via

9 poruka u ovoj temi

Bok svima!
Biti ću vam jako zahvalna ako mi možete odgvoriti na par pitanja vezana za postove.
Prvi put se koristim ovakvim forumom i totalno se glupo osjećam jel ne znam šta bi.
Jasno mi je da vjerojatno sve piše i ide glatko ali ne uspjevam se snaći.
Gdje treba napisati početni post? Da li se to odnosi na odgovaranje na druge postove ili otvaranje novih tema?
I još nešto, kako odgovoriti na nečiji post, nemam nikakvu ikonu za odgovor ili ne vidim..
Molim vas nemojte misliti da sam totalna glupača jednostavno nikad do sad nisam bila član foruma ili slično pa ništa ne razumijem, a htjela bi se aktivirati i dijeliti s ostalima svoje skripte pitanja itd.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Jesam li ja ovo stavila na krivo mjesto?
Još jedno pitanje, šta bi značilo da treba koristiti search prije posta?unsure.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bok svima!
Biti ću vam jako zahvalna ako mi možete odgvoriti na par pitanja vezana za postove.
Prvi put se koristim ovakvim forumom i totalno se glupo osjećam jel ne znam šta bi.
Jasno mi je da vjerojatno sve piše i ide glatko ali ne uspjevam se snaći.
Gdje treba napisati početnih 5 postova? Da li se to odnosi na odgovaranje na druge postove ili otvaranje novih tema?
I još nešto, kako odgovoriti na nečiji post, nemam nikakvu ikonu za odgovor ili ne vidim..
Molim vas nemojte misliti da sam totalna glupača jednostavno nikad do sad nisam bila član foruma ili slično pa ništa ne razumijem, a htjela bi se aktivirati i dijeliti s ostalima svoje skripte pitanja itd.

Tko pita, ne skita =) Postove pišeš bilo gdje, možeš otvoriti novu temu(ali smislenu, naravno), možeš odgovarati u već postojećoj. Na post odgovaraš tako da klikneš onaj gumb "odgovor" na dnu nečijeg posta :mig:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

S tim da u podforumu 'Jadranka Kosor' (skroz na dnu) postovi ti se neće brojati. Znači, tamo nemoj pisati ako želiš skupit 5. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Još jedno pitanje, šta bi značilo da treba koristiti search prije posta?unsure.gif

Zato šta vjerojatno već postoji odgovor na ono šta se pitaš ili te zanima, pa da se ne ponavljamo :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Tko pita, ne skita =) Postove pišeš bilo gdje, možeš otvoriti novu temu(ali smislenu, naravno), možeš odgovarati u već postojećoj. Na post odgovaraš tako da klikneš onaj gumb "odgovor" na dnu nečijeg posta :mig:

Hvala! Poslije sam skužila da se radilo očito o onih par minuta koliko treba za registraciju!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu