumu to odabere.

Dakle, ne uvozi s Facebooka Vaše ime i prezime (prikazuje na forumu nadimak koji odaberete), niti slike, niti statuse - osim ako to ne odaberete u postavkama foruma.

Zato, glasajte u anketi, da možemo neku odluku donijeti. Opet, osobno ne podnosim Fejs, ali ako većina želi tu opciju, uvest ćemo.

Isto može i za Twitter.

Pa, sto se mene tice takodjer sam za fejs i slazem se s ovime sto je Pad naveo..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Isto imam face i toliko mi ide na živce da ga često deaktiviram. Tako da ja nisam za povezivanje s fejsom. Twitter nemam pa uopće nemam pojma kako to izgleda.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa osobno mi je to povezivanje svega i svačega bezveze, ali ako je to stvar izbora(dakle mi koji se ne želimo povezat-ne moramo) onda ne vidim zašto se ne bi omogućilo?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa osobno mi je to povezivanje svega i svačega bezveze, ali ako je to stvar izbora(dakle mi koji se ne želimo povezat-ne moramo) onda ne vidim zašto se ne bi omogučilo?

Da ne bih morala raditi ako ne moram :P
Šalim se, imaš pravo. Ajde, stavit čemo u nekakvu testnu fazu, pa ako bude funkcioniralo, bude.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovisi... ako bi to bilo nešto tipa onih grupa na koje klikneš "like" i više ih nikada ne vidiš, a za pola si kliknuo "like", jer su drugi kliknuli i tako, onda ne.Ako bi na "News Feed" dolazile nekakve obavjesti, novosti i sl. kao s npr. "net.hr", onda bi mozda bilo to čisto ok, jer dok vrtis taj "news feed" (a cim uplais face vrtis) mozda bi ti zapela za oko i koja zanimljiva vijest, pa bi svratio i na perpetuum.Ako se ide s ciljem da se aktivira "svekoliko pučanstvo" na forumu... hmmm, ne znam bas.I još jedna od bitnih stvari dali netko tko bi to radio to zna tehnički izvesti i dali u fax ima vremena za to.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu