Feromagnet

Prijemni u Mostaru

9 poruka u ovoj temi

Bio sam prosle godine na prijemnom u Mostaru...

Pripremao sam se iz one plave zbirke (iako sam imao premalo vremena pa nisam upisao) i sva su pitanja na prijemnom bila iz te zbirke.

Ima li mozda netko informaciju hoce li se sto mijenjati ove godine?

Uredio Feromagnet

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

tu sam ja već upala tako da me ne zanima :D....al vjerovatno budu...inače mostarci nisu sposobni izmislit ništa novo....kao ni zagrepčani :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja se isto nadam da će bit iz plave :rolleyes:

pa nemaju ništa za izmislit novo :D....možda nešto malo....uglavnom teorija...zadaci drugi brojevi :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ove godine je iz plave zbrike bilo ukupno 5 pitanja, fizika je bila totalno drugacija i teza nego sto je tamo, a iz biologije je bilo puno vise ljudske anatomije. Kemija je bila dosta lagana, puno zadataka - uglavnom s koncentracijama i pH :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ove godine je iz plave zbrike bilo ukupno 5 pitanja, fizika je bila totalno drugacija i teza nego sto je tamo, a iz biologije je bilo puno vise ljudske anatomije. Kemija je bila dosta lagana, puno zadataka - uglavnom s koncentracijama i pH :)

Èestitke kolegice :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bok svima

planirao sam upisat medicinski fakultet u Mostaru, zbog blizine, a i dobre organiziranosti , 2. sam razred gimnazije i planiram da počnem učiti na ljeto lagano prema katalogu znanja na web stranici mef mostar , ali bih htio kupiti i plavu zbirku sa pitanjima na prijemnom ispitu u medicinskoj nakladi, ali me zanima da li je ta zbirka namijenjena samo medicinskim fakultetima u republici hrvatskoj , ili vrijedi i za mostar tj jesu li slični prijemni ispiti u zagrebu i mostaru

puno vam hvala na odgovorima , posebno bih volio da mi odgovore dadnu oni koji su možda učili iz plave zbirke i polagali prijemni ispit u mostaru na medicini:lol:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu