tomato

Maturanti Generacije 2010./11.

1306 poruka u ovoj temi

Èovječe, kako to nije pošteno...Samo zato jer sam napisala skoro savršeno obvezne predmete (gotove nebiti za studij medicine) "pogurnut" ću (najvjerojatnije) s liste nekoliko ljudi koji možda pak znaju bolje npr. kemiju....ah...Ova matura je sve apsurdnija...

Buahahahaha! Al dobro, ako ti ZG nije prvi na listi prioriteta, a nekome s nešto manje bodova jest, nećeš nikome naškodit ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

6. :) nadam se da cu i ostat tu negdje nakon pribrajanja, tj. da necu past ispod 30.

a ovo za fiziku, meni je kemija bila daleko teza, fizika mi je cak bila prilicno jednostavna, jedino kaj je trebalo malo vise razmisljat, bili su teorijski zadaci

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

6. :) nadam se da cu i ostat tu negdje nakon pribrajanja, tj. da necu past ispod 30.

a ovo za fiziku, meni je kemija bila daleko teza, fizika mi je cak bila prilicno jednostavna, jedino kaj je trebalo malo vise razmisljat, bili su teorijski zadaci

Èestitam. I meni je na kraju malo falilo vremena. Računala sam cijelo vrijeme da još imam dosta jer mi je na maturi uvijek bilo dovoljno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ljudi jel netko voljan reći rang i postotak točnih odg.

imam 77% i 36 rang, a to mi je prečudno, ne mogu vjerovat da smo tako loše napisali, jer nije bilo baš teško :unsure::rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

191. Nadam se da me neće nitko srušit kada stigne državna :(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa vec smo rekli :D ne moras to kao rec da ti je cudno da bi se pohvalio :D cestitke

rang: 6., postotak 90%

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa vec smo rekli :D ne moras to kao rec da ti je cudno da bi se pohvalio :D cestitke

rang: 6., postotak 90%

:DD: ma gledao sam nedavno prijašnje rang liste, upadalo se s minimalno 66%, a ovo sad ovak ...

a i test nije bio težak pa zato :mig:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Èestitke svima koji su prošli prag. I to je uspjeh ove godine čini se :D

Èovječe, kako to nije pošteno...Samo zato jer sam napisala skoro savršeno obvezne predmete (gotove nebiti za studij medicine) "pogurnut" ču (najvjerojatnije) s liste nekoliko ljudi koji možda pak znaju bolje npr. kemiju....ah...Ova matura je sve apsurdnija...

Ne uzrujavaj se, da se mene pita, matematika bi imala daleko veču zastupljenost u bodovanju.

A kemija je inače užasno bitna, posebice za intubaciju i postavljanje igle u arteriju za invazivno mjerenje parametara ;)

:DD: ma gledao sam nedavno prijašnje rang liste, upadalo se s minimalno 66%, a ovo sad ovak ...

a i test nije bio težak pa zato :mig:

Jest, ali je i više ljudi prešlo prag. Od 2006. do 2009. je prolaznost na prijamnom bila oko 60%, tj. oko 60% prijavljenih je prešlo prag. Rekordno niska je bila 47%, ali se više ne sječam koje je to godine bilo. Ako vas je na prvu prošlo ovako malo, a zadnja brojka kojom se baratalo je da je 1083 platilo polaganje prijamnog ili što več, onda je to bogme vrlo, vrlo grdo.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Osim sto nismo platili :) a i neki ljudi u ovih 350 iznad 47% nisu prosli prag (moja frendica je 260. ali je pala fiziku) btw ovo za 350 iznad 47% je rekla kazala od nekog ko ima tu negdje bodova...nisu to official informacije

Uredio zany

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Uh, još nije gotovo, državna je ostala. Ako me to zajebe zadaviti ću nekoga

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pomet,koliko iPeter tocnih? xD

stari, ja sam 161. , nešta tu ne štima... :lol2:

ja sam šokiran rezultatom i sram me je reć.

mene zajebla fizika. ima sam bio 90 posto, a kemiju 50... ali je fizika bila stvarno prelaka, neznam što sam griješio toliko, pogotovo kad sam imao tako dobrog mentora kao ćaću, da se njemu zahvalim ovom prilikom... Uredio Pomet

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

baš me zanima di mogu vidit rezultate, dost mojih frendova je pisalo..

čestitke zany ona je šesta, neznam jel rekla nisam gledo.

funny note - ja sam bio šesti isto :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

stari, ja sam 161. , nešta tu ne štima... :lol2:

ja sam šokiran rezultatom i sram me je reć.

mene zajebla fizika. ima sam bio 90 posto, a kemiju 50... ali je fizika bila stvarno prelaka, neznam što sam griješio toliko, pogotovo kad sam imao tako dobrog mentora kao ćaću, da se njemu zahvalim ovom prilikom...

mene ista stvar,kemiju i biologiju sam okej rijesio,ali fiziku stvarno ne znam gdje sam toliko grijesio xD Ali dobro,po mojim proracunima,od 500 bodova drzavne cu imat 470 tako da sam valjda siguran(kucam u drvo :D)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Èestitke svima, znam da je puno to stresa i da ste sada svi zbrikani :D

No, je li tko zapamtio pitanja :DD:
Ajmo, za Perpetuumče :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

39. sam

hehe, nekako sam se brinuo kad sam citao tu kako ljudi uce od 1. mjeseca sve detaljno a ja se zaje***** cijelo vrijeme. osim priprema u svojoj srednjoj iz nekih predmeta za mature sam poceo uciti 21.5. a 6.5. za prijemni.
stari se dere na mene i zamalo da kaze da ni neidem danas da se ne osramotim jer kojeg ti vraga naucis za tih par dana!!!??? hhh, al ja kazem ma samo ponavljam nisam ucio samo od 21.5. nego 4 godine kroz srednju i sve ja to kuzim i negdje je u glavi.

PAMCENJE I RAZUMIJEVANJE FTW!

Uredio Pero15243

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

čestitam svima...a sad ću se poslužiti riječima koje je nama nakon upisa poručio jedan študent......: deco ne znate što ste izabrali, welcome to hell :sanader:.........(šala mala) : )

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

baš me zanima di mogu vidit rezultate, dost mojih frendova je pisalo..

čestitke zany ona je šesta, neznam jel rekla nisam gledo.

funny note - ja sam bio šesti isto :D

pohvalila sam se ;) al mozda budem i losija, cekamo drzavnu maturu :)

but your note is quite funny

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

čestitam svima, imate jednu konkurenticu manje :DD:

a ništa, probat ćemo na Rijeku, Split ili Osijek pa ćemo vidjet :lolcina:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

mene ista stvar,kemiju i biologiju sam okej rijesio,ali fiziku stvarno ne znam gdje sam toliko grijesio xD Ali dobro,po mojim proracunima,od 500 bodova drzavne cu imat 470 tako da sam valjda siguran(kucam u drvo :D)

Ako meni konverziju ocjena ne ublaže i ako budem imao 50 posto matošu, imat ću 410 bodova, tj 715...što Vi mislite, da li ću uspijet ili ne?

sad me hvata strah...:o

a ja jučer već počeo slaviti upis...:P Uredio Pomet

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bravo, ljudi!!! Dobrodošli na medicinu! Svima čestitam, a posebno Zany :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako meni konverziju ocjena ne ublaže i ako budem imao 50 posto matošu, imat ću 410 bodova, tj 715...što Vi mislite, da li ću uspijet ili ne?

sad me hvata strah...:o

a ja jučer već počeo slaviti upis...:P

nekako imam osjećaj da će ove godine biti niži prag neg prošle...al to je samo moje mišljenje...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu