pad nap0na

Histologija

70 poruka u ovoj temi

Jel treba kupovt knjigu iz histe?

Imal tko kakvih informacija kakav je to zavod?

Bilo bi ti ok kupiti knjigu iz histe jer ima hrpu fotki preparata (koji će ti trebati za kolokvij i ispit), dok za onu iz embriologije nema smisla davat i kunu više od kopirane. Inače, Zavod je odlično organiziran (što posebno upadne u oči nakon katastrofa logistike ekipe s prve godine), sve je sasvim jasno postavljeno, student zna svaki detalj bitan za kolegij... ...jedino što malo previše kompliciraju život pridavajući sebi i svojem predmetu prevelik značaj.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

a što je s nekim cd-om sa slikama preparata ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

a što je s nekim cd-om sa slikama preparata ?

...ma to ti je cd koji možeš kupiti kod njih na Zavodu (za 10 kn) ili pak kopirati od nekog starijeg. Uglavnom, gotovo pa obavezna stvar za polaganje kolokvija koji se odnosi na preparate, baš kao i savršen izvor informacija za ispit.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Na CD-u Zavoda su slike preparata sa Zavoda koje ćete gledati na vježbama i imati na kolokviju za prepoznati... one u knjizi su lijepe, ali to su slike koje nećete morati prepoznavati i uglavnom su bojenja koja nećete nikad ni vidjeti i toliko savršene da ne možete ni zamisliti :) Lijepa je knjiga, to svakako, ako imate 300-tinjak kuna kupite ju, ali ako želite uštediti slobodno kopirajte i histologiju i embriologiju, nećete ništa izgubiti :) Zavod je korektan, trude se, pravedni su koliko mogu biti i organizirani :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel mi može netko složit raspored iz histe za 1. grupu ... ja nikako jebote ove njihove gluposti ne mogu skužit ...

Pogotovo kad su pod novosti objavili nešto totalno nerazumno :blink:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel mi može netko složit raspored iz histe za 1. grupu ... ja nikako jebote ove njihove gluposti ne mogu skužit ...

Pogotovo kad su pod novosti objavili nešto totalno nerazumno :blink:

...da, to ti je malo "čudnjikav" raspored, međutim radi se o valjda jedinstvenom rasporedu na faksu pri čemu ti se sve grupe rotiraju iz tjedna u tjedan (kako valjda nitko ne bi bio zakinut za ranojutarnje buđenje ;) ). Uglavnom, na oglasnoj ploči Zavoda (i vjerojatno na netu) će ti biti izvješen točan raspored po tjednima i samo moraš pratiti kako ti se grupa "rotira" unutar tih 15ak tjedana.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Danas sam bio na zavodu ... inače predobar zavod :hug:

Kao što je Phalanx rekao u prethodnom postu, svaki tjedan čemo imati drugačiji raspored jer nastava na histi traje od 08:00 - 17:30h.

Pa tako da nebi 6. grupa uvijek imala nastavu popodne uveden je sustav rotacije svaki tjedan.

Nadalje, grupe če biti složene od po 20 studenata te če iste grupe važiti i za vježbe i za seminare.

NAPOMENA: Grupe na histi ÆE SE RAZLIKOVATI od grupa na biokemiji II jer nas na biokemiji u grupi može biti više.

U privitku možete skinuti raspored za slijedeči tjedan ...

Ono što se na slici ne vidi je popis gradiva koje treba učiti pa ga stavljam tu ...

SEMINAR: Epitelno tkivo, žlijezde
VJEŽBA: Epitelno tkivo
(zubna pulpa, bubreg, nos, jednjak, mokračni mjehur)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kakva je ovo VII. grupa 7.10. koja od 8 do 11 ima vježbu i seminar? :unsure::blink:

Grupa ko grupa ...

Malo računaj, može nas max bit 20 u grupi ... to je 20 x 7 = 140 studenata

Takav broj studenata je poprilično realan ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Grupa ko grupa ...

Malo računaj, može nas max bit 20 u grupi ... to je 20 x 7 = 140 studenata

Takav broj studenata je poprilično realan ...

malo nisam vidjela ono tvoje da grupe imaju po 20 studenata ..:rolleyes:

merci :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zaboravio sam tu napisati ...

Uploadao sam Histološki atlas ...

Taj atlas se inače kupi za 10 kn, dobijete ga na cd-u pa si učite i gledate slike iz njega ... tako bar stariji kažu ...

Link je u 1. postu ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ej ljudovi, jel ima negdje na netu novi raspored nastave po grupama?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nema nigdje na netu,još uvijek stoji onaj njihov stari...ako nisu maknuli trebalo bi biti i dalje na njihovoj oglasnoj ploči

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kako ne bi bilo :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

One question za neupućene: koje sve gradivo ulazi u prvu parcijalu i kada je točan termin pisanja tog ispita?
...jel se treba nekom ranije prijaviti da to želimo pisati?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

One question za neupučene: koje sve gradivo ulazi u prvu parcijalu i kada je točan termin pisanja tog ispita?
...jel se treba nekom ranije prijaviti da to želimo pisati?

U 1. parcijali su sva tkiva ...

Piše se PARCIJALA I: 28.10.2010. (od 15,00 - 16,00h)

tako bar stoji na stranici ...

Pričali su o nekom popisivanju za parcijalu ali nas za sad nitko nije tražio potpis ...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Tnx ba...

U 1. parcijali su sva tkiva ...

...što to konkretno znači (do kojeg seminara) / ovaj dio od neuroendokrine i sl. pretpostavljam onda nije uključen?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

...ja sam naravno opet neupućen, pa bi mi trebalo gradivo druge parcijale?
Danke schon!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu